Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > AGCO > Massey Ferguson Massey Ferguson FE 35

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 02-09-10, 21:30   #1
mf 35
Gost

Početno Massey Ferguson FE 35

pozdrav svim na forumu...novi sam na ovom forumumu i prijavio sam se zbog problema s traktorom...imam masey fergusson FE 35,god proiz 1960....imam jedan problem na motoru pa ako neko zna gdje bih mogao da nabavim dijelove za taj traktor...hvala unaprijed

Posljednje uređivanje od ŠANANA : 15-01-12 at 20:40
  Odgovori s citatom

Nepročitano 02-09-10, 21:38   #2
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije
Početno

bok i tebi , moj kompa je tu kupoval ..prije 4-5 god.
http://www.allrad-just4fun.at/cms/in...d=30&Itemid=31
puknuti je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-09-10, 12:47   #3
Ado
Regularni Član

Član foruma od: 30.05.2008
Ado je na dobrom putu
Početno Mf35

Pozz mozda mogu pomoci sta te int vezano za traktor ME35 .Koji te dijelovi int ostavi poruku .Javim se sto prije .-Pozz Ado_
Ado je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 05-09-10, 22:37   #4
Ado
Regularni Član

Ado je na dobrom putu
Početno Mf 35

Pozz sta ima jarane u koja si doba jesi sta rijesio ima li napretka .Raspitaj se koliko se kreci Zetori po mogucnosti sa prednjom vucom i da li moze zamjena za drugi traktor .Cujemo se Ado_
Nepročitano 07-09-10, 16:10   #5
mf 35
Gost

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od Ado Vidi poruku
Pozz sta ima jarane u koja si doba jesi sta rijesio ima li napretka .Raspitaj se koliko se kreci Zetori po mogucnosti sa prednjom vucom i da li moze zamjena za drugi traktor .Cujemo se Ado_
E nista nisam rijesio bio mi majstor i onako mi postelovo ventile al nije do ventila opet lupa,izgleda da je na jednom klipu nesto,ti rece da si radio motor,gdje si kupovo dijelove.....Provjerio sam ti za one cijevi ima ovdje kod nas ovaj majstor mi kaze da mozes postavit od imt 558 malo ih samo moras savit cijena im je oko 30km a ne isporucuju postom...pozzz
  Odgovori s citatom
Nepročitano 07-09-10, 17:49   #6
Ado
Regularni Član

Ado je na dobrom putu
Početno Mf 35

Imas ovdje dijelove u ovoj trgovini Poljoprema Palameta 036 862 701. mob:063 323 208 Vijeko Palameta vlasnik.Meni je bilo sigurno ventili jer sam ti kazao da je problem nastelovati ventile .-Nazovi i pitaj koje su cijene dijelova u trgovini.Pozz cujemo se Ado_
Nepročitano 07-09-10, 23:34   #7
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od Ado Vidi poruku
Imas ovdje dijelove u ovoj trgovini Poljoprema Palameta 036 862 701. mob:063 323 208 Vijeko Palameta vlasnik.Meni je bilo sigurno ventili jer sam ti kazao da je problem nastelovati ventile .-Nazovi i pitaj koje su cijene dijelova u trgovini.Pozz cujemo se Ado_
Ado ako nije problem objasni i nama kak se na MF 35 šteluju ventili?
MUHA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 09-09-10, 00:17   #8
Ado
Regularni Član

Ado je na dobrom putu
Početno Mf 35

Pozz svima .Za stelovanje ventila na MF je radio moj majstor .Imao sam problem na MF35X ,dok je radio pod stangasom culo se kuckanje u motoru bas neki specifican zvuk.-Odem do majstora ovaj kaze motor je odradio svoje ok slozim se da odradimo generalku sve novo od dijelova do busenja bloka .Znaci sve upakovano sto posto i jos napomena skidao sam bos pumpu ateririrao te promijenio uloske dizna i ac pumpa sve novo.-Sve je majstor odradio i pocne prvo paljenje motora odmah se opet zaculo isto kuckanje.Vjerujte da je otkrio kvar to jest nisu bili nastelovani ventili .Sad radi bez problema nema kuckanja u motoru ima bas cist rad Fergussona .Vjerujem da je prije neko stelovao ali nije odradio taj postupak uredu jer je meni islo na zivce taj zvuk -Zadovoljan sam jer sam bio cijelo vrijeme uz majstora koje je sve to odradio .-Ako vas jos sta int odgovoricu pozz.
Nepročitano 09-09-10, 00:21   #9
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Mene konkretno zanima sam postupak štelanja ventila, tj na koji način ga je majstor odradio ?
MUHA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-09-10, 23:49   #10
mf 35
Gost

Početno

rijesen problem,stublina dobila lufta u bloku i pocela kuckat,karike nove naso u Srbiji na svaki klip po 5 karika...
  Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Massey Ferguson 130 maslačak Massey Ferguson 52 27-10-17 00:32
Massey Ferguson mario Massey Ferguson 2740 09-06-17 12:39
Massey Ferguson 595 zdrmedo Massey Ferguson 107 04-12-16 12:58
Massey Ferguson 135 matrix123456 Massey Ferguson 52 22-02-14 14:22
Massey Ferguson 374 S Lumex Massey Ferguson 6 24-01-12 09:41

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 03:39.