Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Ostale grane poljoprivrede Nepovoljno malčiranje voćnjaka
Ostale grane poljoprivrede Ostale grane poljoprivrede koje nisu obuhvaćene postojećim kategorijama.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 23-08-16, 22:47   #31
MiloHrni
Početnik

Član foruma od: 21.08.2016
MiloHrni je na dobrom putu
Početno Re: Nepovoljno malčiranje voćnjaka

Citiraj:
Prvotno napisano od kawasaki0201 Vidi poruku
Stari moj, pa si zagorec ili nisi? Toži ga!
Šalu na stranu, ovdje je rječ o očitoj prijevari. Nek baka zatraži fiskalni račun, a ne na komadu šekret papira pa da vidim dali bude se ga usudil fiskalizirati.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
Citiraj:
Prvotno napisano od MUHA Vidi poruku
Stari moj, ako je on taj posel napravil samo na riječ (bez pisanog traga o narudžbi posla) on je bedak.
Treba ga zamoliti (ako ne želi biti tužen) da sve vrati u prvobitno stanje.

U velikoj si prednosti kaj platil nisi, ugovora nema .... radije daj sto kuniča odvjetniku za pravni savjet pa da vidiš kaj ti bu on rekel a ne da se po forumu za to raspituješ....
Da to sam i napravio, tražio sam savjet i odvjetnik mi savjetuje tužbu ili pokušaj nagodbe, probat ću to riješiti možda nekim izvansudskim putem da izbjegnem dugogodišnje parničenje, ali ako to neće upaliti onda nemam druge nego tužiti ga.

Citiraj:
Prvotno napisano od savoris Vidi poruku
Pitam iz radoznalosti , a kolika je cijena zemlje kod tebe, kolika je tržišna cijena za 1000m2 ?

I još , pominješ cifru krčenje grmlja za 2000m2 , jeli tvoja površina tolika ili je veća , ukupno?
Površina je ukupno 2000m2 i cijelu površinu su izmalčirali, a cijenu za 1000m2 mi je teško procjeniti jer svatko drukčije vrednuje svoju zemlju, a i ne znam nikoga tko je tamo unazad 4-5 godina prodao neku parcelu koja bi bila usporedive cijene našoj, pa da vam ne lažem neću ni nagađati.

Hvala svima još jednom na vrlo korisnim savjetima i komentarima, sad je sve u rukama odvjetnika i "pravne države".
MiloHrni je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 23-08-16, 23:01   #32
kawasaki0201
Super Uvaženi Član

kawasaki0201 avatar

Član foruma od: 16.01.2011
kawasaki0201 je sjajankawasaki0201 je sjajankawasaki0201 je sjajankawasaki0201 je sjajankawasaki0201 je sjajankawasaki0201 je sjajan

Citiraj:
Površina je ukupno 2000m2 i cijelu površinu su izmalčirali, a cijenu za 1000m2 mi je teško procjeniti jer svatko drukčije vrednuje svoju zemlju, a i ne znam nikoga tko je tamo unazad 4-5 godina prodao neku parcelu koja bi bila usporedive cijene našoj, pa da vam ne lažem neću ni nagađati.

Hvala svima još jednom na vrlo korisnim savjetima i komentarima, sad je sve u rukama odvjetnika i "pravne države".

Slušaj Muhu kaj ti veli, a ako budeš čekal državu, odi u ljekarnu po apaurine i u prvu vinariju po pletenku i počni gutati jer buš prije na lotu sedmicu dobil nego zadovoljstvo!

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk

Posljednje uređivanje od ZJ : 23-08-16 at 23:27 Razlog: popravak poveznica (linkova)
kawasaki0201 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 24-08-16, 05:24   #33
johabica
Super Uvaženi Član

johabica avatar

Član foruma od: 08.04.2012
johabica može biti ponosan na sebejohabica može biti ponosan na sebejohabica može biti ponosan na sebejohabica može biti ponosan na sebejohabica može biti ponosan na sebejohabica može biti ponosan na sebejohabica može biti ponosan na sebejohabica može biti ponosan na sebejohabica može biti ponosan na sebe

Citiraj:
Prvotno napisano od MiloHrni Vidi poruku
Da to sam i napravio, tražio sam savjet i odvjetnik mi savjetuje tužbu ili pokušaj nagodbe, probat ću to riješiti možda nekim izvansudskim putem da izbjegnem dugogodišnje parničenje, ali ako to neće upaliti onda nemam druge nego tužiti ga.

