Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Ostali traktori > Štore Štore 402 ULJE U MJENJAČU ?

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 29-06-13, 10:47   #11
Traktorist_Store
Početnik

Član foruma od: 24.06.2013
Traktorist_Store je na dobrom putu
Početno Re: Štore 402 ULJE U MJENJAČU ?

Pozz raja evo opet mene imam pitanjce jedno malo sitno. Ovako da li neko zna mozda koliko ide ovih limića što stežu ležajeve difrencijala i kolika je od prilike debljina. Evo dole slika da vidite šta je u pitanju.

Traktorist_Store je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 29-06-13, 23:06   #12
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Ide ih po poterbi.Pločice bi trebale biti aluminijske.
njima štelaš luft na konusno tanjurastom i luft na ležajima diferencijala.
debljina (čini mi sa) ima različitih.
Ako niko nije čačkal prije tebe samo zamjeni konusne lagere kvalitetnijima i trebalo bi biti ok.
MUHA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 07-07-13, 23:24   #13
KREŠO
Aktivni Član

KREŠO avatar

Član foruma od: 11.10.2011
KREŠO je na dobrom putu

Što se ulja tiče to je vrlo jednostavno. U mojoj knjizi piše Transhidrol. Super 3 bude bez brige obavio zadaču jer dovoljno je i jestivo ulje da se malo bućka i podmaziva ako nema ni jednu drugu svrhu osim podmazivanja getribe. Ali... Ljepo piše na kanti od Super 3 za što je, a još ljepše piše na kanti od Transhidrola. Dobro se zna što se dešava kod promjena temperatura sa motornim uljem. Upravo sad slažem traktor iza vrhunskih mehaničara koji su u getribu stavili Super 3 i još milion stvari u stilu ma dobro je to. Plakao bi najrađe kad skinem bilo koji dio sa traktora. Doslovce je sve u šarafu osim mašine. Kad budem gotov to bude pila samo takva. volio bi da si bio s menom kad sam ga raskapao da vidiš što sve mogu veliki majstori napravit. Svaka rasprava je smiješna oko ulja za getribu jer sve piše na kantama od ulja, pogotovo ako se koristi za nešto drugo kak veli Muhanicar.

http://www.trgo-agencija.hr/ulje-tra...-1-viskol.aspx
KREŠO je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 10-10-17, 21:25   #14
dika
Početnik

Član foruma od: 10.10.2017
dika je na dobrom putu

Imam traktor štore 402 pa bi molio nekog ako ima bilo kakav katalog za ovaj traktor da mi pošalje.Ili neki katalog sa radioničkim merama.Jer nemam ništa u vezi za ovaj traktor.Bio bi vam veoma zahvalan.Unapred svima hvala,
dika je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 11-10-17, 09:29   #15
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

A kaj ti točno treba?
Upute ili katalog dijelova?
Katalog imaš ovdje: http://www.trattore.com/imageonly/
Gledaj Fiat 420/420DT.
Upute ti mogu poslati mailom.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 11-10-17, 20:58   #16
dika
Početnik

Član foruma od: 10.10.2017
dika je na dobrom putu

Hvala na ovome.Ako bi mogao da mi pošalješ i upute bio bi vam zahvalan. moja mejl adresa radojkovicradoslav@gmail.com Unapred još jednom hvala.
dika je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Oznake
402, 404, štore, fiat, mjenjač

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Štore vasso123 Štore 1742 27-04-17 22:22
Štore 502 Štore 502 Naši traktori i mehanizacija 194 28-04-13 08:43
Štore 502 Štore 502 Predstavite se 17 13-04-13 19:21
Štore 302 Jasminka Štore 6 09-12-12 19:25
štore 502 gboidar Štore 0 11-06-12 22:43

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 03:20.