Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Šumarstvo Husqvarna motorka
Šumarstvo Šumarski traktori, vitla itd, umijeće potrajnog gospodarenja šumama, kao i ostalim ekosustavima i resursima vezanim uz šumu

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 03-01-17, 01:41   #1011
mikula
Regularni Član

mikula avatar

Član foruma od: 05.03.2008
mikula ima spektakularnu aurumikula ima spektakularnu auru
Početno Re: Husqvarna motorka

od profi je 560xp (562xp) a od all round 555, 365 i rancher 460 ali njega više nema u ponudi kod nas.
mikula je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 02-02-17, 11:13   #1012
todos
Regularni Član

todos avatar

Član foruma od: 12.05.2012
todos je na dobrom putu

Pre nekog vremena pisao sam ovde da sam imao problema sa spadanjem lanca. Zatezač nije bio ispravan i na kraju je pukao. Zamena u garantnom roku koštala 20 evra. Da li je normalno ovakav kvar platiti u garantnom roku, jer smatram da je to bila fabrička greška? Posle servisa testera radi ko sat. Iz razloga da se otarasim lokalnog servis-zastupnika prodao sam trimer jonsered 20-36, uskoro ću i testeru, i preći na drugi brend.
Nepročitano 02-02-17, 11:25   #1013
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

ako taj dio spada u potrošni matrijal bez novinara i fiškala nema zadovoljštine
Nepročitano 02-02-17, 11:28   #1014
savoris
Super Moderator

savoris avatar

Član foruma od: 14.12.2007
savoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebe

To ti je serviser procijenio da je puklo usled nestučnog rukovanja i slično tako da nije računao pod garanciju.
Možda da si odnio prije pucanja ali opet bi se on izvadio na neki izgovor.

To ti je klasika svih servisera , nebih rekao da ćeš se i sa drugim brendom usrećiti ako gledamo u garanciju jer svi gledaju da prođu što jeftinije.

Tako sam ja imao sukob sa serviserom kojem sam odnio onaj mali agregat na popravku u garantnom roku , čovjek se čisto naljutio na mene jer sam na licu mjesta pri preuzimanju sa servisa htjeo prvo da upalim i probam agregat prije nego što potpišem list o ponovnom preuzimanju gdje piše da je agregat ispravan.
Gledam budalu i smijem se a ni njemu nije jasno kakva je budala sa ove strane..........
Nepročitano 02-02-17, 11:50   #1015
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebe

Ja obično imam sreče sa reklamacijom novi trimer krepal u radu odnesel sem ga u servis dečki me poslali na kavu riješili problem i još mi platili kavu . Čak i sa rusom sem riješaval reklamacije samo tad se serviser čekal 20 dana i uvijek je riješil problem jedino kaj je puno puta dolazil nekad i nako 2 do 3 rh . (trimer nije bil Huski)
Nepročitano 02-02-17, 12:20   #1016
todos
Regularni Član

todos avatar

todos je na dobrom putu

@Savoris
Nosio sam i pre pucanja, (50 puta najmanje spao lanac), ali su me smatrali nestručnim tj. budalom. Bez obzira što od 1986. imam testere u rukama. To me je najviše pogodilo.
Nepročitano 02-02-17, 13:04   #1017
hotela
Aktivni Član

Član foruma od: 01.10.2014
hotela ima spektakularnu auruhotela ima spektakularnu auruhotela ima spektakularnu auru
Cool Re: Husqvarna motorka

Jesi ih bar poslo u cucu materinu?
hotela je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 02-02-17, 13:21   #1018
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

a valjda je ..
Nepročitano 02-02-17, 14:45   #1019
todos
Regularni Član

todos avatar

todos je na dobrom putu

A jesam!
Znate šta sam još uradio? Otišao u tržišnu inspekciju gde su mi rekli da je servis trebao da izda neki papir gde je trebao da obrazloži kvar i razlog zašto ja moram da platim nešto što je u garantnom roku. Kazna od 800 do 4000 evra. Kad sam to čuo odustao sam od traženja pravde. Ima radnike otišlo bi to sve preko njih.
Nepročitano 02-02-17, 16:46   #1020
Štore 502
Aktivni Član

Štore 502 avatar

Član foruma od: 15.11.2011
Štore 502 će uskoro postati poznatŠtore 502 će uskoro postati poznat

Prije 3 godine uzeo novu 560XP. Prvo ulijevanje ulja iscurilo. Magnezijsko kućište bilo porozno. Ovlaštenom serviseru odnio i zahtijevali servis.. dakle raskapanje i ponovno sastavljanje kompletne pile. Kažu 40 dana se čeka.

Došao sa servisa na posao. Poslao mail u Husqvuarnu Švedska. Za pola sata su me zvali iz Drezge; gdje sam ostavio pilu u kojem servisu i da li želim u toku dana novu i možda sa novim modelom poklopaca..

Jako brzo riješeno. Pila me do 17.00 čekala; nova sa novim modelom poklopaca..

Nakon 3 mjeseca izašao novi remap procesora i zvali su me na besplatan servis.

Motorka kao motorka.. nemam prigovora. vrhunac!
Štore 502 je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Motorka žnj marke tomo420 Šumarstvo 22 20-03-14 19:11
Tomos- Husqvarna rudamaca Šumarstvo 15 20-09-13 21:23
Koja je ovo motorka sumadinac Šumarstvo 4 27-01-13 00:21
husqvarna 395 xp vs sihl ms 660 piško007 Šumarstvo 11 20-07-11 17:50

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 03:51.