Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Mali traktori > Tomo Vinković Tomo Vinkovic Transporter
Tomo Vinković Trakori Tomo Vinković su mali zglobni traktori snage 15-40 KS. Izuzetno praktični za obrađivanje vrtova i vinograda.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 30-08-16, 10:48   #41
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: Tomo Vinkovic Transporter

Pa ovo baš i nije MTK.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 30-08-16, 12:31   #42
brgud
Super Uvaženi Član

brgud avatar

Član foruma od: 04.10.2013
brgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajan
Post Re: Tomo Vinkovic Transporter

Ovakve i slične preinake talijani nazivaju "caron" (to bi u prijevodu značilo "onaj koji nešto nosi" valjda ? Ili najsličnije je Motoagricoli, kao ova.
Da ima više ovakvih i sličnih preinaka, magla bi se otvoriti tema o njima (ali ih nema za sada).

http://www.trattoriusati.com/7466866...ini_gobbi-.php

Posljednje uređivanje od brgud : 30-08-16 at 12:33 Razlog: dodavanje teksta
brgud je prisutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 04-04-17, 22:36   #43
sumadinac
Uvaženi Član

sumadinac avatar

Član foruma od: 01.01.2013
sumadinac je zaista zgodansumadinac je zaista zgodansumadinac je zaista zgodansumadinac je zaista zgodan

Juce na otpadu ugledaj ova dva diferencijala od tome,nevidi se najbolje posto nisam mogao blize da pridjem,intresuje me dali je ovaj donji od transportera ili dampera tv D600 posto mi se cini da je prekratak za transportera.
Nepročitano 05-04-17, 11:45   #44
stjepko
Regularni Član

Član foruma od: 15.04.2010
stjepko ima spektakularnu aurustjepko ima spektakularnu auru

Citiraj:
Juce na otpadu ugledaj ova dva diferencijala od tome,nevidi se najbolje posto nisam mogao blize da pridjem,intresuje me dali je ovaj donji od transportera ili dampera tv D600 posto mi se cini da je prekratak za transportera.
U pravu si prekratak je za transportera, a vidi se i da su kraće zadnje trube sa osovinama, one su kod transportera znatno duže. Šteta što je daleko mislim da to vrijedi dobrih novaca.
stjepko je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 09-04-18, 11:42   #45
stjepko
Regularni Član

Član foruma od: 15.04.2010
stjepko ima spektakularnu aurustjepko ima spektakularnu auru

Nešto nas slabo na forumu:

Evo i transporter stigao na uređivanje, zamjenu filtera itd. itd., a našlo se svašta

Očistio i podmazao anlaser, da ga odložim na stranu uz misao evo bar on završen kad ugleda ovo.

Probat ću riješiti zavarivanjem.

Primjetio sam da kvačilo ne odvaja dobro, rastavim kad, vijak što drži capicu se oštetio i popustio, te je i to riješeno.

Uz sve to ide ugradnja alternatora, sređivanje instalacije i ako se stigne i malo farbanja. Najgore što fali vremena.
Imam podosta radnih sati sa njim, sad ga goni buraz, ja ga koristim jednom ili dvaput godišnje, ako idem tamo gdje idu samo koze.
On se ubio za toga. Gdje ovaj moj 420 vozi praznu prikolicu, on ide pun, a uz to ne razmišljaš da li će stati. Jedino se treba paziti poprečnog nagiba i prevrtanja.
stjepko je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 16:06.