Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Ostali traktori > Universal Zamjena kočnica na univerzalu

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 19-01-14, 17:58   #11
ivicam28
Početnik

Član foruma od: 18.01.2014
ivicam28 je na dobrom putu
Početno Re: Zamjena kočnica na univerzalu

e to neznam,kako bi vidio dal ima diferencijal lufta ?,siguran sam da je sve u redu sa semeringom,majstor mi prošle godine slagal i bila je ista stvar,al sam ja sad mislio da je bil kriv bočni reduktor jer se ležaj zdrobio u njemu. sve sam precizno stavljao i bio siguran da bu ok.i sad mi kapa kad traktor stoji na mjestu,malo se vidi na poluosovini di semering legne ali tako je na desnoj strani pa je na njoj ok. neznam kaj da sad radim više
ivicam28 je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 19-01-14, 22:03   #12
iwanho
Super Uvaženi Član

iwanho avatar

Član foruma od: 30.10.2008
iwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebe
Početno Re: Zamjena kočnica na univerzalu

Koliko je debeli semering. Možda možeš staviti 2 tanja. To bu pomoglo ak je osovina malo vlovila - dobila rise.
iwanho je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
problem sa hidrauličnim volanom na univerzalu danek Mehani?ka radionica 30 03-08-18 18:49
zamjena ajkula Potranja 0 11-07-12 23:25
Zamjena pele Burza/Razmjena poljoprivrednih proizvoda i alata 28 17-03-11 22:38
Zamjena pluga IMT 756 za IMT 757 powershift Plugovi 54 29-06-10 21:03

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 04:33.