Ajmeeeee.........

A nemoj.
Moji susjedi u drugoj kući su sudovali dvadeset godina - za trideset centimetara međe - uvijek je bilo od advokata - dobiti ćemo.
I jedni i drugi su redovito dobivali, naizmjenično.
Oboje su zasudili po jedno imanje. Ne znam kome je pravda konačno dosuđena, ali gubitnici su oboje. - jedan financijski (a i drugi), a drugi emotivno i psihološki (a i prvi)

Pokušaj ti to bez pravne države, sa argumentima i čvrstim stavom, sa malo zastršivanja ali bez prijetnji, pravi se lud, bedast, zločest ako treba, samo odvjetnike i sud izbjegavaj ako ikako možeš.

A ako on tebe tuži, udri mu protutužbu istodobno i odmah uvrsti u njoj i traženje odštete za baku za duševne boli i psihičke probleme zbog šoka zbog računa.

Hehe....s bakom odmah kod psihijatra po "papire" za dokaz, Za svaku slučaj.
johabica je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 01-09-16, 08:54   #34
zgzac
Super Uvaženi Član

zgzac avatar

Član foruma od: 03.08.2012
zgzac je ime poznato svimazgzac je ime poznato svimazgzac je ime poznato svimazgzac je ime poznato svimazgzac je ime poznato svimazgzac je ime poznato svima

Hoćemo li ikada saznati rasplet ove priče ?
zgzac je prisutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 01-09-16, 13:19   #35
iwanho
Super Uvaženi Član

iwanho avatar

Član foruma od: 30.10.2008
iwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajan

Ak je došlo advokatima v ruke, onda to nejde tak hitro.
iwanho je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 01-09-16, 19:35   #36
zgzac
Super Uvaženi Član

zgzac avatar

Član foruma od: 03.08.2012
zgzac je ime poznato svimazgzac je ime poznato svimazgzac je ime poznato svimazgzac je ime poznato svimazgzac je ime poznato svimazgzac je ime poznato svima

Ma to znam i sam, mada ne mora uvijek tak biti. Napisal sam to iz drugih razloga. Znaš da ima "forumaša" koji se ulogiraju samo zato da nekaj kratkoročno saznaju i nestanu nakon toga. Ili onih koji dobe financijsku pomoć pa nestanu....
zgzac je prisutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 01-09-16, 19:38   #37
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

ma je bo te ...koja priča
Nepročitano 01-09-16, 21:19   #38
johabica
Super Uvaženi Član

johabica avatar

Član foruma od: 08.04.2012
johabica može biti ponosan na sebejohabica može biti ponosan na sebejohabica može biti ponosan na sebejohabica može biti ponosan na sebejohabica može biti ponosan na sebejohabica može biti ponosan na sebejohabica može biti ponosan na sebejohabica može biti ponosan na sebejohabica može biti ponosan na sebe

Ma kaj, @zgzac, bila priča stvarna ili izmišljena, lijepo smo definirali tok kojim bi se trebao razvijati rasplet.

Ja sam tela tu još reći i da bih ga ja, tog uslugopružatelja, dala i premlatiti (bih ga ja osobo, ali jbga, ovak malecka nemam šanse da ne popijem više batina nego on pa mi ni šmek icon_weed, ali ako to javno reknem, ispasti ću nasilnica i poticateljica na delikt.. I ugled će mi se drastično srozati. A to mi ni treba, jel? hehe.....

Eh, ne pratim dio foruma pa ne znam kakva je aktivnost forumaša kpjemu smo svojim doprinosima iz emparije pomogli, ali već sam imala prilike čuti identično mišljenje od još nekoga.
johabica je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 09:19.