Ostali priključci Ostali priključci koji nisu navedeni

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 21-07-07, 00:43   #1
Čugi
Gost

Početno (K)Runjači za kukuruz

Došlo je i vreme da se prošlogodišnji kukuruz vozi na silos. Ne znam čije je proizvodnje krunjač (nije mu gazda bio tu da ga pitam), znam da je kapacitet 10t/h i pogoni ga Lombardini dizel motor od 7ks.

Shot with DiMAGE G400 at 2007-07-20

Odgovori s citatom

Nepročitano 21-07-07, 00:54   #2
Ratarko
Gost

Početno Re: K-Runjači za kukuruz

Paklene naprave ste vi tu složili
Eh da je to bilo odmah uskladištiti u zrnu , koliko bi se rada uštedilo i to baš sada po najvećoj žegi .
  Odgovori s citatom
Nepročitano 21-07-07, 00:59   #3
Čugi
Gost

A šta da ti kažem, znam da bi bilo bolje, ali skupo mi je, nemogu još ulagati u silos, ovako smo ja i stari ovo sazidali za dve godine sami, još samo krov da dođe! Inače bilo je oko 7 sati uveče kad smo počeli, i nije vruće, samo 35, u odnosu na današnjih 42 dobro je! :roll:
  Odgovori s citatom
Nepročitano 21-07-07, 01:03   #4
Ratarko
Gost

Citiraj:
Prvotno napisano od ÄŒugi
A šta da ti kažem, znam da bi bilo bolje, ali skupo mi je, nemogu još ulagati u silos, ovako smo ja i stari ovo sazidali za dve godine sami, još samo krov da dođe!
Silos od 30 tona košta 2.600 € , nije to tako skupo ali to je bez pripadajučeg pužnog pogona za utovar i istovar . Da ga opremiš kako spada treba ti skoro još toliko novca .
  Odgovori s citatom
Nepročitano 21-07-07, 01:08   #5
Čugi
Gost

Eto, mene taman toliko izađe (oko 5000) da sve završim ovo, i za te pare sam dobio dva koša u koji staje zajedno kukuruza u klipu za 25t suvog zrna, plus čistih 190m2 pod krovom za smeštaj mehanizacije i oko 30m2 ispod koševa, takođe za "nisku" mehanizaciju.
  Odgovori s citatom
Nepročitano 21-07-07, 01:13   #6
Ratarko
Gost

Super prostor imaš ako se gleda tako . Koliko je visina onoga prostora ispod koša , 180 cm ?
Vidim da to onda još nije gotovo , fali drugi koš i krov iznad svega , je li tako ?
  Odgovori s citatom
Nepročitano 21-07-07, 01:19   #7
Čugi
Gost

Jeste, 180cm, dobro oko imaš , gotov je i drugi, samo još krov preko otvorenog dela nedostaje, sad ću da okačim, dok mi se otvori Imageshack, nešta me zajebava. :x
  Odgovori s citatom
Nepročitano 21-07-07, 01:30   #8
Čugi
Gost

Evo je, čitavih 10 min traje mi upload :shock: . Bobo, ne ljuti se, nema mi tipke uredi nigde na ekranu! ;)

Odgovori s citatom
Nepročitano 21-07-07, 01:35   #9
Ratarko
Gost

E da , nemam niti ja tipku UREDI ? Ustvari imam ju ali samo nakon Å¡to sam napisao neki post , ubrzo nakon toga nestane ???
Jel ju možete vratiti za stalno ?
  Odgovori s citatom
Nepročitano 21-07-07, 01:38   #10
Bobo
Super Uvaženi Član

Bobo avatar

Član foruma od: 21.02.2007
Bobo će uskoro postati poznatBobo će uskoro postati poznat

Tipka bi trebala biti cijelo vrijeme tu, samo sto se iz nekog razloga ne prikazuje odmah, nego treba malko pricekati. Ovaj forum mi se svaki put ucitava iz pocetka, tako da tipke i ja trebam cekati da vidim.

Ako trebate urediti post, samo misem predjite preko mijesta gdje bi trebala biti tipka i kliknite, trebalo bi raditi... :scratch
Bobo je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
kukuruz vikicab4 Ponuda 0 14-10-13 20:14
kukuruz magla Potranja 0 27-05-13 14:44
kukuruz manjo Ponuda 0 19-01-13 21:47

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 15:11.