Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Zetor Zetor 4320
Zetor Industrija za proizvodnju traktora iz Češke, do 1990 podružnica Zbrojovke iz Brna.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 25-06-14, 23:09   #11
MilanZetor
Super Uvaženi Član

MilanZetor avatar

Član foruma od: 07.10.2011
MilanZetor je zaista zgodanMilanZetor je zaista zgodanMilanZetor je zaista zgodanMilanZetor je zaista zgodanMilanZetor je zaista zgodan
Početno Re: zetor 4320

A starije linije kao što kolega Belec ima??

Nepročitano 26-06-14, 12:20   #12
ŠANANA
Super Moderator

ŠANANA avatar

Član foruma od: 23.01.2008
ŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajan
Početno Re: zetor 4320

Starije linije '96.-'97. godina, odlični traktori, znam iz viđenoga koliko kod njega rade i idu i idu uz sitne popravke i redovito održavanje.
Još sto ljeta, mladi smo, još ne predaj se!

ŠANANA
http://www.youtube.com/imt757
ŠANANA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 26-06-14, 16:54   #13
dado6340
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 31.05.2013
dado6340 je zaista zgodandado6340 je zaista zgodandado6340 je zaista zgodandado6340 je zaista zgodandado6340 je zaista zgodan
Početno Re: Zetor 4320

Zetorboy; jel to onaj iz firme ? Zar ga nebuš kupil ?
Nije videl blata ali je videl soli. Zato uvijek treba imat mali sloj prašine i blata na njemu da ga štiti od sunca i ostalih nedaća
dado6340 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 26-06-14, 18:54   #14
Zetorboy
Super Uvaženi Član

Zetorboy avatar

Član foruma od: 12.02.2010
Zetorboy je onemogućio/la reputaciju

Budem ak me zapadne i za smešnu cenu, ali inače da uzimam neš za te pare kolko traži onaj s njuškala, to ne bi dao ni u ludilu zato šta je taj 4320 živi dreš. I da, po zimi imamo živog vraga da upali jel temp oko nule, on jednostavno odumre, a nitko nezna zbog čega.
Zetorboy je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 26-11-14, 17:11   #15
JordanX
Regularni Član

JordanX avatar

Član foruma od: 15.02.2011
JordanX je na dobrom putu
Početno Zetor 4320

Imam pitanje u vezi one rucice pokraj sjedala sa oznakama D M P.
Za sto se koristi i da li za njeno pomakivanje ima neka caka ili se zapekla,pa se tesko pomice.
JordanX je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 26-11-14, 17:17   #16
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Ima več na par mjesta na forumu opisano čemu služi koji od položaja, a i temu imamo o tom Zekanu.
Ta ručica i mora da se teško pomakiva jer unutra ima opruga i "kuglica" koja ju drži u zadanom položaju pa se iz položaja u položaj teže prebacuje ali ostaje u njemu, tj. ne iskače
MUHA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 26-11-14, 18:14   #17
JordanX
Regularni Član

JordanX avatar

I mislil sam da je o toj ručici već pisano, al baš nemam vremena nekoliko sati pretraživati teme na forumu, pa sam htio brži put za odgovor.
Ja imam poprilično jaku ruku ,ali ju stvarno ne mogu pomaknuti.
Nepročitano 26-11-14, 18:26   #18
MUHA
Super Moderator

MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

A ja bi trebal imati vremena pretraživati uz pomoč tražilice da ne pišem ponovno ono kaj je kolega ZJ napisal?
http://poljoprivredni-forum.com/show...74&postcount=7

Hvala, molim
Nepročitano 26-11-14, 18:45   #19
JordanX
Regularni Član

JordanX avatar

Hvala MUHA.
Onda mi još reci kaj sa pomicanjem. Jel bi pomoglo malo WD-40 ili ...
Nepročitano 26-11-14, 19:21   #20
MUHA
Super Moderator

Može, ali pazi da ga ne prešpricaš jer u sklopu imaju i lamelice koje isto imaju funkciju kočnice da se ručica nebi sama pomakivala.

Ako ga prepodmažeš onda buš drotom zavezal ili šarafima osigural i opet mir, samo maži
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Ne radi mjerač sati rada na Zetoru 4320 JordanX Mehanička radionica 4 10-03-13 18:41
Gume za zetor 4320 ivan10 Zetor 41 30-03-10 02:37

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 05:34.