Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > SDF > SAME TRAKTORI Same

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 02-07-17, 23:36   #1361
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: Same

Jel ispravna rastezna posuda i čep na njoj?
Ako sustav nije pod ispravnim nadtlakom motor se može pregrijavati.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 03-07-17, 00:37   #1362
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od slatky Vidi poruku
Gledao sam kod pranja voda prolazi na svim mjestima hladnjaka.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
meni se to pokazalo kao loša dijagnoza , tek je koprimirani zrak napravio posel .
prije svakako osiguraj pristup hladnjaku , tako da možeš pištoljem djelovati okomito između svih lamelica
Nepročitano 13-08-17, 20:50   #1363
SavoI94
Regularni Član

Član foruma od: 27.04.2013
SavoI94 je na dobrom putu

Pozdrav svima
imam mali problem kada sam kupovao traktor vidio sam da se temperatura ne pomjera
poslije sam ustanovio da kablo sa indikatora ne ide nigdje dolazi do jednog dzeka i tu se zavrsava
Rijece je o same Explorer II 60T
Imali neko semu instalacije ili da proprati malo gdje ide taj kabal da mozda ne treba biti neki relej (mislim na indikator sto se nalazi ispod filtere ulja )
SavoI94 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-08-17, 23:39   #1364
NEWHOLLAND
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 15.07.2010
NEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajan

Citiraj:
Prvotno napisano od slatky Vidi poruku
Jedno pitanje u vezi pregrijavanja. Radi se o Dorado F100. vočarski. Traktor nije moj radim povremeno sa njim i neznam mu cijelu povjest, ali je navodno zbog pregrijjavanja već otišla brtva jer je prokuhao, i sve je popravljeno. Do ovi vručina nisam primjetio porast temperature a ni radovi nisu previše teški, Međutim sada mi se u prskanju temperatura počela dizati. stanem pada ali jako sporo. manji gas veči gas nema razlike. Napominjem da je sve čisto, hladnjaci vode i ulja, tekučine dovoljno.
Posto mu je filter zraka unutar rezervara, na sastavu je puknio pa je pustao gorivo u filter. Tako je vozen pa je zato rastavljan motor. Posljedica je mozda bila pregrijavanje ali to je uzrok.
NEWHOLLAND je prisutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 21-09-17, 17:37   #1365
mladenmaso
Regularni Član

Član foruma od: 29.01.2010
mladenmaso je na dobrom putu

tiger 100 , na sto bi trebalo obratiti paznju pri kupovini , mislim sta mu je slaba tacka, trebao bi otici pogledati jedan
mladenmaso je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 26-09-17, 09:36   #1366
zwer
Super Moderator

zwer avatar

Član foruma od: 15.03.2010
zwer ima spektakularnu auruzwer ima spektakularnu auruzwer ima spektakularnu auru

Isprešaltaj sve brzine. Mjenjač skup za složiti i reparirati ...
Nepročitano 12-10-17, 20:22   #1367
SavoI94
Regularni Član

Član foruma od: 27.04.2013
SavoI94 je na dobrom putu

Jeli iko sipao ovo ulje u Same-ta
http://modricaoil.com/products/john-deere-fluid/
I kakvo imate za preporuciti posto bih trebao promjeniti?
SavoI94 je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 12:07.