Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > IMT Imt 555

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 10-01-11, 08:38   #1
ivanz
Super Uvaženi Član

ivanz avatar

Član foruma od: 29.12.2010
ivanz je nebrušeni draguljivanz je nebrušeni draguljivanz je nebrušeni draguljivanz je nebrušeni dragulj
Početno Imt 555

da li se isplati uzeti IMT 555, uglavnom motor pali, ali nepuca od snage, i dimi plavo......nekad izbaci iz rikverca, desni redukor malo slini, lijeva guma nova, desna 40-50%......hidraulika radi bez problema, daje uz njega nove blatobrane od 560, jer su ovi gore katastrofa, te ima kabinu, prednje gume na nekih 70%.....cjena bi trebala biti dosta smješna, s obzirom da papire ima, al se nemogu pronaći......oko 5000kn
ivanz je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 10-01-11, 16:12   #2
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od ivanz Vidi poruku
da li se isplati uzeti IMT 555, uglavnom motor pali, ali nepuca od snage, i dimi plavo......nekad izbaci iz rikverca, desni redukor malo slini, lijeva guma nova, desna 40-50%......hidraulika radi bez problema, daje uz njega nove blatobrane od 560, jer su ovi gore katastrofa, te ima kabinu, prednje gume na nekih 70%.....cjena bi trebala biti dosta smješna, s obzirom da papire ima, al se nemogu pronaći......oko 5000kn
Moje je mišljenje da ne jer za taj traktor nema dijelova. Neke sitne stvari se daju pripasati od ostalih IMT-a, ali stvarno jako sitne.
Za motor bi se još i našlo, jedini problem bi bila glava koja nije ista kao na M-34 motoru
Getriba je totalno drugačija i nepaše ništa.
To je traktor sa ovakvim motorom na sebi?

Nepročitano 10-01-11, 16:24   #3
ivanz
Super Uvaženi Član

ivanz avatar

ivanz je nebrušeni draguljivanz je nebrušeni draguljivanz je nebrušeni draguljivanz je nebrušeni dragulj
Početno

tako je, isti takav motor, kao 533 samo s cilindrom više.....i linijskom pumpom.....

razmišljao sam o ubacivanju perkinsa P6, navodno, sve ide gore.....samo treba prednji dio spojiti na karter, to bi trebalo malo pripasat......al onda bi od 55ks dobio 70-75ks.....

taj drugi motor izgleda ovako (sa zmaja 780):

oznaka imr 036 ili perkins P6

slike kako je to napravljeno na imt 552 (mislim da bi ja to jednostavnije sredio, jer motor koji bi mogao nabaviti, ima traktorski karter, što je i najbitnije, dok ovaj motor je sa kombajna zmaj 780):

što mislite o tome?
Nepročitano 10-01-11, 16:25   #4
ivanz
Super Uvaženi Član

ivanz avatar

Početno

Nepročitano 10-01-11, 16:27   #5
ivanz
Super Uvaženi Član

ivanz avatar

Početno

Nepročitano 10-01-11, 16:28   #6
ivanz
Super Uvaženi Član

ivanz avatar

Početno

i filmić, ore u 2 brzini:

http://www.youtube.com/watch?v=fY8TDi3VSn0
Nepročitano 10-01-11, 20:19   #7
Neven 533
Aktivni Član

Član foruma od: 18.11.2010
Neven 533 je još uvijek nepoznate kvalitete
Početno

pa ne izgleda to lose ali sad pripazi malo s papirima ja sam imao jebu skoro me neki zajeba za traktor bez papira
Neven 533 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 10-01-11, 20:22   #8
MUHA
Super Moderator

MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Citiraj:
tako je, isti takav motor, kao 533 samo s cilindrom više.....i linijskom pumpom.....

razmišljao sam o ubacivanju perkinsa P6, navodno, sve ide gore.....samo treba prednji dio spojiti na karter, to bi trebalo malo pripasat......al onda bi od 55ks dobio 70-75ks.....

što mislite o tome?
Mislim da bu onda vredel više, jer bu teži :rolfer:
Nepročitano 10-01-11, 20:50   #9
ivanz
Super Uvaženi Član

ivanz avatar

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od Neven 533 Vidi poruku
pa ne izgleda to lose ali sad pripazi malo s papirima ja sam imao jebu skoro me neki zajeba za traktor bez papira

nebi mi ni trebali papiri.....imam drugi registriran traktor......sve bi to izašlo oko 7-8000kn.....razmisliti ću još.....:rolleyess:
Nepročitano 10-01-11, 20:59   #10
MUHA
Super Moderator

Početno

Citiraj:
nebi mi ni trebali papiri.....imam drugi registriran traktor......sve bi to izašlo oko 7-8000kn.....razmisliti ću još.....:rolleyess:
Razmisli, ali dobro da nebu kasnije :madmana:

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 14:21.