Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Šumarstvo Husqvarna motorka
Šumarstvo Šumarski traktori, vitla itd, umijeće potrajnog gospodarenja šumama, kao i ostalim ekosustavima i resursima vezanim uz šumu

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 18-12-11, 18:25   #11
markony
Regularni Član

markony avatar

Član foruma od: 01.08.2011
markony će uskoro postati poznatmarkony će uskoro postati poznat
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od hrvoje01 Vidi poruku
imam u ponudi motorku husgvarnu 390xp stoji u trgovini ne može ju prodati reko je dati veeeliki rabat pa čekam koja će biti cjena iako mi nije potrebna mislim da je za praviti drva pre velika i teška ipak je to 6.7ks ali ako bude dobra cjena moja je
ja imam 2 kom 390xp i motorka je strahota čak nije ni preteška ali zato čuda radi,ako ju uzmeš nećeš pogrješit:supz:
markony je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 18-12-11, 19:10   #12
savoris
Super Moderator

savoris avatar

Član foruma od: 14.12.2007
savoris je sjajansavoris je sjajansavoris je sjajansavoris je sjajansavoris je sjajansavoris je sjajansavoris je sjajansavoris je sjajan
Početno

a kolika je redovna cijena takve mašine ?

baš tako , ako imaš mogućnosti da iskoristiš taj veeeliki rabat , nećeš se pokajati , ta snaga jednostavno nezna da se guši
za divno čudo nije preteška , ako kompezuješ brzinu rezanja za nešto malo ekstra težine moja ocjena je da je sa njom čak i lakše raditi nego sa nekom slabijom
normalno , u debljini drveta koja njoj odgovara :prayer: nije za ogranjke :lol:
Nepročitano 18-12-11, 22:54   #13
hrvoje01
Super Uvaženi Član

hrvoje01 avatar

Član foruma od: 07.12.2010
hrvoje01 će uskoro postati poznat
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od savoris Vidi poruku
a kolika je redovna cijena takve mašine ?

baš tako , ako imaš mogućnosti da iskoristiš taj veeeliki rabat , nećeš se pokajati , ta snaga jednostavno nezna da se guši
za divno čudo nije preteška , ako kompezuješ brzinu rezanja za nešto malo ekstra težine moja ocjena je da je sa njom čak i lakše raditi nego sa nekom slabijom
normalno , u debljini drveta koja njoj odgovara :prayer: nije za ogranjke :lol:
sve to stoji ali ja se na bavim sječom nego izradom ogrijevnog drva i mislim da više od pola njenih mogućnosti ne mogu iskoristiti za moje potrebe 372xp pored 356 i 359 sasvim dovoljno ali ponavljam sve ovisi o cjeni a redovna cjena je oko 7400kn
Nepročitano 18-12-11, 23:34   #14
Toma083
Polako se zagrijava

Član foruma od: 15.03.2011
Toma083 je na dobrom putu
Početno

ja sam 10g radio po 50m drva sa sthill 039 nedavno sam kupio 372xp koja mi koristi samo sa ono debelo a tebi nebi preporučio ništa više od 365 husqvarne ovo iznad je sve za profesionalce koji rade svaki dan
Toma083 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 18-12-11, 23:43   #15
hrvoje01
Super Uvaženi Član

hrvoje01 avatar

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od nnumf1 Vidi poruku
ja sam 10g radio po 50m drva sa sthill 039 nedavno sam kupio 372xp koja mi koristi samo sa ono debelo a tebi nebi preporučio ništa više od 365 husqvarne ovo iznad je sve za profesionalce koji rade svaki dan
ali ja godišnje radim 600m drva
Nepročitano 19-12-11, 11:39   #16
markony
Regularni Član

markony avatar

Član foruma od: 01.08.2011
markony će uskoro postati poznatmarkony će uskoro postati poznat
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od hrvoje01 Vidi poruku
ali ja godišnje radim 600m drva
samo ti nju uzmi pogotovo ako dobiješ dobar rabat isplatit će se ona brzo:finga:
vjeruj mi da je stroj za poželjet!
markony je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 19-12-11, 18:20   #17
mtd001
Moderator

