Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Ostale grane poljoprivrede Proizvodnja Lozovace
Ostale grane poljoprivrede Ostale grane poljoprivrede koje nisu obuhvaćene postojećim kategorijama.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 15-05-18, 21:46   #1
SchnappsBoy
Početnik

Član foruma od: 15.05.2018
SchnappsBoy je na dobrom putu
Question Proizvodnja Lozovace

Pozdrav! Nov sam na forumu, tako da ne znam jel objavljujem na pravom mjestu. Ugl. Imam 22. Godine te u Bliskoj buducnosti htjeo bih osnivati svoj OPG. Htjeo bi se baviti proizvodnjom rakija prikupljanjem dropa (komine) posto u okolici ima puno vinara koji taj drop bacaju ca posto ih ne interesira proizvodnja rakije. Htjeo bi znati jel moram imat u posjedu 1 hektar zemlje za osnivanje OPG-a u tom slucaju ili nije potrebno? Citao sam da pcelari nisu duzni posjedovat ili imat u najmu zemlju velicine 1ha, a posto bi ja samo "otkupljivao" tudi drop (kominu) znaci nemam nit bi imao vinograd il' ista, jel moram imat zemlju ili? Hvala na odgovorima.
SchnappsBoy je odsutan   Odgovori s citatom

Odgovori

Oznake
loza, lozovaca, rakija

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 14:18.