Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Zetor Zetor 4320
Zetor Industrija za proizvodnju traktora iz Češke, do 1990 podružnica Zbrojovke iz Brna.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 26-11-14, 19:30   #21
oficir
Super Uvaženi Član

oficir avatar

Član foruma od: 23.02.2013
oficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajan
Početno Re: Zetor 4320

Kad ju pomices pazi jedino da su ti poluge odnosno prikljucak na zemlji.
oficir je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 02-12-14, 13:11   #22
JordanX
Regularni Član

JordanX avatar

Član foruma od: 15.02.2011
JordanX je na dobrom putu

Još nisam uspio pomaknuti ovu ručicu , ni gore ni dole. Nije pomogao ni WD. Čak sam čekićem i komadom željeza probao lupati po toj ručki otraga ispod kabine, ali ne miče se.
Vjerovatno nema kakve veze položaj kardana ili ona ručka za kipanje?
Da probam velikim rolcangama primiti i okretati maticu koja drži tu ručku... ili ...
JordanX je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 02-12-14, 19:55   #23
mika75
Regularni Član

mika75 avatar

Član foruma od: 29.01.2012
mika75 je na dobrom putu

Citiraj:
Prvotno napisano od JordanX Vidi poruku
Još nisam uspio pomaknuti ovu ručicu , ni gore ni dole. Nije pomogao ni WD. Čak sam čekićem i komadom željeza probao lupati po toj ručki otraga ispod kabine, ali ne miče se.
Vjerovatno nema kakve veze položaj kardana ili ona ručka za kipanje?
Da probam velikim rolcangama primiti i okretati maticu koja drži tu ručku... ili ...
Uzmes fleksu i to odrezes to i onako nicemu ne sluzi.Ako ti hidraulik radi normalno nema sta da se dira ta rucka ,a ako ne radi i ako ne mozes pomicati bolje odi kod majstora i to rjesi jel ako budes na silu radio sigurno ce nesta puknuti pa ces morati vezat zicom kao ja svoju
mika75 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 02-12-14, 19:58   #24
dado6340
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 31.05.2013
dado6340 je zaista zgodandado6340 je zaista zgodandado6340 je zaista zgodandado6340 je zaista zgodandado6340 je zaista zgodan

Bude ti nešta puklo i onda budeš išel raskapati. Bolje raskopati prije. Sigurno je zapeklo od nekorištenja.
To je samo moje mišljenje. Nisam jednom nešta potrgal pa onda raskapal. najbolje se uči na vlastitoj koži i novčaniku.
dado6340 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 16-03-16, 20:59   #25
Zetorboy
Super Uvaženi Član

Zetorboy avatar

Član foruma od: 12.02.2010
Zetorboy je onemogućio/la reputaciju

Onaj moj iz preduzeća, može i na benzin da vozi 66 litri nasipali i gas... pitanje sad sam kad bude stal, najgore još od sveg, kaj nebudem mogao sad više cirkus izvodit iz njega kad je sjeban, pa nemogu tvrditi da je loša kvaliteta materjala i sastavljanja Dečki su mislili da budu brži, a ono drek, na kraju pješice
Zetorboy je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 17-03-16, 08:10   #26
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Najvjerojatnije mu nije ništ, samo nije primal gas?
Nepročitano 18-03-16, 21:48   #27
Zetorboy
Super Uvaženi Član

Zetorboy avatar

Član foruma od: 12.02.2010
Zetorboy je onemogućio/la reputaciju

Ma vraga nije nikaj, kad je stal, još su ga verglali da upali, kad sam skinuo filter bil je pun čistog benzina. Sad dela nekak čudno, klopoče više, a kad se upali prvih par sekundi koda klipovi delaju bez nafte pa dok ne protera... napravili sranje, a 2200 vur ima. Skužili su kaj je tek kad su išli gledati u račun s benzinske kaj su napravili
Zetorboy je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 18-03-16, 22:05   #28
lisnik
Super Uvaženi Član

lisnik avatar

Član foruma od: 15.02.2010
lisnik je zaista zgodanlisnik je zaista zgodanlisnik je zaista zgodanlisnik je zaista zgodanlisnik je zaista zgodan

Dizne na remont sto posto.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000738098978

http://www.pik.ba/
lisnik je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 18-03-16, 22:15   #29
NEWHOLLAND
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 15.07.2010
NEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajan

Izgleda da su ti traktori bolesniji na benzin nego auti.
Tetak je oprao filtere u benzinu i poslje radio generalnu.
A dok sam primjere auta cuo desetine i nikom nista. Izmjena filtera, novo gorivo i tjeraj dalje.
NEWHOLLAND je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 18-03-16, 23:17   #30
AirBoX
Aktivni Član

AirBoX avatar

Član foruma od: 25.06.2014
AirBoX će uskoro postati poznatAirBoX će uskoro postati poznat

Ja sam utankao u auto isto benzin, skontao da nekako čudno radi, pogled'o u račun, vidim šta sam nasuo, al' sam svejedno već pokrio distancu od 20-ak km.

Kući ga istankao u kanistere, napunio rezervar do čepa sa dizelom i sve u najboljem redu s autom. Nit su dizne nahebale, nit boš pumpa nit išta. Samo je malo bolje potezao hahaha

Inače 1.9 TDI motor, kažu oni su osjetljiviji pošto su turbaci, al' svejedno ništa nije bilo.
AirBoX je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Ne radi mjerač sati rada na Zetoru 4320 JordanX Mehanička radionica 4 10-03-13 18:41
Gume za zetor 4320 ivan10 Zetor 41 30-03-10 02:37

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 10:45.