Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Vinarstvo Pitanja u vezi plasmana vina
Vinarstvo Tehnologije vrenja i čuvanja vina, podrumarstvo, vinsko posuđe i oprema

Odgovori

Alati teme Način prikaza
Nepročitano 23-01-09, 11:36   #1
kladionicar
Gost

Početno Pitanja u vezi plasmana vina

Ovako:

ove godine bila odlična berba i sakupili mi sve zajedno cca 3000l vina
znam da Vama velikim proizvođačima ovo izgleda malo, no meni i ocu izgleda puno, a i nećemo imat kud s vinom pa nas interesira na koji nacin da dobijemo papire da probamo ponudit ugostiteljima, mozda obiteljskim hotelima na moru? ili nekome trecemu? i koji su sve papiri potrebni te gdje se mogu dobit ti papiri...svaka informacija dobrodosla...

inace, radi se o bijelom vinu, mijesanih sorti grozda...kvalitetno....na podrucju Hrvatskog Zagorja...

Usput pitanje...po kolko Vi prodajete svoja vina?

do citanja
  Odgovori s citatom

Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Par pitanja u vezi drva općenito noviuposlu umarstvo 89 19-01-18 21:18
Pitanje u vezi papira bokipz IMT 29 25-05-14 13:46
Pitanje u vezi potpisa puknuti Pitanja i pomo? u vezi rada foruma 9 01-11-13 20:26
pomoč u vezi traktora mtz82ks cika Mato Mehani?ka radionica 61 10-02-11 18:12
pitanje u vezi nasih traktora tibor88 Pitanja i pomo? u vezi rada foruma 50 19-10-07 18:07

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 20:22.