Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Obavijesti > Razne obavijesti, poruke... Dan Domovinske zahvalnosti
Razne obavijesti, poruke... Obavijesti o raznim događajima, sajmovima, sastancima članova, čestitke praznika, čestitke članovima...

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 05-08-15, 22:52   #1
ajkula
Super Uvaženi Član

ajkula avatar

Član foruma od: 01.06.2011
ajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mraku
Početno Dan Domovinske zahvalnosti

Dragi moji Branitelji,izuzimamo ratne profitere,sretan vam dan Hrvatskih branitelja,jedno se je mislilo 95 a drugo smo doživjeli,politika je zlo,

Nepročitano 07-08-15, 12:27   #2
bhorv
Super Uvaženi Član

bhorv avatar

Član foruma od: 26.09.2008
bhorv je svjetionik u mrakubhorv je svjetionik u mrakubhorv je svjetionik u mrakubhorv je svjetionik u mrakubhorv je svjetionik u mraku
Početno Re: Dan Domovinske zahvalnosti

Eh moj Ajkula, emocije proradile dok sam gledao prijenos i sjetio se tih dana, a ti izuzimaš samo profitere, a ja se sjetih rijeći na početku one emisije koja je počinjala pred ponoć s pozdravom voditelja " Pozdrav braniteljima MA GDJE BILI" a znam nekoliko koji su se "sakrili" u inozemstvo i vratili se te dobili status branitelja. Tvoja čestitka bi trebala imati jako puno izuzetaka.

Posljednje uređivanje od bhorv : 07-08-15 at 13:36
bhorv je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 07-08-15, 14:09   #3
ajkula
Super Uvaženi Član

ajkula avatar

ajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mraku

E moj bhorv,temu lažnih branitelja ostavljamo za neka druga vremena,najviše emocija me uzme za taj dan,zato što mi poginuo jedan od najboljih prijatelja,zajedno smo išli u srednju,zajedno otišli u 6 klasu ročne vojske,ma jednostavno bila su vremena na koja se nitko pošten ne smije sramiti a ovi nepošteni neka žive u svojem svijetu.
Nepročitano 10-08-15, 00:25   #4
zgzac
Super Uvaženi Član

zgzac avatar

Član foruma od: 03.08.2012
zgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajan

Bolje ne načinjati tu temu jer je jako bolna.
Svi smo branitelji na papiru ( mislim na prave dečke ), a prava branitelja samo HRVI
zgzac je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 05-08-16, 09:03   #5
el pibe
Gost

Dobro vam jutro,čestitam vam Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja.
  Odgovori s citatom
Nepročitano 05-08-16, 09:37   #6
Drazenn
Regularni Član

Drazenn avatar

Član foruma od: 22.01.2013
Drazenn će uskoro postati poznat

Dali misliš da ja nisam dobar branitelj i da sam manje vrijedan jer sa imel "sreče" da sam 29.10.1991 god bil ranjen u napadu na četnike i imam za nagradu status HRVI.
Nepročitano 05-08-16, 12:21   #7
damirpolgar
Aktivni Član

Član foruma od: 06.02.2014
damirpolgar će uskoro postati poznatdamirpolgar će uskoro postati poznat

Svim braniteljima sve naj bolje !(osim Munchen bojne) .
damirpolgar je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 05-08-16, 13:58   #8
ajkula
Super Uvaženi Član

ajkula avatar

Dragi branitelji,samo ponosno i hrabro,ove nekakve gnjide i demokrate treba nogom u guzicu,ovi dani moraju ostati DANI PONOSA I SLAVE,živi mi bili 100 godina.
Nepročitano 05-08-16, 22:35   #9
DARIJUS
Super Uvaženi Član

DARIJUS avatar

Član foruma od: 09.11.2011
DARIJUS je svjetionik u mrakuDARIJUS je svjetionik u mrakuDARIJUS je svjetionik u mrakuDARIJUS je svjetionik u mrakuDARIJUS je svjetionik u mrakuDARIJUS je svjetionik u mraku

da smo onda znali da bude ovak, bili bi nekaj metkov zašparali...i puške pospremili...

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 11:17.