Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Mali oglasi > Procjene Sjedalo za traktor
Procjene Ovdje zatražite mišljenje ostalih sudionika foruma o vrijednosti nekog alata, poljoprivrednog stroja ili bilo čega vezanog za poljoprivredu.

Zatvorena tema
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 28-03-16, 09:47   #21
dado6340
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 31.05.2013
dado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mraku
Početno Re: Sjedalo za traktor

Nemogu ti ništa točno reći i neću te nagovarati na ništa kad nisam 100% siguran. To sjedalo košta 400-500 kuna. Nije baš jeftino pa ako nebu odgovaralo šta onda ? Izvini kolega ali budeš sam moral odlučiti šta češ napraviti.
dado6340 je odsutan  

Nepročitano 28-03-16, 10:48   #22
Razinekop
Regularni Član

Član foruma od: 10.12.2013
Razinekop je na dobrom putu

Dado,

Ako znaš postavljati slike na forum slikaj mi način na koji je pričvršćeno to sjedalo i napiši mjere?
Razinekop je odsutan  
Nepročitano 28-03-16, 10:51   #23
dado6340
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 31.05.2013
dado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mraku

To sjedalo je na Ursusu koji je kod majstora pa nemrem slikati. Potraži slike ursusa na googlu pa budeš videl kak je pričvrćeno. Na 4 šarafa. Marko355 ti to može izmjeriti.
dado6340 je odsutan  
Nepročitano 28-03-16, 10:56   #24
Razinekop
Regularni Član

Dado,
Lako mi je za donji podni priključak,mene zanima okomiti priključak koji moram skraćivati.
Razinekop je odsutan  
Nepročitano 28-03-16, 11:33   #25
Zoki ticić
Super Uvaženi Član

Zoki ticić avatar

Član foruma od: 19.11.2012
Zoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mraku

Gledajući slike traktora i sjedala moglo bi se izrezati sredinu tako da ti vodilice propadnu oko onog kućišta, ali upitno je kako će se ponašati ona kosa šipka jer ima dosta veliku kosinu pa neznam hoće li zapinjati za sredinu. Mogao bi ti raditi puno preinaka ali to je sve upitno kako će ispasti i funkcionirati. Najniža sjedala imaš od viličara gde amortizira samo zadnja strana sjedišta samo što je upitna udobnost na traktoru jer skače više nego viličar.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
Zoki ticić je odsutan  
Nepročitano 09-04-16, 21:31   #26
DARIJUS
Super Uvaženi Član

DARIJUS avatar

Član foruma od: 10.11.2011
DARIJUS je svjetionik u mrakuDARIJUS je svjetionik u mrakuDARIJUS je svjetionik u mrakuDARIJUS je svjetionik u mrakuDARIJUS je svjetionik u mrakuDARIJUS je svjetionik u mraku

http://www.njuskalo.hr/traktori/sjed...oglas-18563897

a jel ovo paše?
Nepročitano 09-04-16, 23:54   #27
maiky
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 09.02.2007
maiky je na dobrom putu

Mislim da ovo nema amortizera, nema uopće vertikalnog hoda

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
maiky je odsutan  
Nepročitano 10-04-16, 10:01   #28
el pibe
Gost

Citiraj:
Prvotno napisano od Zoki ticić Vidi poruku
Gledajući slike traktora i sjedala moglo bi se izrezati sredinu tako da ti vodilice propadnu oko onog kućišta, ali upitno je kako će se ponašati ona kosa šipka jer ima dosta veliku kosinu pa neznam hoće li zapinjati za sredinu. Mogao bi ti raditi puno preinaka ali to je sve upitno kako će ispasti i funkcionirati. Najniža sjedala imaš od viličara gde amortizira samo zadnja strana sjedišta samo što je upitna udobnost na traktoru jer skače više nego viličar.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
Ne bi se dalo ni moglo ništa rezati jer je (zglob)nosač amortizera već na nuli.A kose dvije šipke se isto vežu na taj zglob.Ništa se tu ne može puno napraviti uz najveću volju i prepravak nosača max.2cm.

Nepročitano 10-04-16, 13:55   #29
Razinekop
Regularni Član

Za Darijusa:Pasalo bi to sjedalo, ali takvo imam pa pate bubrezi.
Htio sam nešto bolje ,al ispada da ne mogu ništa prepravljati tako da mi preostaje da sjedim na postojećem dok traje.

Još jedanput hvala svima na pomoći i molim moderatore da zaključaju temu!
Razinekop je odsutan  
Zatvorena tema

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 00:24.