mtd001 avatar

Član foruma od: 20.05.2010
mtd001 je nebrušeni draguljmtd001 je nebrušeni draguljmtd001 je nebrušeni draguljmtd001 je nebrušeni dragulj
Početno

i ja imam huskija 365 specijal i jako sam zadovoljan njome...
imam je 9 godina,radim oko 30 m2 drvi za sebe,samo toči i goni...
jedino mi je malo prevelika za klaštrit grane,razmišljam o jednoj manjoj...
Nepročitano 19-12-11, 22:00   #18
savoris
Super Moderator

savoris avatar

Član foruma od: 14.12.2007
savoris je sjajansavoris je sjajansavoris je sjajansavoris je sjajansavoris je sjajansavoris je sjajansavoris je sjajansavoris je sjajan
Početno

tema je huska , ako mislite raspravljati o drugim motorkama svaka ima svoju temu , ako nema , slobodno je otvorite

ako mislite pisati o dužini mača imate i za to temu , u koga će da bude veći

usporedbe motorki po sistemu ''ova je bolja'' neću dozvoljavati , imate argument dobar ili loš za husku , napišite ga ovdje
ali nemorate baš svaku temu da ''prljate''
Nepročitano 26-12-11, 03:04   #19
DARIJUS
Super Uvaženi Član

DARIJUS avatar

Član foruma od: 10.11.2011
DARIJUS je zaista zgodanDARIJUS je zaista zgodanDARIJUS je zaista zgodanDARIJUS je zaista zgodanDARIJUS je zaista zgodan
Početno

eto, imam i ja jednu husqarnu, sad je već skoro punoljetna, kupih je negdje krajem 95. godine...
model 371 xp, porezala sve do čega je mogla doć, kvarovi su nepoznat pojam, toči, pali, deri...
ima dekompresor što ja kao ljubitelj vladimiraca osobito cijenim :rolfer:
jednom kad se nauči čovjek na tu pilu ni ne pomišlja nešto drugo držat u rukama, ja kosim živicu i radim robu za pilanu njome, nema tu specijalnosti i promjera...
jedina stvar je što u sitnariji potroši malko više goriva u odnosu na neke manje pile, al nit se moraš jako saginjat s njom, nit čekat pol ure da prereže lijesku...:rolfer:

ako ikad krepa idem opet po takvu, mislim da je to danas model 372...makar se nadam da će moja izdržat bar dok ne izađe model 376 :finga:
Nepročitano 26-12-11, 04:10   #20
hrvoje01
Super Uvaženi Član

hrvoje01 avatar

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od DARIJUS Vidi poruku
eto, imam i ja jednu husqarnu, sad je već skoro punoljetna, kupih je negdje krajem 95. godine...
model 371 xp, porezala sve do čega je mogla doć, kvarovi su nepoznat pojam, toči, pali, deri...
ima dekompresor što ja kao ljubitelj vladimiraca osobito cijenim :rolfer:
jednom kad se nauči čovjek na tu pilu ni ne pomišlja nešto drugo držat u rukama, ja kosim živicu i radim robu za pilanu njome, nema tu specijalnosti i promjera...
jedina stvar je što u sitnariji potroši malko više goriva u odnosu na neke manje pile, al nit se moraš jako saginjat s njom, nit čekat pol ure da prereže lijesku...:rolfer:

ako ikad krepa idem opet po takvu, mislim da je to danas model 372...makar se nadam da će moja izdržat bar dok ne izađe model 376 :finga:
oćito jako jako puno radiš s njom dok je toliko stara a još radi:finga:

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Motorka žnj marke tomo420 Šumarstvo 22 20-03-14 19:11
Tomos- Husqvarna rudamaca Šumarstvo 15 20-09-13 21:23
Koja je ovo motorka sumadinac Šumarstvo 4 27-01-13 00:21
husqvarna 395 xp vs sihl ms 660 piško007 Šumarstvo 11 20-07-11 17:50

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 08:25.