Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Radovi u vinogradu Vinogradarski stubovi, armatura, kalupi.
Radovi u vinogradu Od odabira loznih cijepova, preko zaštite i prihrane do berbe

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 20-01-09, 13:11   #1
hrvoje.crnjak
Gost

Početno Vinogradarski stubovi, armatura, kalupi.

Prije svega, pozdrav svima! ! novi sam na vašem forumu pa bih molio za par informacija.....Inače,u jesen sam posadio nasad kupina,ništa veliko,350 sadnica...iako se ovdje većinom svi bave uzgojem vinove loze,tehnologija je više-manje slična...u proljeće sam planirao postaviti armaturu,pa me zanima gdje nabaviti(povoljno) stupove,odprilike 80 komada,po mogućnosti plastične zbog svoje jednostavnosti i praktičnosti?...unaprijed hvala.....Hrvoje :D
  Odgovori s citatom

Nepročitano 20-01-09, 17:21   #2
zelenko
Polako se zagrijava

Član foruma od: 19.10.2008
zelenko je na dobrom putu
Početno Re: Vinogradarski stupići - pitanje

odakle si?
zelenko je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 20-01-09, 17:39   #3
hrvoje.crnjak
Gost

Iz Velike Gorice...
  Odgovori s citatom
Nepročitano 20-01-09, 17:53   #4
zelenko
Polako se zagrijava

u tom slučaju,najbliži proizvođač plastičnih stupova ti je iz zagreba,enim.d.o.o,borongajska bb,telefon,2334470.ja sam kod njih kupio prošle godine stupove,cca 100 kom,i cijena je bila 24 kn za komad.još ima jedan proizvođač iz vinkovaca, grad-impeks,ali sam čuo da su se preorijentirali na proizvodnju plastične stolarije,no ne mora biti,nisam provjerio.nadam se da sam ti pomogao.pozdrav
Nepročitano 20-01-09, 19:17   #5
hrvoje.crnjak
Gost

Hvala na odgovoru,daj mi reci koju si dimenziju uzimao? ja bi trebao 230x10x10 ili 260x10x10 ak ima tak nekaj...
  Odgovori s citatom
Nepročitano 20-01-09, 19:59   #6
zelenko
Polako se zagrijava

nisam ti rekao da sam ja kupio stupove za ogradu,a ne za vinovu lozu.sve o tim i ostalim stupovima možeš naći na stranici, www.enim.hr
Nepročitano 20-01-09, 20:04   #7
hrvoje.crnjak
Gost

Hvala,bio sam na njihovoj stranici, sutra ću ih zvat da provjerim cijene...
  Odgovori s citatom
Nepročitano 21-01-09, 11:17   #8
hrvoje.crnjak
Gost

evo ako koga zanima...cijena PVC stupova(2500 mm,debljina stjenke 3 mm) za vinograd je 32 kn sa pdv-om...PVC stupići za mladu lozu(1500 mm) 4,5 kn isto sa PDV-om....http://www.enim.hr/images/VS6585.pdf

zanima me ima li tko kakvog iskustva sa PVC stupovima za lozu i koje su prednosti/nedostaci u odnosu na pocinčane i betonske....svaki komentar dobrodošao...
  Odgovori s citatom
Nepročitano 31-01-09, 00:45   #9
MIHA
Polako se zagrijava

MIHA avatar

Član foruma od: 06.10.2007
MIHA je na dobrom putu

Citiraj:
Prvotno napisano od hrvoje.crnjak
evo ako koga zanima...cijena PVC stupova(2500 mm,debljina stjenke 3 mm) za vinograd je 32 kn sa pdv-om...PVC stupići za mladu lozu(1500 mm) 4,5 kn isto sa PDV-om....http://www.enim.hr/images/VS6585.pdf

zanima me ima li tko kakvog iskustva sa PVC stupovima za lozu i koje su prednosti/nedostaci u odnosu na pocinčane i betonske....svaki komentar dobrodošao...
4,5 kn pvc stupic pa to se ne isplati onda je najbolje uzet drvene najbolji su a za te ih pare mozes napravit/nabavit
MIHA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 31-01-09, 07:47   #10
vinogradar
Aktivni Član

vinogradar avatar

Član foruma od: 27.02.2007
vinogradar je na dobrom putu

Ja imam pocinčane i prezadovoljan sam s njima,jako su čvrsti,kolega je stavljao plastične i nisu mi se svidli,nisu ni upola čvrsti kao pocinčani....njegovi su imali samo 4 nosača za žicu na stupu....problem je bilo i zabijanje....neki su pukli ali......svatko ima svoje mišljenje .........

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Vinogradarski strojevi i priključci slatky Radovi u vinogradu 299 08-06-16 18:27
pitanje juričMF Pitanja i pomo? u vezi rada foruma 6 30-03-13 13:01
Pitanje za sve zgzac Svatara 17 03-03-13 21:01
pitanje peki2 Financije, propisi, javni natjecaji i sli?no 10 25-01-12 10:50
pitanje filipkc Traktorske kose 8 06-07-10 20:45

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 04:45.