Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 09-03-18, 02:13   #31
sumadinac
Uvaženi Član

sumadinac avatar

Član foruma od: 01.01.2013
sumadinac je zaista zgodansumadinac je zaista zgodansumadinac je zaista zgodansumadinac je zaista zgodan
Početno Re: Motokultivatori holder

To su motike sa nosacima sa hondinog motokultivatora i na njemu idu 2 spirale(leva i desna strana) u V,tako da sam i na ovu osovinu preneo tako kako je bilo tamo slozeno,jer kako god drugacije da sam pokusavao nije se mogla spirala sloziti,a vidjao sam i traktorske freze koje isto ovako idu u V.

Nepročitano 09-03-18, 06:19   #32
putnicara
Regularni Član

Član foruma od: 27.02.2013
putnicara će uskoro postati poznatputnicara će uskoro postati poznat

Napravljeno je odlicno kao sto sam ti vec i rekao, kod mene je kraca prikolica pa isto imam problem, em sto je nezgodno parkirat em sto ga je nezgodno okrenit, ali naviknes se s vremenom
putnicara je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 09-03-18, 09:47   #33
brgud
Super Uvaženi Član

brgud avatar

Član foruma od: 04.10.2013
brgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajan
Post Re: Motokultivatori holder

Ja isto mislim da bi bilo bolje da su noževi složeni u spiralu. Mogla bi se bila složiti i jedna druga varijanta, a to je ako se počne sa jedne strane prve noževe staviš (onako kako je na Hondi), onda drugi i treći zamaknuti za 15 stupnjeva od prethodnoga, i onda četvrte noževe u poziciju kao i prvi (i peti i šesti zamaknuti za 15 stupnjeva od četvrtoga).

Na taj način bi dobio dvije spirale prva od 1 - 3, i druga od 4 - 5, a bude dobro i ovako. Inače za svaku pohvalu za poduhvat.
brgud je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 17-03-18, 20:33   #34
sumadinac
Uvaženi Član

sumadinac avatar

sumadinac je zaista zgodansumadinac je zaista zgodansumadinac je zaista zgodansumadinac je zaista zgodan

I evo je, napokon gotova, iskreno nisam ocekivao ni upola ovako da ce da ispadne, prezadooljan sam

Nepročitano 17-03-18, 20:59   #35
brgud
Super Uvaženi Član

brgud avatar

Član foruma od: 04.10.2013
brgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajan
Post Re: Motokultivatori holder

Freza je super ispala, čak si i upozoravajuće naljepnice poljepio.
brgud je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 17-03-18, 22:47   #36
puknuti
Gost

bravo , jel ovo CX ležaj s kučištem , baš me zanima doklem če
  Odgovori s citatom
Nepročitano 18-03-18, 09:58   #37
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost

Bravo Sumadinac kao tvornički . No možda da su ležajevi sa vanjske strane a sa nutarnje limeni odbacivači zemlje mislim da bi ležajevi viže izdržali no i ovako je to odličan uradak .
Nepročitano 19-03-18, 01:57   #38
sumadinac
Uvaženi Član

sumadinac avatar

Hvala svima na pohvalama
Evo i jedan video kako su detaljno tekli radovi
Nepročitano 24-03-18, 00:01   #39
sumadinac
Uvaženi Član

sumadinac avatar

I samo sto se moje muke oko pravljenja freze zavrsise, kupih i originalnu, čamila je vec par meseci na oglasima ali u pogresnoj kategoriji sa nazivom koji se za frezu ne koristi,tako da sam malo bolje pratio oglase nebi se mucio oko one moje pravljenje,al sta je tu je,od viska glava neboli,samo je malo promaja u dzepu Na slikama i po recima prodavca sam ocekivao bolje,ali nije ni toliko prelose,moraju lezajevi da se izmenjaju posto su se prosuli a drugi deo kao i sistem za ukljucivanje je zapeklo,ali uz nju dobih i novo nekorisceno fabricko sediste za holdera,tako da sam od srece do daljneg zaboravio na frezine mane.

A evo ga i to sediste, podvozak il kako ga ko vec zove,inace ima 8 radnih polozaja tako da se sa njim moze orati i frezirati ili koristiti u transportu.

Evo i video jedan koji vise govori o cemu je rec
Nepročitano 24-03-18, 00:48   #40
Krumpironja
Super Uvaženi Član

Krumpironja avatar

Član foruma od: 08.05.2010
Krumpironja je zaista zgodanKrumpironja je zaista zgodanKrumpironja je zaista zgodanKrumpironja je zaista zgodan

Mislim da će tvoja freza bolje radit, kakve to noževe ima?

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 08:32.