Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > AGCO > Massey Ferguson Massey Ferguson

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 16-04-07, 18:34   #201
suljos
Aktivni Član

Član foruma od: 09.04.2007
suljos je na dobrom putu
Početno

Malo ste me zarazili sa ovim,evo vrijeme mi je dopustilo da malo bolje proucim podatke.Dali u HR postoji ili negdje u EU revija koja testa traktore na Njemackom jeziku ili sajt,ovo je sluzbeni test ali nije iz prakse.

http://www.dlg-test.de/pbdocs/traktoren/MF7495_2004.pdf
suljos je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 16-04-07, 20:29   #202
Ratarko
Gost

Početno

Ako naðeš , javi i nama da znamo :D
Mene je isto tako nešto zanimalo prije kupnje traktora , sada mi je malo kasno ali bilo bi dobro naiæi na takvu internet stranicu ili novine koja bi direktno istestirala u radu neki traktor ili još bolje usporedba sliènih traktora u pravom testu sa prikljuènim ureðajima .
  Odgovori s citatom
Nepročitano 16-04-07, 21:06   #203
mario
Admin

mario avatar

Član foruma od: 28.07.2006
mario je na dobrom putu
Početno

Ratarko , lijep traktor! Koliku ti ima nosivost traktor?
Nepročitano 16-04-07, 21:10   #204
Ratarko
Gost

Početno

Kakvu nosivost sveukupnu ili na hidrauliku ?
Sveukupna nosivost je pet tona .
  Odgovori s citatom
Nepročitano 16-04-07, 21:15   #205
mario
Admin

mario avatar

Član foruma od: 28.07.2006
mario je na dobrom putu
Početno

Zanimala me sveukupna nosivost!
Nepročitano 24-04-07, 17:27   #206
brzi0106
Gost

Početno

:D Dobar dan, zovem se ivan, imam 17 god i obozavam mf, volim poljoprivredu makar se ne bavim njome, inace idem u srednju i imam svoju firmu. Pratim ovaj forum vec dosta dugo i stvarno je 74 pila od traktora, a i 64. :P Htio sam vas pitat dali bi mogo nac mf 3050, 3060 za male novce? inace vodim rat s bakom i mamom u vezi traktora vec god dana... Imam 542, i ferkica 35 koji je jako star, ali rastura!!! Mjenjao bi 542, i najrade bih uzo 3050, al nemam bas love... Jel mi mozete pomoc? Hvala unaprijed
  Odgovori s citatom
Nepročitano 24-04-07, 18:05   #207
Ratarko
Gost

Početno

Bok Ivane . Odakle si ?
Kažeš ideš u srednju školu a imaš firmu ?
Èime se baviš u firmi , proizvodiš nešto ?

Eto hvala što si se sviða moj Massey Ferguson i meni je KUUUL :D

Kako to da imaš dva traktora , imaš onda i zemlje koju obraðuješ a i firma ti je najvjerojatnije povezana sa zemljom ?

MF 3050 i nije tako èest traktor ali 3060 bi se dao naæi puno prije .
Vidim imaš internet , zar nisi ništa uspio naæi u evropi na ponudi ?
  Odgovori s citatom
Nepročitano 24-04-07, 20:02   #208
brzi0106
Gost

Početno

Bok ratarko, ja sam vam u jednom selu blizu zagreba, ak ste culi za gasparca koji prodaje traktore u luzanu, ja sam vam oko 5-7 km od njega. nazalost nije povezana... imam firmu koju sam preuzel od dede, mama je vlasnica na papiru, a ja se o svem brinem. inace imam pilanu, pilim gradu i tak to... i da-nazalost idem u skolu... imam jos ovu i jos jednu godinu, al radim kolko god mogu... rekli su mi da sam cudo od djeteta... a za traktor mi se bas i nejde u europu, a i nemam s kim... oca ko i da nemam, starci su mi rastavljeni, a tata me bas i ne voli. imam brata al on je jedan dan u tjednu u hrv, vozi kamion... al ja sam skros ok kaj se svega toga tice, al me skoli j....(da oprostite na izrazu) jedva cekam da pocnem radit! :D A kolko vi imate god? i da, skoro sam zaboravio, imam oko 8 rali zemlje koju obradujem. oko ral kukuruze, ral psenice a ostalo je trava koju kosim i palim, ili dajem, al kod mene to vise niko nece... imam 4 svinje koje hranim za sebe al namjeravam kupit konje kad cu pocet radit, odnosno kad zavrsim skolu...
  Odgovori s citatom
Nepročitano 24-04-07, 20:07   #209
Ratarko
Gost

Početno

Prvo mislim da nikoga ovdje ne moraš zvati " Vi " , svi smo mi " Ti " :D
Ja imam 32 godine ali kao da mi je 18 u srcu , nikako da odrastem :lol:

Kažeš da si u blizini ZG , mislim da ti je to dobro jel oko ZG ima par uvoznika poljoprivrednih strojeva , jesi veæ išao do njih da vidiš da li imaju neki MF traktor koji ti odgovara ?
  Odgovori s citatom
Nepročitano 24-04-07, 20:11   #210
brzi0106
Gost

Početno

uh, odma mi je lakse... treba mi pet puta duze da napisem poruku nego sa ti.... a ici cu sad za ovaj vikend, al sumnjam da cu nac nesto... moram kuma ulovit da ode s menom...idem i u bosnu na nastup u nedjelju i opet jedan dan manje... a od kud si ti tocno?
  Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Massey Ferguson 595 zdrmedo Massey Ferguson 114 05-08-18 12:17
Massey Ferguson FE 35 mf 35 Massey Ferguson 100 12-11-17 20:56
Massey Ferguson 130 maslačak Massey Ferguson 52 26-10-17 23:32
Massey Ferguson 135 matrix123456 Massey Ferguson 52 22-02-14 13:22
Massey Ferguson 374 S Lumex Massey Ferguson 6 24-01-12 08:41

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 13:16.