Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > John Deere JOHN DEERE
John Deere Američka koorporacija John Deere utemeljena 1837 godine proizvodnjom traktora startala je 1976 u sklopu proširenja djelovanja tvrtke. Traktori vrhunske kvalitete i performansi.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 30-12-11, 19:18   #101
ŠANANA
Super Moderator

ŠANANA avatar

Član foruma od: 23.01.2008
ŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajan
Početno

Ma zemljak, uopče se nemoj opterečivati s tim koliko sati godišnje napraviš, uostalom imaš još 3 traktora uz njega tak da pusti selo neka priča...samo nek on ide i 50 godin ak treba!
Još sto ljeta, mladi smo, još ne predaj se!

ŠANANA
http://www.youtube.com/imt757
ŠANANA je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 30-12-11, 19:21   #102
marko93
Super Moderator

marko93 avatar

Član foruma od: 31.01.2008
marko93 ima spektakularnu aurumarko93 ima spektakularnu aurumarko93 ima spektakularnu auru
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od ŠANANA Vidi poruku
Ma zemljak, uopče se nemoj opterečivati s tim koliko sati godišnje napraviš, uostalom imaš još 3 traktora uz njega tak da pusti selo neka priča...samo nek on ide i 50 godin ak treba!
I onda dolazimo do onoga imam 50god star traktor,nema nikakvih kvarova na njemu,jako zadovoljan,i takve priče,a ono traktor radio par sati na godinu...
Tak je večina kod nas koja radi malo sati s traktorom,svi super zadovoljni nema primjedbi,a kad bi traktor vrtio više od 800rs na godinu onda bi se vidjelo gdje su mu bolne točke;)

Al eto svatko radi kak očeš,meni to ne smeta, nego mi smeta ovo gore kaj sam napisao
Nepročitano 30-12-11, 19:24   #103
bole
Uvaženi Član

bole avatar

Član foruma od: 07.01.2009
bole je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od Antonio_JD Vidi poruku
To je slika kad je i došao pa je toliko čist. Nemamo mi zemlje da mu ganjam više sati. Meni je glavni traktor 539. Sa malim IMT-ima radim sa svaki 300 sati, MF 3060 će godišnje napravit 150 radnih sati i JD radi 250 sati godišnje na 45 hektara. Kod mene nemam gdje više skupiti zemlje , a 45 hektara zemlje nije pogodno za čistvo ratarstvo.

EDIT: Strojevi su bili namijenjeni za 110 ks, ali je onda došao JD.
:madmana: :madmana:
pa tih 45 ha sa tim JD preoreš za 4 dana, šta su ti uzeli zemlju ili ????
de dođi kodmene nabit čemo sati koliko god hoćeš :mrgreen::mrgreen:
Nepročitano 30-12-11, 19:26   #104
ŠANANA
Super Moderator

ŠANANA avatar

ŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajan
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od marko93 Vidi poruku
I onda dolazimo do onoga imam 50god star traktor,nema nikakvih kvarova na njemu,jako zadovoljan,i takve priče,a ono traktor radio par sati na godinu...
Tak je večina kod nas koja radi malo sati s traktorom,svi super zadovoljni nema primjedbi,a kad bi traktor vrtio više od 800rs na godinu onda bi se vidjelo gdje su mu bolne točke;)

Al eto svatko radi kak očeš,meni to ne smeta, nego mi smeta ovo gore kaj sam napisao
Ma nema potrebe, ja da mogu imal bi i 7 traktora raznih snaga samo da nemoram prekapčivat jebene mašinerije svaki čas, kad se krene u posao samo da skačeš s jednog u drugi i teraš, i onda nebi svaki radil 500-600 rh/g nego 200 rh/g i duže bi trajali uz odgovarajuče održavanje i nebi se razdrli. Zapravo trajali bi dok sam ja živ, a moji nasljednici nek si stvore kak oni hoću.
Eto tako, da nadodam, traktor se nebude rastopil ak stoji u garaži, čist i podmazan i čeka da se okrene ključ u bravi

ŠANANA
Nepročitano 30-12-11, 19:27   #105
AntonioJD
Super Uvaženi Član

AntonioJD avatar

Član foruma od: 24.01.2009
AntonioJD ima spektakularnu auruAntonioJD ima spektakularnu auru
Početno

