Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > IMT IMT 560

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 19-02-10, 17:32   #21
Bimbo
Aktivni Član

Bimbo avatar

Član foruma od: 11.02.2009
Bimbo je na dobrom putu
Početno Re: hidraulika na imt 560

na mom 560 se čuje ali ne uvjek, dobro je dok se čuje znači da radi kad prestane onda bi se trebao zamisliti

Nepročitano 14-06-10, 15:11   #22
jackerjean
Gost

Početno Re: IMT 560

Hello
I've just sold it after new paint. The IMT 560 is now cutting the lawn in a golf playground

That tractor was too heavy for me, therefore i was afraid to face hard-parts-to-find touble here in france

Good summer you all

jackerjean
  Odgovori s citatom
Nepročitano 14-06-10, 16:17   #23
Bobo
Super Uvaženi Član

Bobo avatar

Član foruma od: 21.02.2007
Bobo će uskoro postati poznatBobo će uskoro postati poznat

It looks very nice in this photo...
Bobo je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 04-07-10, 23:16   #24
BAGERISTA
Gost

Dali mi netko može reč koja je radna temperatura vode na 560...........

mislim stavit sat za temperaturu vode kako spada jer ovaj ne radi original ,,do sad sam imao sve u jednom,,,voda navta i svijetla žmigavci......kad traktor radi sve se kazaljke tresu i rade kako kojoj dođe.............. :lol:
  Odgovori s citatom
Nepročitano 04-07-10, 23:33   #25
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Nekakvih 80 stupnjeva ako imaš termostat i ovisi kakav buš sat kupil.
Nepročitano 05-07-10, 07:11   #26
BAGERISTA
Gost

Neznam kakvi su se pokazali originalni,,oni koji imaju i pokazivač za naftu na sebi,,dali se brzo kvare ili traju neko vrijeme.... :scratch

Možda bi bilo dobro kupit original,jer ako ne ču morat mijenjat i instalaciju za njega pošto ovaj radi na struju,,,a na 539 je preko sajle...

Nači da temperatura je tu negdje ko i na 539....
  Odgovori s citatom
Nepročitano 05-07-10, 08:21   #27
jackerjean
Gost

Good morning
Please, could you translate in french, english or spanish langage your replies ?
I can't understand yours, sorry
Thank you
  Odgovori s citatom
Nepročitano 05-07-10, 13:10   #28
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Nemogu ni ja tvoj jezik razumjeti pa si prevedem ;)
http://translate.google.com/#en|hr|
Nepročitano 16-09-10, 18:45   #29
Bosonoga
Aktivni Član

Bosonoga avatar

Član foruma od: 30.03.2010
Bosonoga je na dobrom putu
Početno

Evo da i ja napišem jedan post nakon dugo vremena. Naime želim da kupim jednog IMT 560, pa me zanima koja mu je realna cijena. traktor je 1984 g, čovjek je prvi vlasnik, 2230 rh, motor odličan, mjenjač, nema lufta na prednjem mostu, kočnica nema. Prilično je prohrđo jer stoji vani, kabina nema prednjeg stakla. Samo je prikolicu vozio. Nikad ništa s kardanom nije radio. kad sam odvrno nazad zaštitnu kapu od kardanskog vratilo unutar je još bila mast. Blok motora mu je puco. Gume su mu na jedno60, 70% profila.To je sve što sam zapazi Uz njega ide još prikolica, uredna s papirima. Koja bi bila realna cijena iz svega ovog navedenog?
Bosonoga je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 16-09-10, 20:04   #30
matrix123456
Uvaženi Član

Član foruma od: 14.01.2009
matrix123456 je na dobrom putu
Početno

gledo sam na oglasima taj imt cijena jes malo poveca sa obzirom na stanje traktora ali takvog kod nas sa prikolicom za te pare neces naci ako uspijes da mu skines 1000km ti si na konju,a inace ti traktori kod nas su malo precjenjeni ali su stvarno sile od traktora,kod mene u kraju na takvim se tegli i do 8 metara drva
matrix123456 je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 02:31.