Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Zetor Zetor 4911
Zetor Industrija za proizvodnju traktora iz Češke, do 1990 podružnica Zbrojovke iz Brna.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 20-11-14, 22:48   #101
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: Zetor 4911

Mika ak postoji u katalogu, onda je i u stvarnosti postojal. No, pitanje je kojim je tržištima bil namijenjen.
Ne sjećam se da sam ga imal i u jednom prospektu, niti da sam ga ikad videl na Velesajmu, a dugo sam ga posjećival.

Ovaj na Hodorovoj slici nije original. Takav prednji most nije niti jedan Zetor imal. Na Mikinoj slici se vidi teški prednji most.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 20-11-14, 23:00   #102
mika
Uvaženi Član

Član foruma od: 22.03.2011
mika ima spektakularnu aurumika ima spektakularnu auru

Prije godinu-dvije, sam švrljal po nekim britanskim stranicama gdje frajeri vade traktore iz grmlja i uređuju ih i mislim da sam tam videl jednog 4945 ili je to bilo na oglasniku iz VB nisam više siguran.
Ja ne vidim sliku u Hodorovom postu..jel do mene ili je nestala?

Posljednje uređivanje od mika : 20-11-14 at 23:02 Razlog: dopuna
mika je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 20-11-14, 23:02   #103
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Kolko ja vidim to se proizvodilo samo dvije ili tri godine tak da .... mala serija za odabrane kupce
MUHA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 20-11-14, 23:08   #104
hodor
Super Uvaženi Član

hodor avatar

Član foruma od: 22.01.2013
hodor je svjetionik u mrakuhodor je svjetionik u mrakuhodor je svjetionik u mrakuhodor je svjetionik u mrakuhodor je svjetionik u mraku

http://www.pik.ba/artikal/1949872/zetor-4945/

Pa nek strucni pokusaju procjeniti. Sudeci po ovom okviru koji je vjerojatno nosac vuce, rekao bih da je domaca radinost.
Nepročitano 22-12-14, 23:33   #105
Hrco
Regularni Član

Član foruma od: 06.12.2011
Hrco je na dobrom putu

Zetor radii
sve sastavljeno vozili smo ga super je pali kao novi jer i je sve novo u motoru,
ovi prednji amortizeri su super ugodan traktor ništa ne lupa i ne klapa

uskoro neki video postavim

počinju radovi na limariji...

zatvaram bočne rupe od svjetala i inspiriran novijom linijom svjetla idu u masku...
Attached Thumbnails
Klikni na sliku za veću verziju

Naziv:	1419170100077.jpg
Pregledi:	489
Veličina:	24.4 kB
ID:	10156   Klikni na sliku za veću verziju

Naziv:	1419171568608.jpg
Pregledi:	528
Veličina:	26.6 kB
ID:	10157  
Nepročitano 29-01-15, 13:12   #106
Muki
Regularni Član

Član foruma od: 31.03.2014
Muki je na dobrom putu

Pozdrav svima imal bi jedno pitanje u svezi zetora 4911.Naime radi se o tome da kad se vozim(bilo po ravnici ili brijegu) kad pokušam prešaltat iz 4 brzine u 5 neće mi odmah prebacit neko mjenjač "hrza" tek onda nakon nekog vremena ju ubaci u 5 brzinu.Al kad stojim na mjestu na ravnici i ubacim u 5 brzinu onda ide bez problema pa me sad zanima zakaj se to togađa i jel je to normalno za taj traktor sa takvim mjenjačem?.Znalo mi se također dogodit kad je traktor u mjestu da ga neće prebacit u rikverc ili u prvu nego kad ga prebacim u neku drugu brzinu pa opet probam u prvu ili rikverc onda ide(inače su se znale na traktoru par puta pomiješati brzine pa je tu već bilo "štelanja" zupčanika) Hvala svima
Muki je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 29-01-15, 13:16   #107
MUHA
Super Moderator

MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Možda je stradal igličasti na spojničkoj pa štekucka, treba vidjeti.
Iz brzina ti ne iskače?

Ono šaltanje na mjestu je donekle ok, dojde zub na zub i to rješavaš na opisani način ili ponovnim otpuštanjem kvačila pa onda ušaltavanjem u brzinu.
Nepročitano 29-01-15, 16:05   #108
Muki
Regularni Član

Muki je na dobrom putu

Iz brzina mi ne iskače velim jedino se znalo par puta svega od kad je kupljen novi iz dućana do sad dogodit da su se pomiješale brzine pa je to tata nekaj štimal zupčanike i sad dela Ok jedino velim to se zna dogodit da neki put neće ubacit u neku brzinu i to kaj Hrza dok je u pokretu kad hoću ubacit u 5 brzinu
Nepročitano 29-01-15, 17:05   #109
MUHA
Super Moderator

To "hrza" znači da krči u mjenjaču kod ubacivanja u petu?
Ako je to onda treba kočnicu poštelati.
Nepročitano 29-01-15, 20:43   #110
Muki
Regularni Član

Muki je na dobrom putu
Početno

Jest to hrzanje bi zvučalo smao kad traktor je u pokretu znači vozite u 4 brzini kod prebacivanja u 5 "hrza" ali prebaci nakon hrzanja a taj zvuk zvuči kao da bez kuplunga šaltate al znam da kuplung stisnem kolko je god moguće i odmah prima čim ga se stisne

evo malo sam potražil na youtube-u našel sma jedna klip od zetora 7340 ali isti zvuk ima hrzanja kak i moj (samo ovom čoveku se to dogodilo jer nije stal pa prebacil u rikverc) http://www.youtube.com/watch?v=4nvzZCfqz68?t=1m4s to se čuje na 1:04

Posljednje uređivanje od MUHA : 29-01-15 at 21:21
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 13:12.