Još imamo 5 hektara za licitirat. Ali je problem što nema zemlje u našoj okolici više. Jedino da idem nekud dalje obrađivat što stari neće, a i netreba nam zasad previše jer nama je glavna industrija, a ne ratarstvo.
AntonioJD je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 30-12-11, 19:37   #106
bole
Uvaženi Član

bole avatar

bole je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od ŠANANA Vidi poruku
Ma nema potrebe, ja da mogu imal bi i 7 traktora raznih snaga samo da nemoram prekapčivat jebene mašinerije svaki čas, kad se krene u posao samo da skačeš s jednog u drugi i teraš, i onda nebi svaki radil 500-600 rh/g nego 200 rh/g i duže bi trajali uz odgovarajuče održavanje i nebi se razdrli. Zapravo trajali bi dok sam ja živ, a moji nasljednici nek si stvore kak oni hoću.
Eto tako, da nadodam, traktor se nebude rastopil ak stoji u garaži, čist i podmazan i čeka da se okrene ključ u bravi
ma sve je to jasno da je lakše samo presjeti u drugi traktor i terat, samo ko može kupit 7 traktora za 30 ha zemlje :mrgreen: :butthead:
i treba odrzavat 7 komada a da stoje u garaži neznam kome se to ispati radit :axe::axe: bolje uzet jednoga za teške poslove i jednoga manjeg za ove kikiriki poslove pa onda neka tuku sate i dok ide id ekad krepa kupiš drugi :supz::supz:
Nepročitano 30-12-11, 19:44   #107
ŠANANA
Super Moderator

ŠANANA avatar

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od bole Vidi poruku
ma sve je to jasno da je lakše samo presjeti u drugi traktor i terat, samo ko može kupit 7 traktora za 30 ha zemlje :mrgreen: :butthead:
i treba odrzavat 7 komada a da stoje u garaži neznam kome se to ispati radit :axe::axe: bolje uzet jednoga za teške poslove i jednoga manjeg za ove kikiriki poslove pa onda neka tuku sate i dok ide id ekad krepa kupiš drugi :supz::supz:
To je nažalost naša stvarnost....2 traktora ajd još može imat svatko ko ima malo više zemlje, 3 bi bilo neka ideala za sve poslove...veliki oko 100-130 ks +pvh, neki srednji od 70-80 ks s prednjim utovarivačem i neki mali 40-ak ks za kak veliš kikiriki poslove

ŠANANA
Nepročitano 30-12-11, 19:46   #108
marko93
Super Moderator

marko93 avatar

Član foruma od: 31.01.2008
marko93 ima spektakularnu aurumarko93 ima spektakularnu aurumarko93 ima spektakularnu auru
Početno

Nije ni lako održavat 7 traktora..

Znam da je najlakše presjedat s traktora u traktor,al današnja tehnika je več toliko napredovala da prije priključak odkopčaš i drugi zakopčaš nego da se moraš seliti u traktore..

A i ako radi jedan čovjek nema smisla da ima 7 traktora a nikad svi ne mogu radit u isto vrijeme.
Nepročitano 30-12-11, 19:47   #109
ŠANANA
Super Moderator

ŠANANA avatar

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od marko93 Vidi poruku
Nije ni lako održavat 7 traktora..

Znam da je najlakše presjedat s traktora u traktor,al današnja tehnika je več toliko napredovala da prije priključak odkopčaš i drugi zakopčaš nego da se moraš seliti u traktore..

A i ako radi jedan čovjek nema smisla da ima 7 traktora a nikad svi ne mogu radit u isto vrijeme.
Hehehe....pa ni nemoraju

ŠANANA
Nepročitano 30-12-11, 19:51   #110
bole
Uvaženi Član

bole avatar

bole je na dobrom putu
Početno

nemoraju radit samo nek budu u šupi :supz::supz:
bitno da se po selu priča da ja imam 7 traktora hahahahaha :axe::axe::axe::butthead::butthead:
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
John Deere robert Kombajni i berači 122 27-09-16 21:04
John Deere 224 T IMT555 Balirke 1 10-08-13 17:46
John deere 3040 maiky John Deere 40 09-08-11 21:20
john deere 530 vimi Kombajni i berači 11 04-08-10 10:20

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 12:04.