Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Šumarstvo mehanička radionica za pile
Šumarstvo Šumarski traktori, vitla itd, umijeće potrajnog gospodarenja šumama, kao i ostalim ekosustavima i resursima vezanim uz šumu

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 08-01-17, 17:31   #1551
Dongfeng
Uvaženi Član

Dongfeng avatar

Član foruma od: 09.04.2013
Dongfeng ima spektakularnu auruDongfeng ima spektakularnu auruDongfeng ima spektakularnu auru
Početno Re: mehanička radionica za pile

Da pravi podtlak prvo bi laufala pa onda gubila snagu.
Dongfeng je prisutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 08-01-17, 17:41   #1552
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od stjepan168 Vidi poruku
Pozdrav,imam hurlicane ms2245,pilu,upali normalno, i radi ,nakon nekoliko rezova pri dodavanju gasa se pocne gusiti i crkne,nakon toga ne pali odma.....ideje? Osim da kupim neku renomiranu
pa tak sam ja razumio
Nepročitano 08-01-17, 17:53   #1553
putnicara
Regularni Član

Član foruma od: 27.02.2013
putnicara će uskoro postati poznat

Ja sam pola rezervara potrosio na apencu cisteci diznu svakih 500 m, uvjeren da je prljavo gorivo dok nisam skonto da je zacepljen odusak na rezervaru, skoro sam ga macolom dovatio onako "slučajno"
putnicara je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 08-01-17, 20:16   #1554
stjepan168
Uvaženi Član

Član foruma od: 06.03.2013
stjepan168 je onemogućio/la reputaciju

Malo sam odpustil sraf rezervara,ocistio svijacicu,i postelal ler gas ,nakon toga je ok ,,,,,dok nebu u ozbiljnoj akciji neznam kaj sam napravil.
Kao i uvjek Hvala ekipi na pomoci,inace imam husq 372xp,ovo sam dobio recimo pod racun ,pa sta bu....
stjepan168 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 17-01-17, 20:42   #1555
abarth
Super Uvaženi Član

abarth avatar

Član foruma od: 17.01.2013
abarth ima briljantnu budućnostabarth ima briljantnu budućnostabarth ima briljantnu budućnostabarth ima briljantnu budućnostabarth ima briljantnu budućnostabarth ima briljantnu budućnostabarth ima briljantnu budućnostabarth ima briljantnu budućnostabarth ima briljantnu budućnostabarth ima briljantnu budućnostabarth ima briljantnu budućnost

Da se upoznam malo i sa dolmarom,imo sam več 111 a ova je jednoručna.Po videnom nije tak loše napravljena kak su novije koje su sama plastika,ova je skoro cela alu.Jednoručnu sam imo več jednu Homelitku i ova je naspram nje pravi stroj.Došla je i još jedna 08 noviji model za sitniš tak da sam je moro uzet i privremeno udomit.
abarth je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 20-01-17, 21:29   #1556
abarth
Super Uvaženi Član

abarth avatar

abarth ima briljantnu budućnostabarth ima briljantnu budućnostabarth ima briljantnu budućnostabarth ima briljantnu budućnostabarth ima briljantnu budućnostabarth ima briljantnu budućnostabarth ima briljantnu budućnostabarth ima briljantnu budućnostabarth ima briljantnu budućnostabarth ima briljantnu budućnostabarth ima briljantnu budućnost

Mala skoro sređena,još malo poštelat ,izbrusit mač i lanac pa če bit spremna za rad.
free image hostfree image hostimage hostingupload a picture
Nepročitano 22-01-17, 21:12   #1557
abarth
Super Uvaženi Član

abarth avatar

Mala i po podatcima nije tak loša,može se štelat dotok ulja za mazanje lanca ima 40 kubika, 2,1 konja i 4,8 kg.Spario sam je sa makitom jer baš imam taj mač viška a skoro je nov.Malo je je.e težina ali barem znam da nije kineski plastik fantastik.
Nepročitano 22-01-17, 21:29   #1558
husqvarna365
Aktivni Član

Član foruma od: 24.01.2013
husqvarna365 je na dobrom putu

Kolega sa cim peres motorke da se tak sjaje
husqvarna365 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 22-01-17, 22:00   #1559
abarth
Super Uvaženi Član

abarth avatar

Odmaščivač za pečice šporeta što jači to bolji.Pilu razkopaš na grubo očistiš piljevinu i onda našpricaš,pustiš nekih pola sata da nagloda,onda kirher i još mokre delove dobro izduvat sa kompresorom.Po potrebi vanjske delove koji su izgubili sijaj još ispoliram sa pastom.
Nepročitano 23-01-17, 13:24   #1560
ŠANANA
Super Moderator

ŠANANA avatar

Član foruma od: 24.01.2008
ŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajan

Svaka čast, jel slažeš i ljudima motorke ili to samo sebi za gušt??
Još sto ljeta, mladi smo, još ne predaj se!

ŠANANA
http://www.youtube.com/imt757
ŠANANA je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
DOLMAR motorne pile zgzac Šumarstvo 64 31-10-15 13:24
Motorne pile Stihl hrvoje999 Potražnja 3 30-03-13 14:12
evo pile c-355 agromaner Naši traktori i mehanizacija 15 05-10-12 09:45
poljoprivredne škole i škole za mehaničare tinda Svaštara 15 27-01-12 18:37

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 17:27.