Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Obavijesti > Razne obavijesti, poruke... Ukraden traktor
Razne obavijesti, poruke... Obavijesti o raznim događajima, sajmovima, sastancima članova, čestitke praznika, čestitke članovima...

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 13-01-13, 13:16   #21
vica
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 01.01.2013
vica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mraku
Početno

i kod nas su ucestale kradje svega i svacega.kombajne su u po dana krali .mnoge masine zavrse u delovima i najcesce tako.vasar u rumi i koji drze delove za traktore vecinom su upetljani kod nas u te kradje.najteze se ulazi u trag tako masini. meni i jos nekima su proletos obili radionice pokupili sta hteli.srecom sam sav alat skuplji sklonio na sigurno kod druga dok nisam bio tu. daj boze da se pronadje .kod nas u srbiji je mnogo i policija upletena i u saradji rade ,to su mnogi shvatili .
vica je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 13-01-13, 13:37   #22
bhorv
Super Uvaženi Član

bhorv avatar

Član foruma od: 26.09.2008
bhorv je svjetionik u mrakubhorv je svjetionik u mrakubhorv je svjetionik u mrakubhorv je svjetionik u mrakubhorv je svjetionik u mraku
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od danek Vidi poruku
a slovenci odmah misle da smo im mi neka ukrali,tužite nas opet u Bruxelless
ako si takav frajer da odgovaraš čovjeku tim tonom, zašto nisi frajer pa napisao odakle si. neznam zašto se nitko od međimuraca ne uključi u ovu temu, jer koliko poznam granicu kod njih je najlakše proći traktorom iz Slovenije u RH, mimo graničnih prijelaza., zato je moguće, budući je granica od mjesta krađe blizu, traktor došao kod nas.
ako naši admini nisu negde na skijanju mislim da tvoj post zavrijeđuje "nagradu".
bhorv je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-01-13, 16:56   #23
mvidnjevi
Polako se zagrijava

Član foruma od: 28.10.2012
mvidnjevi je na dobrom putu
Početno

Mlinar a šta je sa tvojim john deerom ste ga pronašli?
mvidnjevi je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-01-13, 17:54   #24
mlinar
Početnik

Član foruma od: 31.12.2012
mlinar je na dobrom putu
Početno

Nisam ja taj Mlinar kojeg misliš. Ja nema John Deera. Imam samo Topedota 40006. Moj nik na Traktorforumu je Mlinar Igor, a njegov Mlinar94.
mlinar je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-01-13, 17:58   #25
mvidnjevi
Polako se zagrijava

Član foruma od: 28.10.2012
mvidnjevi je na dobrom putu
Početno

aja unda se izpričavam
mvidnjevi je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-01-13, 21:45   #26
mali plavi
Super Uvaženi Član

mali plavi avatar

Član foruma od: 24.07.2012
mali plavi će uskoro postati poznat
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od bhorv Vidi poruku
ako si takav frajer da odgovaraš čovjeku tim tonom, zašto nisi frajer pa napisao odakle si. neznam zašto se nitko od međimuraca ne uključi u ovu temu, jer koliko poznam granicu kod njih je najlakše proći traktorom iz Slovenije u RH, mimo graničnih prijelaza., zato je moguće, budući je granica od mjesta krađe blizu, traktor došao kod nas.
ako naši admini nisu negde na skijanju mislim da tvoj post zavrijeđuje "nagradu".
Evo ja sam međimurec ...možda je najlakše proči kroz granicu ..ali sad ga ti znaj dali je traktor ukraden jer sumljam da če se netko vozit sa traktorom koji ima tablice od druge države a kamoli još onaj koji je ukraden...i ako misli raditi sa njim onda ga valjda nebude registriral par godina i onda kaže da je izgubil papire i naprave nove papire i registrira ga..tak su neki znali predelavati iz poluprikolice u tandemku za traktor i kaže lik izgubio papire i napravili nove i gotovo..
Nepročitano 20-01-13, 19:09   #27
mlinar
Početnik

Član foruma od: 31.12.2012
mlinar je na dobrom putu
Početno

Razgovarao sam sa nekoliko ljudima, koji bi možda imali bilo kakve informacije kako idu kraje. Možem da jih uvrstim u tri tačke:
1. Čeka negde sakriven, da se stvari umire, a u među vremenu se spreme neke stvari oko papira i izgleda traktora.
2. Traktor je bio razstaven
3 Odmah naložen na kamion i preko Mađarske izvožen u Romunijo.
Za poslednjo tačko je najviše mogučnosti.
Eto to so informacije do kojih sam se dokopao.
Lep pozdrav svima.
mlinar je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 20-01-13, 19:37   #28
Zetorboy
Super Uvaženi Član

Zetorboy avatar

Član foruma od: 12.02.2010
Zetorboy je onemogućio/la reputaciju
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od mlinar Vidi poruku
Razgovarao sam sa nekoliko ljudima, koji bi možda imali bilo kakve informacije kako idu kraje. Možem da jih uvrstim u tri tačke:
1. Čeka negde sakriven, da se stvari umire, a u među vremenu se spreme neke stvari oko papira i izgleda traktora.
2. Traktor je bio razstaven
3 Odmah naložen na kamion i preko Mađarske izvožen u Romunijo.
Za poslednjo tačko je najviše mogučnosti.
Eto to so informacije do kojih sam se dokopao.
Lep pozdrav svima.
A možda ga je neko uzeo da se preveze nekud pa ga jednostavno na kraju gurnuo u kakvu rijeku, kanal i sl. Sječam se da je tu neko pisao, a i slike su bile tu na forumu kako je isto neki maznuo čovjeku neki noviji ogromni traktor, tipa case ili mccorimick, da se preveze samo, ali je na kraju sletio sa neke ceste sa nasipa i prevrnuo ga na bok i pobjegao...
Zetorboy je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 21-01-13, 09:13   #29
ler
Polako se zagrijava

Član foruma od: 13.10.2010
ler je na dobrom putu
Početno

Nije taj traktor daleko otišao sjetite se prije 4 godine kada je u Faltak trgovini nestalo par prikolica za đubar i cisterni i jedan Hurliman koliko se sjećam i pronašla ga policija u okolici Križevaca negdje pod Kalnikom tako i u Sloveniji isto negdje je pod nekom šupom stoji sakriven .Želim puno sreće vlasniku da ga pronađe to jeste Policiji Slovenije
Nepročitano 03-02-13, 19:18   #30
Znalac
Početnik

Član foruma od: 03.02.2013
Znalac je na dobrom putu
Početno

Traktor je stroj stvarno steta, nije ga covjek nasao na putu da bi mu ga ukrali
Zelim sve najbolje
Pozdrav
Znalac je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
cirkular za traktor matrix123456 Mehanička radionica 633 06-03-17 20:18
Šumski traktor LKT 80 tomo420 Ponuda 0 05-02-13 15:21
traktor 40-60 KS Tajo pajo Potražnja 0 08-10-12 23:26
UKRADEN TRAKTOR goggyy1 Svaštara 3 07-07-10 00:06
Traktor YTO X 904 Jovans YTO 82 11-01-10 12:01

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 03:51.