Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Zetor Zetor 4911
Zetor Industrija za proizvodnju traktora iz Češke, do 1990 podružnica Zbrojovke iz Brna.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 01-10-16, 20:33   #191
Muki
Regularni Član

Član foruma od: 31.03.2014
Muki je na dobrom putu
Početno Re: Zetor 4911

Hvala na odgovoru gospodine Željko.Remenice su u centru,danas sam bio kod jednog prijatelja koji ima 4712 i pogledao sam njegovu remenicu koja je orginal na traktoru od kad je proizveden.Ta njegova remenica je napravljena od nekakvog jačeg materijala i čvršća je puno od ove moje koja je praktički malo jači lim.Tak da je problem ta remenica koju sam platio a na kraju se ispostavlja da trgovac ne drži originalne dijelove barem po meni.Sad mi preostaje da sljedeći tjedan kupim tu remenicu i remen.Dali znate neke trgovine gdje drže orininalne dijelove u Zagrebu ili okolici? Hvala
Muki je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 01-10-16, 20:49   #192
oficir
Super Uvaženi Član

oficir avatar

Član foruma od: 23.02.2013
oficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajan

Di si u gorici uzimal dijelove?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
oficir je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 01-10-16, 21:07   #193
Muki
Regularni Član

Muki je na dobrom putu

Ne dijelove sam uzel u Stupniku Poljo Joso se zove dućan, i nisam imal problema samo s tom remenicom nek je i mom tati prodal auspuh koji je kraći jedno desetak centimetara za koji je tvrdil da je originalni, pa mi sad baca dim u facu dok nekaj delam s traktorom .Jedino kaj mu je valjalo je amortizacijska guma od sica.
Nepročitano 02-10-16, 00:01   #194
oficir
Super Uvaženi Član

oficir avatar

oficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajan

Poljo joso uzima puno stvari iz dva dučana iz zagreba i nešto osobno naručuje iz indije i turske,skup je i ima svašta.
A jesam ti rekel za taj auspuh kad si mijenjal da si uzmeš deblji i duži,inače i uši i nos i oči stradavaju.

Nepročitano 02-10-16, 10:07   #195
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od oficir Vidi poruku
...kad si mijenjal da si uzmeš deblji i duži...
Svi bi mi rado zamijenili za debljeg i dužeg, ali nema se
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 02-10-16, 12:15   #196
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Nek je i mali.... samo nek je vatre u njemu....
Nepročitano 02-10-16, 13:50   #197
oficir
Super Uvaženi Član

oficir avatar

Kolko god vatre ima u njemu uha moraju biti crvena a oči kristalne i suzne

A kaj se suspuha tiče stvarno taj kratki i tanki dere uši i smrdi u facu,naravno pričam za traktor bez kabine.

Nepročitano 03-10-16, 12:33   #198
Muki
Regularni Član

Muki je na dobrom putu

Hvala svima na odgovoru kaj se tiče Poljo Joso dućana tam sam odlučil više ne kupovati dijelove sad neznam jedino di ima kakav dućan di drže dobre dijelove a ne ovakav škart kak ima Ovaj.Kaj se tiče tog auspuha sve kaj ste rekli je točno pa čak i kaj se tiče ove "Debljine" i Vatre" žal mi je kaj sam kupil taj auspuh i još k tome nema onaj "pravi zvuk" kak je imal na orginal auspuhu i još ja bedak zemem emajlirani .Bdw prije cirka 2 godine u JAski sam kupil vodenu pumpu i ta pumpa nema mazalicu a orginal je imala i pital sam čoveka zakaj nema mazalicu veli da ove škart imaju samo mazalicu da su ovo bolje pumpe i da one s mazalicom više ne proizvode.Jel to istina?
Nepročitano 03-10-16, 12:56   #199
oficir
Super Uvaženi Član

oficir avatar

Da pumpe vode za zetora više ne rade s mazalicom vj.jer se ugrađuju zatvoreni ležajevi sa gumenom košuljicom pa mazalica nema smisla.
A taj auspuh uvijek možeš staviti na njuškalo i kupit si po želji.

Nepročitano 03-10-16, 14:04   #200
Muki
Regularni Član

Muki je na dobrom putu

Citiraj:
Prvotno napisano od oficir Vidi poruku
Da pumpe vode za zetora više ne rade s mazalicom vj.jer se ugrađuju zatvoreni ležajevi sa gumenom košuljicom pa mazalica nema smisla.
A taj auspuh uvijek možeš staviti na njuškalo i kupit si po želji.

Hvala na informaciji,jedino kaj se tiče ovo za auspuh neznam ko bi ga više htel kupiti, možda se ljudima bolje isplati dodat još koju kunu gore pa kupit novo a ovaj auspuh mislim da ga nebi mogel prodat za neku isplativu cijenu,Trebal sma kupit od 5211 onaj visoki i tak ostavit pa mi nebi hitalo u facu haha :D šala mala
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 04:23.