Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Mali traktori > Hittner Općenito o Hittner traktorima
Hittner Traktori izgrađeni po obrascu malog poljoprivrednog traktora Tomo Vinković.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 03-10-16, 09:40   #761
Krumpironja
Super Uvaženi Član

Krumpironja avatar

Član foruma od: 07.05.2010
Krumpironja je nebrušeni draguljKrumpironja je nebrušeni draguljKrumpironja je nebrušeni draguljKrumpironja je nebrušeni dragulj
Početno Re: Općenito o Hittner traktorima

http://www.njuskalo.hr/traktori/gold...oglas-20234086

Evo ti link pa gledaj a imas i jedan carraro od 48 izgleda ko moj isto za poki soldi, kod mene od 140 traktora nema niti jedan hittner a samo dve prime i to samo sluzi za spricanje...druge sve talijani(goldoni,ferrari,carraro)
Ja nebi previse nada polagao u mjere jer moras imat i neku povijest poslovanja opg ne vjerujem da ce ti na ljepe oci dat pare...tako da uzdaj se use i u svoje kljuse

Nepročitano 03-10-16, 16:05   #762
vitomir 1
Regularni Član

Član foruma od: 07.06.2011
vitomir 1 je na dobrom putu

Citiraj:
Prvotno napisano od Krumpironja Vidi poruku
http://www.njuskalo.hr//goldoni-sn-45-oglas-20234086

Evo ti link pa gledaj a imas i jedan carraro od 48 izgleda ko moj isto za poki soldi, kod mene od 140 traktora nema niti jedan hittner a samo dve prime i to samo sluzi za spricanje...druge sve talijani(goldoni,ferrari,carraro)
Ja nebi previse nada polagao u mjere jer moras imat i neku povijest poslovanja opg ne vjerujem da ce ti na ljepe oci dat pare...tako da uzdaj se use i u svoje kljuse
zahvaljujem
vitomir 1 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 02-02-17, 22:51   #763
Malidiv
Početnik

Član foruma od: 02.02.2017
Malidiv je na dobrom putu

Pozdrav.Zanima me izmedu hittnera ecotrac 40 ili carraro tigre 4000, koji bi po vasem misljenju bio bolji odabir. Hvala!
Malidiv je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 02-02-17, 23:15   #764
Krumpironja
Super Uvaženi Član

Krumpironja avatar

Krumpironja je nebrušeni draguljKrumpironja je nebrušeni draguljKrumpironja je nebrušeni draguljKrumpironja je nebrušeni dragulj

Carraro logicki...ne mozes ni usporedivat...ali moras znat da je hittner zglobni a tigre fiksni
Nepročitano 02-02-17, 23:31   #765
Malidiv
Početnik

Hvala na brzom odgovoru, zar je carraro toliko kvalitetniji, ipak je ovaj ecotrac jaci za 10 konja..A cijena odrzavanja i popravaka?
Nepročitano 02-02-17, 23:57   #766
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Antonio bar ima kardan nezavistan od reduktora na mjenjaču i sigurno ima više brzina. Koliko su skuplji dijelovi, toliko se manje kvari.
Motori su ionak, više-manje, isti.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-02-17, 00:28   #767
Krumpironja
Super Uvaženi Član

Krumpironja avatar

Da, kazem ne mozes uopce usporedivat ta dva traktora, različite klase...e treba odredit prioritete, ti gledas ovaj najnoviji tigre...on ima 31ks imas s desne strane mjenjac mjenjas ko na autu kardan sve ti je kraj sjedala i drugaciji je prenos snage na kardan manje ima gubitaka posto je fiksni ali imas i tigre 4400 taj ti je jaci mislim da ima 38 ks i zadnje kotace veće od prednjih tako da je jos bolji, samo kazem moras vidit sta ti treba, najbolje bi bilo da probas oba dva i onda ce ti bit jasno sve sta ti govorim ja sam sjedio na ecotrac30 i nebi ga preporucio nikome...ako cemo iskreno govorit to ti je obicni tomo vinkovic sa servom nista sta se tice mehanike nisu promjenili na bolje i da je jos jeftiniji ne vredi te novce,moze samo losiju kvalitetu materijala imat

ZJ ovaj ima ili yanmara ili kubotu a za hittnera neznam, vise manje za motor stvar je do svega ostaloga
Nepročitano 03-02-17, 05:41   #768
Malidiv
Početnik

A koji od tih malih traktora do 15000€ mi vi preporucujete? Nisam vidio da carraro ima jeftiniji model osim 3200 no on mi je preslab
.
Nepročitano 03-02-17, 05:47   #769
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Pogledaj Goldoni kao marku.
Jel mora biti novo ili gledaš i rabljene?
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-02-17, 06:19   #770
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

a to je tak , nekad je boljka bila motor ,
i dok su kupci gledali ispod haube da zgrabe bolji motor podvalili su getribu od repe

danas je bitnije izabrati bolju getribu

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Valpadana traktori gorski Valpadana 17 25-10-15 21:01
LS TRAKTORI medjimurec Ostali traktori 63 22-10-13 17:14
Traktori iz Srbije baranjac747 Naši traktori i mehanizacija 6 24-03-13 21:55
Arijan, "Hittner d.o.o." Bjelovar Arijan Predstavite se 35 27-12-10 14:10

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 04:29.