Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Šumarstvo Kakve motorne pile preporučujete.....???
Šumarstvo Šumarski traktori, vitla itd, umijeće potrajnog gospodarenja šumama, kao i ostalim ekosustavima i resursima vezanim uz šumu

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 30-12-16, 20:35   #1011
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: Kakve motorne pile preporučujete.....???

Citiraj:
Prvotno napisano od NEWHOLLAND Vidi poruku
Kad se ista otplati? Kako znat da se nesto otplatilo? Placeno u kesu znaci vec je otplaceno.
otplati se kad input prestigne autoput

Nepročitano 30-12-16, 20:38   #1012
damirko
Regularni Član

Član foruma od: 15.08.2016
damirko će uskoro postati poznat

Obratno, kad autoput prestigne input valjda...
damirko je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 30-12-16, 20:42   #1013
puknuti
Super Uvaženi Član

puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

ekonomija mi nije jača strana
Nepročitano 31-12-16, 10:43   #1014
mrga
Uvaženi Član

Član foruma od: 08.12.2010
mrga će uskoro postati poznat

Citiraj:
Prvotno napisano od puknuti Vidi poruku
e mrga, mrga , sad sam shvatil , nije tebi do kupnje pile jer imeš 3 komada nek ti je bilo potrošiti novac,

sad jednu teku u ruke pa piši kad se bude otplatila
Hvala dečki na dobrim željama, nadam se da bu potrajala ko 070 ili barem 038 i tak bez kvara od prvog dana kak i ove dvije.

Puknuti, dvije bum prodal tak da se povrati neki input uloženih novaca od prije....

Lako tebi pričat, sad je vrijeme križeca i ti fino put pod noge po selima pa nazubljaš ovakvu cifru u dvije vure do podne.... pa se onda obmetavaš sa viličarima i tri kralja na njima itd.,

Bučo evo slika 070, ima još tri nova lanca uz nju i Dulomatic vodilicu kupljenu prije dvije godine, nerabljena.... na tavanu negde imam i prethodnu prvu vodilicu "Made in West Gerany"

Otac je prvi vlasnik, imam originalni ključ, upute i čini mi se račun. pilila je samo i izričito za osobne potrebe naše i kuće pokojne bake.

Neznam ni koliko to vrijedi.... Sve je oriđinale na njoj osim ove ručke koja je bila aluminijska pa se potrgala pa smo stavili željeznu piganu cijev i omotali s filcom.
Attached Thumbnails
Klikni na sliku za veću verziju

Naziv:	IMG_2456.jpg
Pregledi:	85
Veličina:	82.8 kB
ID:	16747   Klikni na sliku za veću verziju

Naziv:	IMG_2457.jpg
Pregledi:	73
Veličina:	76.5 kB
ID:	16748   Klikni na sliku za veću verziju

Naziv:	IMG_2458.jpg
Pregledi:	77
Veličina:	83.3 kB
ID:	16749   Klikni na sliku za veću verziju

Naziv:	IMG_2455.jpg
Pregledi:	65
Veličina:	67.7 kB
ID:	16750  

Posljednje uređivanje od mrga : 31-12-16 at 10:52
mrga je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 31-12-16, 11:04   #1015
puknuti
Super Uvaženi Član

e mali si se zaj..o, puknuti se ne skriva iza križeca nego ako mora i hoče žica tj prosi naglas
ajde još meni za mirnu dušu metni na vagu ovo staro i novo , skup se reznim alatom koji si odabral ?
Nepročitano 31-12-16, 15:57   #1016
Bučo
Super Uvaženi Član

Bučo avatar

Član foruma od: 09.09.2012
Bučo je zaista zgodanBučo je zaista zgodanBučo je zaista zgodanBučo je zaista zgodan

Ma meni ne trebaju ni vodilice ni lanci imam doma dvije vodilice i nekoliko lanaca meni treba moglo bi se rec limarija sam motor mi nije bitan sad kolko vrijedi je tesko rec jer ju svi izbjegavaju ja da sam na tvom mijestu ju nebi ni prodo nek bi ju ostavio ako nista drugo ko suvenir u garazi
Nepročitano 16-01-17, 20:23   #1017
damirko
Regularni Član

Član foruma od: 15.08.2016
damirko će uskoro postati poznat

Došlo vrijeme da kupim novu motornu pilu i premišljam se između stihl ms 291 i husqvarni 555 i 545. Molio bih za mišljenje tko mi može štogod preporučiti, uzeo bih možda i jonsered ali o njima nemam previše znanja.

Ne bih previše o tome za što mi treba jer imam kod kuće tri stihla ms 170, 025 i 250 pa sam procijenio da bi mi ranije gore navedene veće pile bile dobar izbor.

Ako i tkogod zna za neku akciju u nekoj trgovini, bit ću vrlo zahvalan
damirko je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 16-01-17, 21:14   #1018
hrva
Regularni Član

Član foruma od: 13.01.2016
hrva je na dobrom putu

Citiraj:
Prvotno napisano od damirko Vidi poruku
Došlo vrijeme da kupim novu motornu pilu i premišljam se između stihl ms 291 i husqvarni 555 i 545. Molio bih za mišljenje tko mi može štogod preporučiti, uzeo bih možda i jonsered ali o njima nemam previše znanja.

Ne bih previše o tome za što mi treba jer imam kod kuće tri stihla ms 170, 025 i 250 pa sam procijenio da bi mi ranije gore navedene veće pile bile dobar izbor.

Ako i tkogod zna za neku akciju u nekoj trgovini, bit ću vrlo zahvalan
Evo ovako. Iz dosadašnjih iskustava na forumu 99,9% forumaša traži savjet što kupiti, što za motornu pilu, što za trimer, pa traktor, itd......
Kada im daš savjet i preporučiš nešto dobro i kvalitetno i isprobano, e oni u 99,9% slučajeva ne poslušaju taj savjet, već kupe nešto sasvim deseto. Zato,
hrva je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 16-01-17, 21:26   #1019
David79
Početnik

Član foruma od: 09.12.2016
David79 je na dobrom putu

261 ili 550
David79 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 16-01-17, 21:41   #1020
hrvoje01
Super Uvaženi Član

hrvoje01 avatar

Član foruma od: 07.12.2010
hrvoje01 će uskoro postati poznat

Citiraj:
Prvotno napisano od David79 Vidi poruku
261 ili 550
Vidim da si iz Sl.Broda uzmi stihl jer husqvarnu nećeš imati gdje popraviti ili kupiti bilo kakav dio.Da je drugačije sa servisom rekao bi 550

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Lanci za vaše motorne pile seljačić Šumarstvo 200 25-01-17 15:45
MOTORNE PILE DOLMAR zoki Šumarstvo 61 19-12-15 22:36
DOLMAR motorne pile zgzac Šumarstvo 64 31-10-15 13:24
Motorne pile Stihl hrvoje999 Potražnja 3 30-03-13 14:12
motorne pile neispravne Toma083 Ponuda 5 23-10-12 09:55

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 17:27.