Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Zetor Zetor 4911
Zetor Industrija za proizvodnju traktora iz Češke, do 1990 podružnica Zbrojovke iz Brna.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 03-10-16, 15:44   #201
AirBoX
Uvaženi Član

AirBoX avatar

Član foruma od: 25.06.2014
AirBoX ima spektakularnu auruAirBoX ima spektakularnu auru
Početno Re: Zetor 4911

Pa za auspuh je najlakši lijek nabiti neku cijev unutra ili navariti drugi komad na njega... Ja sam nabio koljeno sa zadnjeg lonca od Golfa 2 na IMT-a jer imam onaj ravno odsječeni pa kad krene čekićat uši prokrvare.
A na Tomu sam nasadio srednji lonac od dvojke sa povarenim koljenima i sve dobro.

Fuš sistem, al' bome je jeftinije nego kupovat novi auspuh zbog cca 10cm cijevi...

Nepročitano 07-01-17, 00:49   #202
Mrky95
Regularni Član

Član foruma od: 13.12.2015
Mrky95 je na dobrom putu

Citiraj:
Prvotno napisano od ZJ Vidi poruku
Lisnik, nisam baš siguran da 4911 ima servo volan.
A da i ima, ATF nebi baš razrijedil motorno ulje.
E tu bi se malo zeznul pogledaj moje slike u ovoj temi.Ima govno izvod za servo i prednji dekl ko 5211.
Mrky95 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 07-01-17, 00:57   #203
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Rijetki su takvi i pri nama nisam niti jednoga takvoga videl. Zato sam i to napisal.
Ali, u svakom žitu ima kukolja
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 07-01-17, 01:13   #204
Mrky95
Regularni Član

Član foruma od: 13.12.2015
Mrky95 je na dobrom putu

I kod mene isto slabo viđam takve.Moji su imali sreče pa su naletili 79 na novoga.
Mrky95 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 06-03-17, 21:26   #205
neznam_nis
Polako se zagrijava

neznam_nis avatar

Član foruma od: 23.03.2013
neznam_nis je na dobrom putu

Trebam pomoc!
zetor baca naftu na iberlaf od bos pumpe, pod vecim gasom baca više van nego kaj potrosi
neznam_nis je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 06-03-17, 21:28   #206
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Ili dole ugradiš flašicu pa vračaš u rezervar ili potražiš pomoč bošiste.
MUHA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 06-03-17, 21:30   #207
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebe

Ili promijeniš AC kod mene uspjelo .
Nepročitano 06-03-17, 21:40   #208
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Bogami, na ac sam pozabil pa sam te prerano u trošak bacil
MUHA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 06-03-17, 21:50   #209
neznam_nis
Polako se zagrijava

neznam_nis avatar

Član foruma od: 23.03.2013
neznam_nis je na dobrom putu

Ok znaci prvo ac pumpa pa budemo vidli
neznam_nis je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 25-07-17, 00:01   #210
Borna456
Polako se zagrijava

Član foruma od: 28.11.2016
Borna456 je na dobrom putu

Imam problem,ma 4911 mi alternazor jebe vec godinu dana i 1 put sam nosio alternator majstoru kaze sve u redu vrati ga natrag i nakon 2 mj isprazni se opet akumulator i vozio sam mu traktor onda je kao nes slozio al lampica je svejedno svjetlila al je reko to ti tak treba bit i prije par mjeseci mi rikne akumulator i po novi zbog toga,jel imao ko kakvog iskustva sa alternatorom
I zna u oranju ili nekom poslu di je jaci gas cim stisnes vise od pol gasa lampica prestane svjetlit
Borna456 je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 20:27.