Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Mali oglasi > Potražnja MIO Honda kopačica
Potražnja Potražnja poljoprivrednih strojeva, alata, proizvoda ili nekretnina.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 22-04-13, 20:02   #1
BAGERISTA
Gost

Početno MIO Honda kopačica

Kako piše u naslovu;

Traži se remenica od mijenjača,,,,,za kopačicu MIO STANDARD OSIJEK.,,nači ugrađen je motor od honde,i na njemu je remenica za remen 17xxxx,,,a prije je bila dupla ko šta je na slici,ta mi više ne odgovara,,več mi treba unijela..nači jedan kanal za remen 17..

Evo slike od duple.

Uploaded with ImageShack.us

Cijenu,i sve možete ovdje napisat..i ostale podatke,ili na PP.

Hvala unaprijed..
  Odgovori s citatom

Nepročitano 22-04-13, 21:06   #2
vica
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 01.01.2013
vica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mraku
Početno

to ti je remenica od honde F600-620-700. sa jednostrukom remenicom samo manje honde imaju znaci tipa F 350-400-420 i slicno. samo neznam unutrasnji precnik dal odgovara a spoljasnji je manji
vica je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 22-04-13, 21:18   #3
BAGERISTA
Gost

Početno

Osovina je 15mm,,
Kod mene je bio motor tomos gore,,,a sve ostalo je ko od one ča imaju original hondu.,..e sad jedino šta mi treba je ta remenica,,a ovo je model 350,,,,sad od kojih modela je ona jednostruka neznam,,znam cijenu koliko košta nova,,ali je problem šta je nemaju......i pitanje dali če imat,..

Danas sam naša jednu,,i čovijek ne šalje poštom,i bezobrazno je skup,,,,pa nek si drži..

Imaš ti,za prodat..
  Odgovori s citatom
Nepročitano 22-04-13, 21:36   #4
vica
Super Uvaženi Član

vica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mraku
Početno

na F 400 je jednostruka i 420 to sigurno znam . odkud na 350 ta dvostruka da bude nije mi jasno. menjac joj je isti kao kod ovih sa 2 brzine napred i rikvercom. moglo bi se pronaci kod nas ali kako poslati to je problem. kod mene je honda F600 sa dizel kiporom pa sam pogonsku pravio. jel ti trba remenica koja ima prorez za kajlu ili ima nutove[ kanali svud ukrug kao na kardanu] ako je na kajlu mozes je kod tokara napraviti. a kontaktiracu dlesu forumasa ,on je skoro u osjeku kupio karburator pa da vidi dal tamo imaju. lakse ce ti poslati. to ti treba remenica od menjaca koliko vidim
Nepročitano 23-04-13, 06:29   #5
BAGERISTA
Gost

Početno

Imali smo i mi prije istu s remenicama,,ko šta meni treba,,,,a i zvao sam osijek kažu da nemaju,,,da če imat za jedno 2 mj....,reko ko če do tad čekat....čak je i cijena bagatela 130kuna..

Na ovo je bila ta dupla iza i ispred,,jer je imala tomosov motor,,,,,pa je bilo mogučnost štelovanja za rad i vožnju,....
Sad da to riješim,,i možda budem mora i kvačilo,,onaj ležaj predelat,,moram vidit di mi ide točno remen,,,,alli to nije problem,,,,to se napravi bez greške,,,ako treba pomaknut ljevo desno..

Šteta,,,zanam da si daleko,apa je problem poslat,,,,možda se javi neko bliže....zahvaljuem svejedno.

naša jučer jednu kod ja mislim da je reko virovitice,i neče poslat poštom....
  Odgovori s citatom
Nepročitano 23-04-13, 08:30   #6
vica
Super Uvaženi Član

Početno

imam slike od F400 i kako sam preuredio kvacilo da manje lomi kais. mogu ti izmeriti precnike remenica. ako je za friziranje koristis manji precnik remenice na menjacu i on je priblizan precniku originala. kais originalni je cini mi se 920 -17. bitno je samo da su remenice u pravcu bar sa jednom zadnjom. nije to problem uklopiti ako je original motor. provericu ti danas precnike remenica na f 400 pa ces znati otprilike .
Nepročitano 23-04-13, 16:00   #7
zagorje
Regularni Član

Član foruma od: 04.10.2011
zagorje ima spektakularnu auruzagorje ima spektakularnu auru
Početno

poz,vidim traži se remenica ,pa ajde da malo pomognem ,imam remenicu od f-420 sa getribe,rupa za osovinu je 15 a vanjski promjer remenice je 125 i da utor za remen je 17,dam za neku siću(4 kave),da li odgovara ova

zagorje je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 23-04-13, 16:03   #8
zagorje
Regularni Član

Početno

druga strana,da li je osovina sa kajlom ili sa ripnama

Nepročitano 23-04-13, 17:04   #9
oficir
Super Uvaženi Član

oficir avatar

Član foruma od: 23.02.2013
oficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajan
Početno

Remenica sa prve slike je s getribe za pogon nekog prikljucka za jedan remen sirine 13. i srce joj je nazubljeno ko kardan.
Na getribi di je dupla remenica je na kajlu i sirina remena je 17mm
oficir je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 23-04-13, 20:07   #10
zagorje
Regularni Član

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od oficir Vidi poruku
Remenica sa prve slike je s getribe za pogon nekog prikljucka za jedan remen sirine 13. i srce joj je nazubljeno ko kardan.
Na getribi di je dupla remenica je na kajlu i sirina remena je 17mm
ovako prijatelju to je jedna te ista remenica samo je slikana sprijeda i straga ili ti ga lice i naličje,
rupa za osovinu je glatka sa utorom za kajlu i utor za remen je 17!, a remenica za pogon priključaka o kojoj govoriš istina da je srce nazubljeno ali je daleko manji promjer,vjeruj jer imam obje i za f420 i f620, poz
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
honda f 620 klopa Mio Standard i Honda motokultivatori 3056 13-07-18 12:35
Motorna kopačica Jonathan Ostali motokultivatori 67 04-05-18 11:05
Kopačica za motokultivator seljačić Ostalo 26 21-06-15 16:38
Claas Markant 50, Sip Krpan 30, Kopačica traktorska toma84 Ponuda 1 30-06-13 21:30
Mio standard kopačica. BAGERISTA Potranja 12 18-05-13 08:27

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 19:43.