Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Mali oglasi > Procjene Olt posavac 14" za 533
Procjene Ovdje zatražite mišljenje ostalih sudionika foruma o vrijednosti nekog alata, poljoprivrednog stroja ili bilo čega vezanog za poljoprivredu.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 26-04-16, 18:37   #11
Tino
Super Uvaženi Član

Tino avatar

Član foruma od: 23.05.2012
Tino je nebrušeni draguljTino je nebrušeni draguljTino je nebrušeni draguljTino je nebrušeni dragulj
Početno Re: Olt posavac 14" za 533

Zbog čega ga nebi mogal zakopčat? Ne pričaj gluposti...
Tino je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 26-04-16, 21:32   #12
itp
Super Uvaženi Član

itp avatar

Član foruma od: 12.05.2008
itp je zaista zgodanitp je zaista zgodanitp je zaista zgodanitp je zaista zgodanitp je zaista zgodan

Aj nemojte covjeka mantrat s glupostima. Hoce covjek kupiti plug, nemojte ulazit u dubioze.
To je Posavac, jednobrazni Alkar ima slicnu ramu, ali drugacija daska, drugaciji deflektor i nema rucicu za stelovanje zahvata. Alkar je stara tehnologija, ali se lakse vuce, kao IMT.
Ne znam kakva ti je zemlja, ali ako je teska, onda ti moze bit problem za vuci. Kazem ti, mi takav plug nismo nikada vukli sa slabijim traktorom od 50 ks, ali na punoj dubini i najsirem zahvatu. S druge strane, za Alkara garantiram da ga vuce 533, bez problema. Jedino nema kvalitetu zaoravanja kao Posavac. Ja sam jednog Alkara prodao za 500 kn, dobio ga uz rasipac na poklon.
itp je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 27-04-16, 18:44   #13
Ivan533
Regularni Član

Ivan533 avatar

Član foruma od: 19.02.2016
Ivan533 je na dobrom putu

Citiraj:
Prvotno napisano od Tino Vidi poruku
Zbog čega ga nebi mogal zakopčat? Ne pričaj gluposti...

Ajd ti zakopčaj sa svojim 533 imt-ov plug 2x14 coli visoki klirens,stavi sliku na forum da vidim i ja te u dupe poljubim
Nepročitano 27-04-16, 18:54   #14
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

dece na dol je i 533 orač
Nepročitano 28-04-16, 08:21   #15
Dioniz
Polako se zagrijava

Član foruma od: 06.02.2015
Dioniz je na dobrom putu

Ajaj ljudi, nemojte se sad posvađat oko jednog pluga

Ja znam da je u današnje vijeme 533 drek za oranje, ali za ono malo zemlje što ja imam će poslužiti.

Uglavnom, odustao sam od ovog pluga, ipak je malo prevelik a zemlja je dost tvrda kod mene. Hvala svima na odgovorima, tražim dalje nešto prikladnije.

Ako ima tko za ponudit neka javi.
Nepročitano 29-05-16, 09:20   #16
Dioniz
Polako se zagrijava

Član foruma od: 06.02.2015
Dioniz je na dobrom putu

Plug sam kupio, pa tema može lock.

Inače, uzeo sam na kraju talijanski, Ugo Moro i mogu reći da radi perfektno, mali 533 ga vuče ko od šale...

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 00:51.