Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Mali oglasi > Procjene Kućište getribe Štore
Procjene Ovdje zatražite mišljenje ostalih sudionika foruma o vrijednosti nekog alata, poljoprivrednog stroja ili bilo čega vezanog za poljoprivredu.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 26-04-17, 11:34   #1
Štore 502
Aktivni Član

Štore 502 avatar

Član foruma od: 15.11.2011
Štore 502 će uskoro postati poznatŠtore 502 će uskoro postati poznat
Početno Kućište getribe Štore

Pozdrav,

Imam jedno puknuto. Ajmo mišljenja o vrijednosti, mogućnosti otkupa, cijeni, zamjenama ???

Štore 502 je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 26-04-17, 13:55   #2
TorpedoTD45
Uvaženi Član

TorpedoTD45 avatar

Član foruma od: 20.03.2010
TorpedoTD45 će uskoro postati poznat
Početno Re: Kućište getribe Štore

Mislim da budeš najviše dobil po kili, nažalost ne vidim gdje se to može iskoristiti. Tu je bil slab i novi odljevak a kamoli da se ide variti i očekivati da bude nešto od toga.
TorpedoTD45 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 26-04-17, 13:59   #3
Štore 502
Aktivni Član

Štore 502 avatar

Ima lik koji ih obrađuje kompletno i daje na njih garanciju 1 godinu. Izrezuje van sve do zida i radi novo. Cijeni 3500kn. Povremeno bude u njuškalu njegov oglas. Radi i za ove u traktor univerzalu. Ako doneseš svoj u ovakvom stanju umanjuje ti još cijenu..
Nepročitano 26-04-17, 14:49   #4
TorpedoTD45
Uvaženi Član

TorpedoTD45 avatar

Član foruma od: 20.03.2010
TorpedoTD45 će uskoro postati poznat

Zato sam napisal 'mislim'.. po kili..', jer uvijek postoji neko rješenje, iako mi se činilo neisplativim, očito ima nekog tko se pozabavi s time.
TorpedoTD45 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 26-04-17, 22:46   #5
domo1984
Regularni Član

Član foruma od: 22.07.2014
domo1984 je na dobrom putu

Zasto to kuciste puca na tim traktorima ?
domo1984 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 26-04-17, 22:54   #6
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Odljevak je pretanak za tak mali je promjer prirubnice reduktora. Osim toga, ponekad se otpuste šarafi, kojih i malo ima, pa onda reduktor otkine odljevak.

Ta getriba je napravljena za traktore do 35 ks, davnih 60-tih, a onda su dodavali veće motore...

Bez brige, velik ih broj nije imal problema s tim.
To je nježan traktor, za normalni rad. Divljanje i torture jednostavno nemre izdržati.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 26-04-17, 22:59   #7
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

kad bi bil predimenzioniran bil bi neuništiv , a to nikome ne odgovara .
ovaku pukne svaki 10-ti ili možda 20-ti pa netko zadovoljno trlja rukice
Nepročitano 26-04-17, 23:37   #8
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

To je najvredniji dio toga traktora, naravno, kad je cijelo.

Ovakvo polomljeno ni kunu po kili, a kad bu zavareno za tih 3500 kuna pitanje je dali se bu ko isprsil s tim novcima. Treba to sve i premetati u drugo kučište, podistancirati i poštelati mjenjač a i to košta... a rezultat je upitan.
MUHA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 27-04-17, 10:42   #9
Štore 502
Aktivni Član

Štore 502 avatar

Više je od kunu po kili (ak se ne varam zadnji put je gus/čelik bio 1,2kn )

Vjerojatno i bude ta opcija.

Gle ovoga za 3500 izvlači kaj daje garanciju 1 godinu. Inače kad imam ispravno ide pod suho zlato. Ljudi samo pitaju jel puknuto a ostalo ih ne zanima (pod ostalo mislim cijena)
Nepročitano 27-04-17, 14:00   #10
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

A koji je to red veličine?
Kad već imam loš traktor, da bar nabavim još jedno kućište
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 00:17.