Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Ostale grane poljoprivrede Cijene umjetnih gnojiva
Ostale grane poljoprivrede Ostale grane poljoprivrede koje nisu obuhvaćene postojećim kategorijama.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 24-12-13, 20:40   #11
dado6340
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 31.05.2013
dado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mraku
Početno Re: Cijene umjetnih gnojiva

A kud žurite sa kupnjom. Neki dan me zvao bivši trgovac i agronom kod kojeg sam kupovao sve za sjetvu i kaže da poslje nove god gnojivo pojeftinjuje dosta a možda i do 50%
dado6340 je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 24-12-13, 20:47   #12
johabica
Super Uvaženi Član

johabica avatar

Član foruma od: 08.04.2012
johabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnost

I trebalo bi.Ne vjerujem da će pojeftinjenje biti toliko,ali se sjećam da je petnaestica bila u omjeru 350 kila za sto eura.I to je bila neka normala,a u to vrijeme se rasijavalo dupo više gnojiva nego danas.
johabica je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 24-12-13, 22:13   #13
komer
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 01.07.2008
komer ima spektakularnu aurukomer ima spektakularnu aurukomer ima spektakularnu auru

ne vjerujem da ce pojeftiniti 50%,no svako pojeftinjenje ddobro dođe,samo da se pokrene ta poljoprivreda,kod nas NPK slabo ide,urea također,jedino dosta KAN odlazi ovih dana
komer je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 25-12-13, 11:09   #14
mursanic
Uvaženi Član

Član foruma od: 01.10.2008
mursanic će uskoro postati poznatmursanic će uskoro postati poznat

50% ha ha pošaljite ovo u 24 sata i dobit čete 100 kuna ...
mursanic je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 25-12-13, 11:49   #15
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

ej , halo!! ..Božič je a ne prvi april .
Nepročitano 25-12-13, 13:15   #16
motohod
Uvaženi Član

motohod avatar

Član foruma od: 12.03.2009
motohod je nebrušeni draguljmotohod je nebrušeni draguljmotohod je nebrušeni dragulj

Citiraj:
Prvotno napisano od MATIJA CASE Vidi poruku
ja sam platil ( 5-15-30 370 kn/100kg ) (15-15-15 359kn/100kg ) ( Urea 380kn/100 kg ) , a za Kan nisam ni gledal cijene jer idem samo sa folijarnom prihranom dva puta...
zaorano je 5-15-30 u dozi 350 kg/ha

No, pa ti daš dosta dopinga s gnojnicom u neograničenim količinama, zar još trošiš lovu i na prah?
motohod je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 25-12-13, 13:53   #17
MATIJA CASE
Super Uvaženi Član

MATIJA CASE avatar

Član foruma od: 06.08.2008
MATIJA CASE ima spektakularnu auruMATIJA CASE ima spektakularnu auru

da imam je kolko očem, samo ne pretjerujem sa preveč gnojnice...
bez praha je to sve tak tak
MATIJA CASE je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 25-12-13, 21:26   #18
dado6340
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 31.05.2013
dado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mraku

Smijte se koliko hočete. Rekao sam možda čak do 50%. Samo pišem šta su mi rekli trgovci. Nebi me odbijali od kupnje da nešta neznaju a zeznuti me mogu na takav način samo jednom. Da pojeftini i samo 20% biče dobro. Živi bili pa vidjeli.
dado6340 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 27-12-13, 12:32   #19
Denis01
Početnik

Član foruma od: 24.06.2009
Denis01 je na dobrom putu

imate neku trgovinu u sloveniji di kupujete gnojivo i kolike su cijene
Denis01 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 27-12-13, 12:47   #20
Kićo
Super Uvaženi Član

Kićo avatar

Član foruma od: 10.02.2008
Kićo ima spektakularnu auruKićo ima spektakularnu auru

Citiraj:
Prvotno napisano od dado6340 Vidi poruku
Smijte se koliko hočete. Rekao sam možda čak do 50%. Samo pišem šta su mi rekli trgovci. Nebi me odbijali od kupnje da nešta neznaju a zeznuti me mogu na takav način samo jednom. Da pojeftini i samo 20% biče dobro. Živi bili pa vidjeli.
Ljudi budite realni... gnojivo je proljetos bilo 440kn metar (3x15). Koliko je to sada u procentima pojeftinilo?? 20%!!!!. KAN je pao dobrih 20%... Nemojte ocekivat da ce jos ici dolje a pogotovo ne drasticno! prosle godine u 12. mjesecu (ovi dani) bila je akcija i u Prvči smo nabavili "povoljno" po 406kn/metar. Kasnije je islo u sezoni na cak 440 (15ica)
Gnojivo je sa 440 palo na sadasnjih 350 sto ga nude gotovo SVI ozbiljniji dobavljaci repromaterijala, onaj ko misli da ce jos ici dolje neka ceka, ja necu meni i ovo odgovara i danas-sutra idem uzet a vi filozofirajte. Tako su neki gladoši kojima nikad nije dost pametovanja prosle godine uz nezapamcenu otkupnu cijenu od 170kn za metar kuruze ocekivali da ce dobit jos vise, pa kud vise ljudi sta vam je? Trebali su rec Bože hvala na darovima i prodat i uzet novce u žep ali neee... ima ih koji su docekali da su sada ove jeseni davali tu istu kuruzu po 110, TAKO IM I TREBA.
Ko ima lovu nek ide kupit to je moj savjet a ostali spekulanti nek cekaju i kasnije zarade toliko da nemogu potrosit!

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 01:54.