Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Šumarstvo mehanička radionica za pile
Šumarstvo Šumarski traktori, vitla itd, umijeće potrajnog gospodarenja šumama, kao i ostalim ekosustavima i resursima vezanim uz šumu

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 18-03-11, 14:30   #21
jeffy
Super Uvaženi Član

jeffy avatar

Član foruma od: 07.09.2010
jeffy će uskoro postati poznat
Početno

Prijedlog za admine i moderatore. Mislim da je jako vrijedan ovaj popis dijelova što sam dao, dosta sam se dugo mučio da neđem...moj je prijedlog da netko tko to zna napraviti da sačuva trajnije negdje te pdfove jer se nikad ne zna što se može sa ovim serverom desiti.

Citiraj:
Prvotno napisano od bornakutina Vidi poruku
u zadnje vrijeme susrecem sve neke dobre ljude na forumu hvala puno treba mi motorka za utorak tak da nevjerujem da ce mi itko moc to slozit do tada budem jos probao radit sa njom pa cu to zamijeniti poz i hvala!
ne preporučam ti da forsiraš sa njom jer ti osiromašena smjesa može u najgorem slučaju napraviti rupu u klipu...pozz i sretno!

Posljednje uređivanje od savoris : 18-03-11 at 20:05
jeffy je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 18-03-11, 14:36   #22
bornakutina
Uvaženi Član

bornakutina avatar

Član foruma od: 05.04.2010
bornakutina je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od jeffy Vidi poruku
ne preporučam ti da forsiraš sa njom jer ti osiromašena smjesa može u najgorem slučaju napraviti rupu u klipu...pozz i sretno!
jos nesta ali ona samo kad je u leru crkne kad ju stavim na stranu kad pilim sa njom onda radi dobro da li to ima kakve veze??'
bornakutina je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 18-03-11, 14:41   #23
jeffy
Super Uvaženi Član

jeffy avatar

Početno

Jasno, ali ti je u cijelom području rada smjesa osiromašena i pila kad je osiromašena voli pri punom gasu pobječ u "iberturažu", odnosno povečaju joj se brijevi okretaja u neopterečenom stanju( ne znam dal primječuješ da imaš osjećaj da se pri punom gasu bolje vrti, dere se), a pošto ima u smjesi manjak goriva, a gorivom se podmazuje dolazi do povečanog trošenja. Zato je siromašna smjesa opasna kod 2 taktaša
Nepročitano 18-03-11, 14:44   #24
bornakutina
Uvaženi Član

bornakutina avatar

Član foruma od: 05.04.2010
bornakutina je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od jeffy Vidi poruku
Jasno, ali ti je u cijelom području rada smjesa osiromašena i pila kad je osiromašena voli pri punom gasu pobječ u "iberturažu", odnosno povečaju joj se brijevi okretaja u neopterečenom stanju, a pošto ima u smjesi manjak goriva, a gorivom se podmazuje dolazi do povečanog trošenja. Zato je siromašna smjesa opasna kod 2 taktaša
ja bi sad to naradije isao rastavit jebemu!Nisam dugo pilio sa njom a stari ima ms380 ova 056 je jaca za 20 -30 posto sigurno sporija je ali samo guta piljevinu pf da moram to slozit necu se zajebavat si jos napravim vece sranje nego je o sad ok uglavno hvala ti na informacijama javim kad popravim poz !
bornakutina je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 18-03-11, 20:09   #25
savoris
Super Moderator

savoris avatar

Član foruma od: 14.12.2007
savoris je sjajansavoris je sjajansavoris je sjajansavoris je sjajansavoris je sjajansavoris je sjajansavoris je sjajansavoris je sjajan
Početno

evo pošto je ova tema do sada nosila ime ''motorna pila-stelanje karburatora'' sa ovom zadnjom raspravom ste mi dali ideju da je preimenujemo i da ona bude opšta tema za popravke,servis i održavanje svih pila , nebitan model i proizvodjač

a što se tiče JEFFYevih kataloga nisam ih otvarao ali najbolje čuvanje je da svako skine i sačuva u svom računaru pa ako linkovi padnu neko od nas će ponovo uploadovati , to bar nije problem
Nepročitano 21-03-11, 01:36   #26
karabaja
Super Uvaženi Član

karabaja avatar

Član foruma od: 23.02.2011
karabaja je na dobrom putu
Početno

http://i602.photobucket.com/albums/t...0/DSC00671.jpg
s ovim kinom sam imao prilike raditi, 2.2ks, teško mi pala na ruku-ne bih si poželio
e da troši a malo napravi

Posljednje uređivanje od karabaja : 21-03-11 at 01:48
karabaja je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 25-03-11, 07:59   #27
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Treba skratiti lanac , gdje nabaviti zakovicu?
I da li postoje više debljina , imam lanac 404 ?
puknuti je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 25-03-11, 09:07   #28
jeffy
Super Uvaženi Član

jeffy avatar

Početno

Kolko ja znam ima samo 1,6mm debljine, a zakovice mora imati svaki ovlašteni štilov servis jer se MS880 serijski isporučuje sa tim korakom. Ma ima svaki servis...
Nepročitano 25-03-11, 09:38   #29
puki22
Uvaženi Član

puki22 avatar

Član foruma od: 27.09.2007
puki22 je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od puknuti Vidi poruku
Treba skratiti lanac , gdje nabaviti zakovicu?
I da li postoje više debljina , imam lanac 404 ?
Imam ja .404 al ga nemam kam stavit ;)
Nepročitano 25-03-11, 17:32   #30
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od puki22 Vidi poruku
Imam ja .404 al ga nemam kam stavit ;)
Kad imate igraćkice a ne pile :supris:
Ja kupim ako je povoljno ...problem bude nastal jer ga budemo zapili kod primopredaje .
puknuti je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
DOLMAR motorne pile zgzac Šumarstvo 64 31-10-15 13:24
Motorne pile Stihl hrvoje999 Potražnja 3 30-03-13 14:12
evo pile c-355 agromaner Naši traktori i mehanizacija 15 05-10-12 09:45
poljoprivredne škole i škole za mehaničare tinda Svaštara 15 27-01-12 18:37

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 07:56.