Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 09-05-14, 19:32   #21
oficir
Super Uvaženi Član

oficir avatar

Član foruma od: 23.02.2013
oficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajan
Početno Re: Male motokopačice

Joj to se prikralo od pumpe za pumpanje vode koji pogoni ovaj motor.
To je peraja koja vrti,pumpa vodu.turbina.
oficir je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 09-05-14, 19:33   #22
sumadinac
Uvaženi Član

sumadinac avatar

Član foruma od: 01.01.2013
sumadinac je zaista zgodansumadinac je zaista zgodansumadinac je zaista zgodansumadinac je zaista zgodan

To je od pumpe za vodu,jer je na slici bataljena tomosova pumpa za vodu
Nepročitano 09-05-14, 19:34   #23
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Tak sam si i mislil, a pošto je ovo tema o kopačicama da se neko ne zabuni pa da nebu tražil taj nepostoječi dio u motoru na kopačici
Nepročitano 09-05-14, 19:39   #24
oficir
Super Uvaženi Član

oficir avatar

Član foruma od: 23.02.2013
oficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajan

Upravu si al motor je identicni na vecini prikljucaka.samo moj pogoni pumpu,bilo je i mjesalica,freza,kosilica....
oficir je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 09-05-14, 19:50   #25
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Kad smo kod toga, jel su svi motori jednake snage?
Znači oni kaj teraju mešalice, pumpe vatrogasne, kopačice .....
Nepročitano 09-05-14, 21:17   #26
brgud
Super Uvaženi Član

brgud avatar

Član foruma od: 04.10.2013
brgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajan
Post Re: Male motokopačice

Većinom su isti 59,6 cm 3, na max. 5800 okrt. daju 2 KW snage. Razlika je da kod kopačice imaju jedan tip krburatora sa uljnim filterom zraka, dok kod pumpi i na mješalici imaju drugačiji krburator sa suhim pročistačem zraka. A ostalo su nijanse.
brgud je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 09-05-14, 21:17   #27
sumadinac
Uvaženi Član

sumadinac avatar

Član foruma od: 01.01.2013
sumadinac je zaista zgodansumadinac je zaista zgodansumadinac je zaista zgodansumadinac je zaista zgodan

Ja kolko znam imaju 2modela,al nemoj me drzati za rec
Nepročitano 09-05-14, 21:48   #28
brgud
Super Uvaženi Član

brgud avatar

brgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajan

U prvom postu imaš Mio 200 (prva slika), 80 cm 3, 1,5 KW, motor se vrti u desno. U petom postu imaš Mio 250 isto 80 cm 3, 1,5 KW, motor se vrti u desno (kod tog modela pogonska remenica dolazi direktno na radilicu). Onda slijedi Tomosica 59,6 cm 3, 2 KW (motor se vrti u lijevo). itd... ima još.
Nepročitano 10-05-14, 13:30   #29
hodor
Super Uvaženi Član

hodor avatar

Član foruma od: 22.01.2013
hodor je svjetionik u mrakuhodor je svjetionik u mrakuhodor je svjetionik u mrakuhodor je svjetionik u mrakuhodor je svjetionik u mraku

Ove sa 59ccm su iste samo su podešene za različite brojeve okretaja. Imam dvije, jedna 1kw pri 3000o/min, a druga 1.3kw pri 3600o/min. Kod mene oba rasplinjača identična. Doduše ne sjećam se za dizne
Nepročitano 10-05-14, 15:59   #30
brgud
Super Uvaženi Član

brgud avatar

Evo još jedan primjerak iz naftaline. Korišten za miješalicu. UMO - 06 (04), god. poiz. 1973., ne piše snaga ni okretaji, samo 59,6 cm3 ?

Posljednje uređivanje od brgud : 10-05-14 at 16:13
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 19:15.