Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Mali oglasi > Procjene Izrada grede za ravnanje
Procjene Ovdje zatražite mišljenje ostalih sudionika foruma o vrijednosti nekog alata, poljoprivrednog stroja ili bilo čega vezanog za poljoprivredu.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 05-05-16, 12:19   #11
kawasaki0201
Super Uvaženi Član

kawasaki0201 avatar

Član foruma od: 16.01.2011
kawasaki0201 je sjajankawasaki0201 je sjajankawasaki0201 je sjajankawasaki0201 je sjajankawasaki0201 je sjajankawasaki0201 je sjajankawasaki0201 je sjajan
Početno Re: Izrada grede za ravnanje

Citiraj:
Prvotno napisano od soony-69 Vidi poruku
I, da li bi imao volju za dogovoriti takav posao?
Imate pp.

Nepročitano 05-05-16, 12:33   #12
jlukaci7
Uvaženi Član

Član foruma od: 01.02.2012
jlukaci7 ima spektakularnu aurujlukaci7 ima spektakularnu auru

Kavić gle ovak ja sam radio sam duplu šinju od 3 metra (za sebe)
Jedna šinja 3m-400kn
dvuje ukrute po 80 cm
Flah 100*8*6000- 120 kn
2-3 kg elektroda,rezne i brusne šajbe
Jedan dan posla,bušenje rupa za bolcne25 i 29 usluga više koštal put do majstora nego posal
Svoj posal ne računam (još nije pofarbana)

Pa ti razmisli koliko vredi takov posal,ako računaš puno stranki bude možda puno ako rečeš malo tebi bude krivo
jlukaci7 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 05-05-16, 13:38   #13
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od puknuti Vidi poruku
naj biti bedast ko ja da delaš za pivu i čevape ..
eh sad da ispričam , delam ja fuš ..naplatim 100 kn , jebena zarada ..matrijal košta 12 kn .
probušeno 10 rupa fi 5 i 6 rupa fi 9 . zavara ravno 16 cm .

i meni fino rokne špena u oko .
ode ja na hitnu , 25 kuna jer nemam dopunsko
40 kuna za mast i kapi , petak popodne , tko bu čekal pon za recept .
do vinogradske i nazad samo benzin cca 30 kn

e da mi je prigovoril da mu je skupo kad sam isporučil onda bi bilo i prijava za narušavanje reda i mira .

zaradila je ina na benzinu , farmaceuti i ljekarne na ljekovima , država na perticipaciji , a ja crno u nosu i shrdano oko ...
A da je bil posel za 100 iljada kuna .... bila bi to jebačka zarada da si i mjesec dana na bolovanju bil...

Sad kad gledam ove cifre trebal sam materijal za iradu greda uzeti kad mi je bilo ponuđeno
Nepročitano 05-05-16, 14:10   #14
kawasaki0201
Super Uvaženi Član

kawasaki0201 avatar

Član foruma od: 16.01.2011
kawasaki0201 je sjajankawasaki0201 je sjajankawasaki0201 je sjajankawasaki0201 je sjajankawasaki0201 je sjajankawasaki0201 je sjajankawasaki0201 je sjajan

Citiraj:
Prvotno napisano od jlukaci7 Vidi poruku
Kavić gle ovak ja sam radio sam duplu šinju od 3 metra (za sebe)
Jedna šinja 3m-400kn
dvuje ukrute po 80 cm
Flah 100*8*6000- 120 kn
2-3 kg elektroda,rezne i brusne šajbe
Jedan dan posla,bušenje rupa za bolcne25 i 29 usluga više koštal put do majstora nego posal
Svoj posal ne računam (još nije pofarbana)

Pa ti razmisli koliko vredi takov posal,ako računaš puno stranki bude možda puno ako rečeš malo tebi bude krivo
Pa gle, za kikiriki nebum radil sigurno, a opet nisam pohlepan kak moji majstori tu na poslu, to ti je pre jeftino, kolko železo u dućanu vredi tolko i posel vredi, bla,bla, a 20 g već nisu imali pošteni fuš. Treba biti realan i ić na neku normalnu cifru da je vuk sit i koza cela ipak smo u RH, a ne DE ☺. Recimo za onu 5m šinju kaj me kolega pital ja sam od oka stavil oko 4500kn ako bi se radilo sa tračnicom, polovni cilindri, željezo po otpadu skupilo, ja sam to gledal sa mog gledišta. Možda on želi sve novo takvu točno kak je na slici iz HEB profila...., e tu se več prića o cca 800kg željeza, plus celindri.... i sa poslom smo za tren na nekih 8500-9000kn.
Citiraj:
Prvotno napisano od MUHA Vidi poruku
A da je bil posel za 100 iljada kuna .... bila bi to jebačka zarada da si i mjesec dana na bolovanju bil...

Sad kad gledam ove cifre trebal sam materijal za iradu greda uzeti kad mi je bilo ponuđeno
Moral si, pa makar i v temelj poslje bacio.

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 12:26.