Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > John Deere John Deere 6M i 6R
John Deere Američka koorporacija John Deere utemeljena 1837 godine proizvodnjom traktora startala je 1976 u sklopu proširenja djelovanja tvrtke. Traktori vrhunske kvalitete i performansi.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 02-11-17, 20:55   #81
markach
Uvaženi Član

markach avatar

Član foruma od: 31.01.2008
markach će uskoro postati poznat
Početno Re: John Deere 6M i 6R

Nesto brkate te mjenjače!! A na stranicama Novocommerca je sve.Ima raznih opcija mjenjača a zasigurno je samo Autopowr i DirectDrive za R seriju traktora.

Čini mi se da se više ne ugrađuje običan powershift mjenjač u Jd.
markach je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 10-11-17, 20:32   #82
mario
Admin

mario avatar

Član foruma od: 28.07.2006
mario je na dobrom putu

Citiraj:
Prvotno napisano od nino6110 Vidi poruku
Njihov Direct drive ti je jedna vrsta bezstupanjskog prijenosa, poput vario mjenjača, ali je dosta drukcije konstrukcije...
Drugo ne znam, jer nisam ni pitao, taj ide na traktore koji su za mene preveliki
A autopower je full powershift mjenjač, ima 6 grupa i 4 powera, makar mi je logicnije da ima 4 grupe i 6 powera..., ili i je tako pa sam ja krivo shvatio.
Uglavnom imas rucicu ili gumbe + i - i to mijenjaš bez kvacila sve, i grupe i powere, ustvari tvoje je da šaltaš a on vec mijenja grupe i powere kako je potrebno.
I trebao bi imati funkciju da kompletno sam mijenja brzine ovisno o opterecenju, ti namjestiš do koje brzine najviše hoćes da ide i na koliko okretaja hoces da prebacuje.
Tako je meni njihov zastupnik objasnio za autopower mjenjač kad je bio kod mene.
Sve si krivo objasnio

Autopower je vario
Direct drive -ful powershift

Pq- power quad su 6x4(6 rucnih 4 power) kod manjih i 5x4 kod večih(5 ručnih 4 powera)

Postoji i comand quad, nisam upoznat s njim
Nepročitano 14-11-17, 07:52   #83
kuhn
Početnik

Član foruma od: 03.12.2014
kuhn je na dobrom putu

Pozdrav svima!
Ima mozda netko kombajn JOHN DEERE 9580i wts zanima me mišljenje o tom kombajnu imam ga na ponudi.
kuhn je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 12:11.