Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Ostale grane poljoprivrede Prekidna sila čelične sajle 12 mm ?
Ostale grane poljoprivrede Ostale grane poljoprivrede koje nisu obuhvaćene postojećim kategorijama.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 29-11-16, 18:42   #1
Maajstor
Polako se zagrijava

Član foruma od: 22.03.2016
Maajstor je na dobrom putu
Početno Prekidna sila čelične sajle 12 mm ?

Koja je prekidna sila sajle 12 mm ? Danas sam izvlačio drva nizbrdo sa ursusom c355 sa sajlom dugačkom trideset i nešto metara i sajla na tu dužinu puca čim trupac zapne za nešto a ja se vratim u rikverci pa malo trznem inače na traktor sam stavio lance sa kandžama i može dosta povući pogotovo kad zemlja smrzne pa nije blato ali nije mi jasno da sajla tako lako puca ili je sajla loše kvalitete ili je dužina prevelika ?
Maajstor je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 29-11-16, 19:01   #2
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: Prekidna sila čelične sajle 12 mm ?

pukne kad cukneš
Nepročitano 29-11-16, 19:11   #3
Kulagic1509
Polako se zagrijava

Kulagic1509 avatar

Član foruma od: 03.01.2015
Kulagic1509 je na dobrom putu

Trebalo bi da nosi 1500kg... Mada je danas na sve strane mala privreda, vjerovatno je los kvalitet u pitanju....
Nepročitano 29-11-16, 19:15   #4
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebe

24mm sajla vuče 1 900 tona 24 vagona bruto cca 80 tona svaki .
Nepročitano 29-11-16, 20:01   #5
oficir
Super Uvaženi Član

oficir avatar

Član foruma od: 23.02.2013
oficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajan

Ovisi o materijalu od koje je napravljena sajla i naravno oštečenja ako ima...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
oficir je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 29-11-16, 20:12   #6
Dario12
Polako se zagrijava

Član foruma od: 13.08.2016
Dario12 je na dobrom putu

12 tica nebi smijela puknuti samo tako osim ako nije ostećena ,,.sa imt 560 sam vukao sa 10mm ,najeftinijom ,pa je prije propelo traktor ,a ona nije pukla dok nije bila oštećena
Dario12 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 29-11-16, 20:19   #7
savoris
Super Moderator

savoris avatar

Član foruma od: 14.12.2007
savoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebe

Ma trzaj tu pravi problem ali me čudi da tolika dužina ne apsorbuje taj trzaj pa mi to daje ideju da je sajla loša.
Ja sam nove sajle od 10mm kidao sa rusom bez trzaja , vjerovatno made in prc , a imam stare neke sajle od 8mm koje rus na vučenje nemože da prekine.

Ove fušerske u sebi imaju više kanape nego čelika.
Nepročitano 29-11-16, 22:08   #8
zgzac
Super Uvaženi Član

zgzac avatar

Član foruma od: 03.08.2012
zgzac je ime poznato svimazgzac je ime poznato svimazgzac je ime poznato svimazgzac je ime poznato svimazgzac je ime poznato svimazgzac je ime poznato svima

Nije svaka sajla SAJLA. Ko ni svaki lanac LANAC. Pogledajte strukturu nekoliko sajli pa vam bude sve jasnije. Barem sad na netu i Googlu svemogućem ima takvih podataka.
zgzac je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 30-11-16, 14:36   #9
Maajstor
Polako se zagrijava

Član foruma od: 22.03.2016
Maajstor je na dobrom putu

Sad sam malo bolje pogledao i vidim da ima više konopa nego sajle, u sredini konop a okolo samo namotana sajla nije ni čudo što se tako lako kida
Maajstor je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 30-11-16, 16:37   #10
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

ti si konto da je tvoj medo na "nitru"

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 06:58.