Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Stočarstvo > Kuničarstvo Kunićarstvo

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 03-05-11, 20:34   #501
farmervg
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 07.06.2010
farmervg je nebrušeni draguljfarmervg je nebrušeni draguljfarmervg je nebrušeni dragulj
Početno

Slažem se stobom u potpunosti niko od nas nije ljubitelj antibiotika i kojekakvih ljekova ali nekad je bolje spriječititi nego imati katastrofu u gajbama pošto si iz Siska ako ti nije daleko odra kad ideš prema starom pračnu ima jedan dobar veterinar zove se Marijo ima tamo ambulantu obrati se njemu šta se tiče kuniča dače ti dobre savjete ....

Posljednje uređivanje od Hrvach : 04-05-11 at 08:29 Razlog: Nepotrebno citiranje
farmervg je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 03-05-11, 21:49   #502
MarinSisak
Regularni Član

Član foruma od: 04.05.2009
MarinSisak je na dobrom putu
Početno

Znam Marija, starci su dobri s njim, on mi i lijeci zivotinje, al s kunicima na srecu nisam imao nekih ozbiljnijih problema pa nije bilo potrebe za ljecenjem. ;)

Posljednje uređivanje od Hrvach : 04-05-11 at 08:30 Razlog: Nepotrebno citiranje
MarinSisak je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 05-05-11, 21:38   #503
Hrvach
Uvaženi Član

Hrvach avatar

Član foruma od: 14.12.2010
Hrvach će uskoro postati poznat
Početno

Meni još niko nije odgovoril na pitanje,a dule je i dalje pomješao slova, misli da treba da pojede ženku umjesto po.... Kaj da napravim, sa svim drugim ženkama je Ok, a ovu nemože smislit, da mjenjam ženku, da ju napravim u nedelju za ručak....?
Nepročitano 05-05-11, 22:18   #504
MarinSisak
Regularni Član

Početno

hmmmm.... meni se desilo slicno, inace koju god zenku ubacim mišo na nju navali ko da da nikad nije vidio pi.... :D odjednom na jednu nije htio skakat, sam ju je njuskao... al je onda grga obavio poso kod nje
jbg nezz sta da ti kazem, nabavi novog zeca ili ju pojedi ;)

Posljednje uređivanje od Hrvach : 05-05-11 at 22:34 Razlog: Nepotrebno citiranje, netreba citirati post koji je odmah prije. Bez veze se zauzima mjesto na forumu.
Nepročitano 05-05-11, 22:33   #505
Hrvach
Uvaženi Član

Hrvach avatar

Početno

Pa ja neznam, inače hoće gajbu razvalit kad ubacim ženku,al ova mu nije atraktivna:madmana:. Već sam si razmišljal da mu nije dosta zgodna pa da joj obučem tange i namažem ju s crvenom šminkom:lol::lol:. Al nema veze,mlad je on, već će se naučit da od birača nema j.... Ako se ne popravi situacija ženka će završit pod pekom.
Nepročitano 05-05-11, 23:48   #506
hot-zec
Gost

Početno

ej...ja sam novi...pozdrav svima... Molim vas tko zna što je dobro davati od hrane malim kuničima mješancima i da li im trebam davati koje vitamine???
  Odgovori s citatom
Nepročitano 06-05-11, 12:52   #507
MarinSisak
Regularni Član

Početno

Dobrodošao!
Mozes im dati svasta za papati, samo nove namjernice moras uvodit postepeno. Ja svoje hranim: jecmom, koncentratom, u manjoj kolicini i kukuruz... dobra je i zob ako imas, dajem im sjeno i travu kad je ima, stari suhi kruh...

Sta se vitamina tice ja ne dajem svojima jer nemam potrebe za time, a predstavlja dodatni trosak kod veceg broja kunica, ali mislim da im nije na odmet ako imas bas zelju davati im ;)
Nepročitano 06-05-11, 21:17   #508
Hrvach
Uvaženi Član

Hrvach avatar

Početno

Dobro mi došel prijatel:gitarist::mrgreen:
Kunićima možeš davati sve samo mora biti čisto i nesmije biti vlažno ili rosno. Od žitarica im možeš davati sve, najbolje se je pokazala zob i tritikal,al niti ostale nisu loše, samo treba paziti s kuruzom jel je teško probavljiva. Kruh im neko daje,neko ne, ja ti preporučam da im ne daješ jel ih kruh napuhava. Od vitamina im dajem Muvisel prašak za vodu 100g za 100l vode, cijena 10kn. Ja im dajem jednom u 3 tjedna u pola litre vode pa kad popiju natočim običnu. Mislim da ti to nije nikakav trošak.
Nepročitano 06-05-11, 23:01   #509
hot-zec
Gost

Početno

- HVALA VAM PUNO. Ja svojim kuničima dajem sijeno, travu, suhi kruh, obožavaju poseje iliti stočno brašno i nekakve štopljine više ko neki starter. Od vitamina im dajem - funicin. Sad se molo bojim jer imaju mjesec dana i moram ih odvojiti od majke. Neznam kak budu prihvatili samostalan život.
  Odgovori s citatom
Nepročitano 07-05-11, 00:16   #510
MarinSisak
Regularni Član

Početno

ne moras ih odvajat, pozeljno je da budu 2 mj s majkom.
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Profesionalno kunićarstvo Hrvach Kuničarstvo 91 04-08-17 08:35
P:Gajbe za kuniće Orsic Ponuda 1 23-06-14 20:28
P: Kunići Nikola99 Ponuda 0 11-11-13 22:14
Gajbe za tov kunića Orsic Ponuda 0 23-09-12 19:25
Bečki plavi kunići maras969 Ponuda 0 31-07-12 14:57

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 10:39.