Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Obavijesti > Razne obavijesti, poruke... Ukraden traktor
Razne obavijesti, poruke... Obavijesti o raznim događajima, sajmovima, sastancima članova, čestitke praznika, čestitke članovima...

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 12-01-13, 17:07   #11
mlinar
Početnik

Član foruma od: 30.12.2012
mlinar je na dobrom putu
Početno

Kad si čitao u novinama ukrali auto koje dobre firme, si mislio dobro da se to meni nije dogodilo. Misliš da se to događa tako daleko od tebe. Ali kada se to dogodi nekome tvome iz blizine tada počneš da misliš, koliko puta si pustio ključeve u bravi i tako dalje. To da sam dao oglas na foru je još najmanje što mogu da učinim za prijatelja.

O politiki ne želim razgovarat, jer politiki žele da se raja svađa. Tad imajo oni svoje prilike. Ja njima ne želim davat prilike.
mlinar je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 12-01-13, 17:36   #12
vimi
Aktivni Član

Član foruma od: 09.11.2008
vimi je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od danek Vidi poruku
a slovenci odmah misle da smo im mi neka ukrali,tužite nas opet u Bruxelless
mislim da sad nije vrijeme da raspravljamo o međudržavim odnosima jer i tako se pokazalo da svi političari jednako pune žepove i štite jedni druge te zajedno loču i žderu
nego ako nešto znamo mislim da bi trebali pomoči čovjeku jer pomoč nema nacjioalnost ni putovnicu ipak vjerujem da čovjek nije dobio traktor badava nego se pošteno namučio za njega
vimi je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 12-01-13, 18:06   #13
Nevjernik
Regularni Član

Član foruma od: 27.11.2012
Nevjernik je na dobrom putu
Početno

Nije krađa ako su ključevi u njemu po novome tako da.
E da je imo imt ne bi mu ga ukrali hahahhaha.
Ne bi ga upalio.
Nevjernik je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 12-01-13, 18:50   #14
danek
Uvaženi Član

Član foruma od: 18.12.2008
danek je onemogućio/la reputaciju
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od vimi Vidi poruku
mislim da sad nije vrijeme da raspravljamo o međudržavim odnosima jer i tako se pokazalo da svi političari jednako pune žepove i štite jedni druge te zajedno loču i žderu
nego ako nešto znamo mislim da bi trebali pomoči čovjeku jer pomoč nema nacjioalnost ni putovnicu ipak vjerujem da čovjek nije dobio traktor badava nego se pošteno namučio za njega
nemam ja niš protiv nikoga ali pitaj ga da li je postavil pitanje po forumima u austriji i italiji,naravno da nije jer oni su svi "pošteni" a mi lopovi
danek je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 12-01-13, 20:14   #15
mlinar
Početnik

mlinar je na dobrom putu
Početno

Danek ne treba da se uzbuđuješ. Ja sam se obratio i na Traktorforum. Ako bi znao italijanski i njemački( malo pričam ) i na njihove forume bi se obratio. Ali na žalost neznam.

lep pozdrav svima
Nepročitano 12-01-13, 20:30   #16
danek
Uvaženi Član

Član foruma od: 18.12.2008
danek je onemogućio/la reputaciju
Početno

imaš google prevoditelj
danek je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 12-01-13, 22:39   #17
mlinar
Početnik

mlinar je na dobrom putu
Početno

Jesi li kada upotrebio google translate? Ja sam ga na njemačkom jeziku. Ono što malo znam je bilo više nego mi prevodio google.
Nepročitano 12-01-13, 22:57   #18
vimi
Aktivni Član

Član foruma od: 09.11.2008
vimi je na dobrom putu
Početno

mislim da je jako glupo da se ovdje natežemo oko nebitnih stvari nego ako tko može pomoči neka pomogne tko zna možda se nedaj bože takvo zlo i nama dogodi
vimi je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 12-01-13, 23:13   #19
savoris
Super Moderator

savoris avatar

Član foruma od: 14.12.2007
savoris je sjajansavoris je sjajansavoris je sjajansavoris je sjajansavoris je sjajansavoris je sjajansavoris je sjajansavoris je sjajan
Početno

Mislim da raspravljate o tako nebitnim stvarima , ohladite se malo , čovjek traži pomoć za prijatelja i to je to
Ako neko može da pomogne neka pomogne
Nepročitano 13-01-13, 11:36   #20
MEDOLINA
Regularni Član

Član foruma od: 07.10.2011
MEDOLINA je na dobrom putu
Početno

Mislim da se opterećujete sa glupostima jer je traktor novijeg datuma proizvodnje a vjerovatno i kasko osiguran.
Zato ne treba previše pisati o nejasnim situacijama jer može tu biti puno kombinacija kao što su "pola pijem pola šarcu dajem" ili neka banka vraća kredit za traktor.......
MEDOLINA je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
cirkular za traktor matrix123456 Mehanička radionica 633 06-03-17 19:18
Šumski traktor LKT 80 tomo420 Ponuda 0 05-02-13 14:21
traktor 40-60 KS Tajo pajo Potražnja 0 08-10-12 22:26
UKRADEN TRAKTOR goggyy1 Svaštara 3 06-07-10 23:06
Traktor YTO X 904 Jovans YTO 82 11-01-10 11:01

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 11:16.