Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Ostale grane poljoprivrede Čuvari i radni psi
Ostale grane poljoprivrede Ostale grane poljoprivrede koje nisu obuhvaćene postojećim kategorijama.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 26-02-09, 19:59   #1
Ronin
Regularni Član

Ronin avatar

Član foruma od: 13.02.2009
Ronin je na dobrom putu
Početno Čuvari i radni psi

Svaki pravi gazda ima bar jednog psa čuvara i bez njih nemože na poljoprivrednom gospodarstvu pa da se malo i sa njima pohvalimo da i oni dobiju svoj kutak.

Ovo je moj hrvatski ovčar Bran

Ronin je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 27-02-09, 22:39   #2
cabage
Super Uvaženi Član

cabage avatar

Član foruma od: 01.03.2008
cabage ima spektakularnu aurucabage ima spektakularnu aurucabage ima spektakularnu auru
Početno Re: Čuvari i radni psi

Hm, dalo bi se tu dati komentaraaaaa........
Prije svega, sasvim mi je ok kad mi se oko pola četri ujutro složi lajati pod prozorom. Da uzmem pola cigle i strefim ga u glavu :lol: :lol: :lol:
Jedno vrijeme, kad sam mislio da imam dobrog čuvara, koji laje na sve živo, netko mi je intenzivno krao naftu u dvorištu :scratch :scratch
Ma ima milion situacija koje govore da ti cucak uopće ne treba. Da ne ispadne da ih ne volim, dapače. Samo nek su kulturni :mrgreen: :mrgreen:
Nepročitano 27-02-09, 22:52   #3
BAJA
Gost

Sto samo naftu i alnaser mi skino a on ni zalajao al sto jos gore obicaj je kad se bivsa devojka uda da razbacaju slamu pa tako ja dobio slame celo dvoriste posuli a on opet nije zalajo ko da im je jos i pomago ali sta cu sa njim kad je moj :D
  Odgovori s citatom
Nepročitano 28-02-09, 22:36   #4
Ronin
Regularni Član

Ronin avatar

Ronin je na dobrom putu

A gle ako je lajao po danu na sve živo cijeli dan morao je po noći malo odspavati i u međuvremenu dok je on odmarao desilo se šta se desilo.
A puno ovisi od psa i od slučaja do slučaja i kako je pas naučen ja na mog nemam žalbi osim što tu i tamo iskopa rupu na travnjaku i laje nekad i kad ne treba ali bez njega to nebi bilo to. Stalno je samnom u traktoru i kud ja tud uglavnom i on. Pretpostavljam da su ti vaši psi na lancu.
Nepročitano 04-03-09, 18:10   #5
Buco
Gost

Hrvatski ovčar NIKAD ne spava i UVIJEK je na oprezu, zato čim zalaje on vam nešto kaže, a vi ste ti koji trebaju razumiti svoga psa!
Ako nije lajao dok ti je netko skidao alnaser i krao naftu, čuko ti ga je poznavao, mada moji nebi ni tada šutili

Ti si kriv jer nisi bio dovoljno iskusan da ideš vidjeti zbog čega je to tako, pas nije kriv
  Odgovori s citatom
Nepročitano 04-03-09, 20:41   #6
Ronin
Regularni Član

Ronin avatar

Ronin je na dobrom putu

Dakle rješenje za vaše gospodarstvo je Hrvatski ovčar.
Nepročitano 07-03-09, 09:30   #7
Chajks
Početnik

Član foruma od: 05.11.2008
Chajks je na dobrom putu

Ja imam aljaškog malamuta, star je 6 god i ima cca 45 - 50 kg i NE laje :D Po danu je dobar jer ljude zaplaši izgledom, a došel je na loš glas jer je jako neobičan pas, drugačiji od svih koje sam imal. On se samo došpancira do nekoga ko dolazi k meni bez lajanja (zavijanja) i samo te gleda u oči i sad si ti misli kaj je njemu na pameti eventualno počne režati malo jače i to je to :mrgreen:

evo ga u mlađim danima...
ostalo-forum32/kucni-ljubimci-tema163/stranica150/
Chajks je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 21-03-09, 13:35   #8
Ronin
Regularni Član

Ronin avatar

Ronin je na dobrom putu

Baš sam ovih dana cijepio pse i za jednog sam dobio novu putovnicu pa sad pas ima ljepšu putovnicu nego ja hehehe. Fine su.
Nepročitano 05-04-09, 02:19   #9
miroslav masic
Polako se zagrijava

Član foruma od: 17.01.2007
miroslav masic je na dobrom putu

evo ovo je saša ,strašni pas čuvar
miroslav masic je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 06-04-09, 20:18   #10
Ronin
Regularni Član

Ronin avatar

Ronin je na dobrom putu

Gdje si Sale daj šapu hehe. To je mješanac nije mi poznata pasmina? Kolko je stari peso?
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
radni stroj-bugy Drago21 Financije, propisi, javni natjecaji i slično 23 04-12-09 07:33
Multimedia za traktor ili radni stroj , da ili ne ? Ratarko Svaštara 57 04-03-08 10:52

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 13:33.