Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Ratarstvo Oranje, oranje, oranje...4
Ratarstvo Ratarska proizvodnja od sjetve do žetve. Mehanizacija, poticaji, zaštita, gnojidba ...

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 13-11-17, 22:25   #1901
Marko355
Super Uvaženi Član

Marko355 avatar

Član foruma od: 16.06.2008
Marko355 ima spektakularnu auruMarko355 ima spektakularnu auruMarko355 ima spektakularnu auru
Početno Re: Oranje, oranje, oranje...4

Ne samo u ovoj, nego po svim temama pises gluposti, sve tude je sranje, samo je tvoje zlatno i slicno.
Non stop drugima pametujes, a od tebe nikad nismo dobili neku sliku stroja, traktora ili nekog posla kojeg radis...

Pridruži se i ti! (KLIKNI)
Marko355 je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 13-11-17, 23:52   #1902
ŠANANA
Super Moderator

ŠANANA avatar

Član foruma od: 24.01.2008
ŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajan

Ako čemo gledati po broju brzina, ja orem u 4. radnoj, nekih 7 kmh, odnosno orem u 14. brzini od ukupno 20
Još sto ljeta, mladi smo, još ne predaj se!

ŠANANA
http://www.youtube.com/imt757
ŠANANA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 14-11-17, 00:18   #1903
mali
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 17.02.2015
mali ima spektakularnu aurumali ima spektakularnu aurumali ima spektakularnu auru

Citiraj:
Prvotno napisano od Marko355 Vidi poruku
Ne samo u ovoj, nego po svim temama pises gluposti, sve tude je sranje, samo je tvoje zlatno i slicno.
Non stop drugima pametujes, a od tebe nikad nismo dobili neku sliku stroja, traktora ili nekog posla kojeg radis...
Imam bolji stroj od tebe to je sigurno ali tuda ima i pravih strojeva pa se ne dičim s jednim 560 da ga tuda stalno slikam .
Iako je bolji od tvog ursusa duplo .
I nisam rekao da je sranje ali ni nije nešto radio sam s njime .
Tek onaj nožni gas , boli noga koliko je loše izmišljeno osim kad ga voziš pun gas.
Ma nemam komentara i još je bučniji od 560 duplo u kabini.
mali je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 14-11-17, 00:21   #1904
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Reci kaj hoćeš, ali Ursus ima skoro dvaput više brzina...
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 14-11-17, 00:23   #1905
mali
Super Uvaženi Član

mali ima spektakularnu aurumali ima spektakularnu aurumali ima spektakularnu auru

Citiraj:
Prvotno napisano od ZJ Vidi poruku
Reci kaj hoćeš, ali Ursus ima skoro dvaput više brzina...
Ima ali neznam u radu ga 560 jede jer ovaj 4 nemože tanjurat a 560 praši drugom bez po muke.
Jedino što je malo brzi na cesti.
Nit ima hidro volan nit ima mjesta u kabini ubiješ se dok uđeš.
I kočnice su isto nikakve s punom kipericom skoro sam poginuo.
Nepročitano 14-11-17, 00:25   #1906
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Uspoređuješ traktore sa skoro 20% (10ks) razlike u snazi.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 14-11-17, 00:29   #1907
mali
Super Uvaženi Član

Jok ovaj 360 ima više kw u knjižici od mog 560 tako da nebih reći.
A em ima i veće klipove i itd .
Lažno su tu konji prikazani
Nepročitano 14-11-17, 11:54   #1908
iwanho
Super Uvaženi Član

iwanho avatar

Član foruma od: 30.10.2008
iwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajan

Kaj st navalili na to u kojoj brzin tko ore. Različiti traktori imaju različite brzine. Uspoređujte rađe kojom brzinom (km/h) orete koje dubine i ukupnog zahvata.Ako navedete kojom konjicom to radite lako bumo zaključili kakva je vaša zemlja za obradu.

Ja povremeno za svog Goldonija 50 KS zakačim mali plug 2x9". Jedanput sam probal koliko brzo bum mogel orati. Kad sam prešel brzinu od 7 km/h pojavil mi se problem. Plužić ima jako kratke i dosta okomito postavljene daske. Kod te veće brzine više nije dobro zaoraval biljne ostatke. Bacal ih je dalje na već izorano pa sam moral smanjiti brzinu. A kad zakaćim Regenta 2x12" na 30 cm dubine sve preko 6 km/h (u normalnoj zemlji) je muka traktoru a u teškoj preko 5 km/h proklizavaju kotači.
iwanho je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 14-11-17, 22:04   #1909
Zetorboy
Super Uvaženi Član

Zetorboy avatar

Član foruma od: 12.02.2010
Zetorboy je onemogućio/la reputaciju

Meni nije bilo isto orati s 2x14 kojeg je jedva vukao prvom, 2x10 kojeg je mogao i četvrtom povuč da treba ili okretač koji je išao 1 ili 2 brzom. .. tak da vam je teorija u banani u kojoj se brzini ore u prolječe ili jesen.
Zetorboy je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 14-11-17, 23:48   #1910
Zoki ticić
Super Uvaženi Član

Zoki ticić avatar

Član foruma od: 19.11.2012
Zoki ticić je zaista zgodanZoki ticić je zaista zgodanZoki ticić je zaista zgodanZoki ticić je zaista zgodanZoki ticić je zaista zgodan

Kod mene ursus i zetor cca 60Ks oru uvijek prvom brzinom, zemlja je takva.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
Zoki ticić je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 12:05.