Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Razno > Pitanja i pomoć u vezi rada foruma pitanje u vezi nasih traktora
Pitanja i pomoć u vezi rada foruma Postavite pitanje ili zatražite pomoć. Može se pristupiti i bez registracije. Samo teme vezane za poljoprivredni-forum.com

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 10-10-07, 16:58   #1
tibor88
Super Uvaženi Član

tibor88 avatar

Član foruma od: 03.09.2007
tibor88 ima spektakularnu aurutibor88 ima spektakularnu auru
Početno pitanje u vezi nasih traktora

dakle,kao sto naslov kaze. pitanje ili prijedlog u vezi predstavljanja nasih traktora.
nebi li bilo bolje da umjesto jedne velike teme u kojoj su svi traktori svaki korisnik otvori svoju u koju bi stavljao samo svoje traktore?
bilo bi jednostavnije i preglednije nego ovako.
procitao sam ja to sve,ali sada kad hocu ponovo vidjet nest,nac neciji traktor moram sve ispocetka a to za nas s dial-up vezom jako dugo traje..
ako je netko ovo vec predlozio - ispricavam se.. :oops:

a ako nije,eto,recite sta mislite o tome.
tibor88 je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 10-10-07, 17:01   #2
Čugi
Gost

Početno Re: pitanje u vezi nasih traktora

Koristi pretražnik, odabereš temu i nick onoga čiji te traktor interesuje, i završio si veliki deo posla za kratko vreme.
  Odgovori s citatom
Nepročitano 10-10-07, 19:38   #3
tibor88
Super Uvaženi Član

tibor88 avatar

dobro,tu si u pravu. ali opet to nije to..
Nepročitano 10-10-07, 21:40   #4
Bobo
Super Uvaženi Član

Bobo avatar

Član foruma od: 21.02.2007
Bobo će uskoro postati poznatBobo će uskoro postati poznat

Cuj, nekome pase nekako, a lakse se tebi prilagoditi nama, nego da se svi prilagodimo tebi... Imat ces i ti jednog dana neki brzi pristup internetu, pa ti nece imati veze... kao da svaki dan trazis nase traktore ;)
Bobo je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 11-10-07, 10:10   #5
tibor88
Super Uvaženi Član

tibor88 avatar

naravno da se lakse meni prolagodit.
mislio sam samo da bi onako bilo preglednije i sta ja znam sta jos..
al dobro. sta je tu je.
Nepročitano 11-10-07, 11:32   #6
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od ..ja..
...
mislio sam samo da bi onako bilo preglednije i sta ja znam sta jos..
...
Slažem se
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 11-10-07, 13:03   #7
Ratarko
Gost

Ono što ..ja.. želi bi onda bilo jedana sasvim nova tema , kao što je sada NAŠI TRAKTORI i onda unutar te teme da mi sami otvaramo pod svojim nick-om podteme ...poput ovih koje su sada tamo ( naš vozni park , traktorske gume , objekti - šupe... ) samo mi bi ih zamijenili sa temama ..ja.. strojevi , bobo strojevi , ZJ strojevi , Čugi strojevi ... jesam ja to dobro shvatio ?

Na taj način bi se dobila preglednost o kojoj se priča , drugačije ne znam kako to postići ?

Neka se nitko ne uvrijedi , spomenuo sam samo one koji su aktivni u ovoj temi .
  Odgovori s citatom
Nepročitano 11-10-07, 14:10   #8
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od Ratarko
Ono što ..ja.. želi bi onda bilo jedana sasvim nova tema , kao što je sada NAŠI TRAKTORI i onda unutar te teme da mi sami otvaramo pod svojim nick-om podteme ...poput ovih koje su sada tamo ( naš vozni park , traktorske gume , objekti - šupe... ) samo mi bi ih zamijenili sa temama ..ja.. strojevi , bobo strojevi , ZJ strojevi , Čugi strojevi ... jesam ja to dobro shvatio ?

Na taj način bi se dobila preglednost o kojoj se priča , drugačije ne znam kako to postići ?

Neka se nitko ne uvrijedi , spomenuo sam samo one koji su aktivni u ovoj temi .
Otprilike ... samo bi svi postovi trebali imati sliku s komentarom (bar mi se čini tak).
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 11-10-07, 17:40   #9
Ratarko
Gost

Pa nije problem napisati neke osnove o svom traktoru ispod slike .
Mislim da bi to bila prilično dobra tema ako bi bilo korektno urađeno .
Jedna tema u kojoj bi se jednostavnim klikom na ime forumaša dobio njegov vozni park na uvid a ne bi bilo zgorega da bude napisano i malo o samom forumašu ... odakle je , koliko zemlje radi i kojom granom poljoprivrede se bavi ... svatko bi to mogao sam urediti po svojoj volji .

Na taj način bi se jednom za svagda riješili problemi o tome odakle si ti ono i kakav ono ti traktor imaš ???
Sjećam se da je krx otvorio jednu temu baš o tome odakle je tko ...

Pitanje je samo da li ima zainteresiranih , da li je izvodivo sa administrativnog stajališta i da li je sada prekasno za tu temu jer već je tema naši traktori prilično popunjena ?
  Odgovori s citatom
Nepročitano 11-10-07, 17:43   #10
mario
Admin

mario avatar

Član foruma od: 28.07.2006
mario je na dobrom putu

Moje mišljenje je da će onda biti previše tema ako će svatko imat posebnu.
Što vi ostali mislite?

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Možeš otvoriti novu temu
Možeš ostavljati odgovore
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Pitanje u vezi Bosch pumpe SachsDiesel Mehani?ka radionica 161 31-12-17 13:22
Pitanje u vezi papira bokipz IMT 29 25-05-14 13:46
Pitanje u vezi potpisa puknuti Pitanja i pomo? u vezi rada foruma 9 01-11-13 20:26
Pitanje u vezi Lombardnini LA300 motora, na Labin progress motokultivatoru? Vedrinho3000 Labin Progres i Goldoni motokultivatori 6 19-05-13 22:51
pomoč u vezi traktora mtz82ks cika Mato Mehani?ka radionica 61 10-02-11 18:12

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 11:41.