Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Mali oglasi > Procjene Diferencijal mercedesa w123
Procjene Ovdje zatražite mišljenje ostalih sudionika foruma o vrijednosti nekog alata, poljoprivrednog stroja ili bilo čega vezanog za poljoprivredu.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 30-11-16, 15:13   #1
Maajstor
Polako se zagrijava

Član foruma od: 22.03.2016
Maajstor je na dobrom putu
Početno Diferencijal mercedesa w123

Koliko bi mogao dobiti za diferencijal od mercedesa w123 kompletno sa poluosovinama i gumenim nosačem na poklopcu diferencijal je u dobrom stanju nema lufta u ležajevima nema nikakvih oštećenja dobro opran u nafti i očišćen i izvana i iznutra prefarban temeljnom bojom i naliveno novo ulje ovo je slika samo za primjer da ne idem sad slikati
Attached Thumbnails
Klikni na sliku za veću verziju

Naziv:	w 123.jpg
Pregledi:	129
Veličina:	48.7 kB
ID:	16618   Klikni na sliku za veću verziju

Naziv:	poluosovina-w123-slika-5925319.jpg
Pregledi:	89
Veličina:	34.5 kB
ID:	16619  
Maajstor je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 03-12-16, 13:06   #2
Maajstor
Polako se zagrijava

Početno Re: Diferencijal mercedesa w123

Ako je očišćen i ofarban ne očekujem niti tražim sad ne znam ni ja koje novce koliko mislite da mogu dobiti za njega 200 -300-400 kn ?
Nepročitano 03-12-16, 13:25   #3
luma1908
Regularni Član

luma1908 avatar

Član foruma od: 27.06.2010
luma1908 je na dobrom putu

Citiraj:
Prvotno napisano od Maajstor Vidi poruku
Ako je očišćen i ofarban ne očekujem niti tražim sad ne znam ni ja koje novce koliko mislite da mogu dobiti za njega 200 -300-400 kn ?
Na auto otpadima se diferencijali tog tipa prodaju po cca 100 eura
Nepročitano 03-12-16, 18:07   #4
Bobić
Super Uvaženi Član

Bobić avatar

Član foruma od: 16.12.2008
Bobić je sjajanBobić je sjajanBobić je sjajanBobić je sjajanBobić je sjajanBobić je sjajanBobić je sjajan

Ja sam svog od BMW koji je slican ovome platio 250 novaca, sa poluosovinama i kardanom,,,
poluosovine bile prikracene,,,

Bobić je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-12-16, 19:52   #5
Maajstor
Polako se zagrijava

Hvala na odgovoru, pitam jer se po njuškalu teško orjentirati,tamo su cijene dosta nabijene , ja ne znam kako tamo itko išta proda vjerovatno se cjenkaju pa trgovac popusti ? Ja sam ovaj diferencijal kupio od jednog čovjeka za 200 kn pa sam ga sredio mislio sam praviti od njega vitlo za traktor ali ću ga prodati jer mislim da nije dovoljno jak za vitlo, kupiću komplet zadnju osovinu sa diferencijalom od kamiona našao sam jeftino za 800 kn samo ne znam kako ću je utovariti po mojoj procjeni mora imati 500-600 kg

Posljednje uređivanje od Maajstor : 03-12-16 at 20:04
Nepročitano 03-12-16, 20:07   #6
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Dam ti ja 200kn, samo mi nađi još jednoga jednakoga.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-12-16, 20:16   #7
Maajstor
Polako se zagrijava

E, da ih je tako lako naći po toj cijeni kupio bi ih 5 pa preprodao, a što bi ti pravio od njega malčer ?
Nepročitano 03-12-16, 20:34   #8
abarth
Super Uvaženi Član

abarth avatar

Član foruma od: 17.01.2013
abarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacije

Kod mene je firma za razgradnju vozila i tam sam kupio dva difa od Bmw sa porezanim poluosovinama i odrezanim kardanom.Direkt sa avta i sve zarđano,cena bila 50 eura.Za tvoga ak je očišten i ofarban moraš najmanje toliko dobit a realno nekih 70 eur.
abarth je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-12-16, 21:10   #9
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Trebam dva ista. Da, za roto kosilicu.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 00:53.