Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > IMT IMT 560

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 12-02-18, 07:09   #2121
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost
Početno Re: IMT 560

Gume dosta dobre marke Mitas problem je bil snijeg jer je bilo nemoguča skretati bez pomoći kočnica iako su ispravne 560 puno ne pomažu. Znači da nisam mogel skretati dok Usrani skretal uz pomoć kočnica kakti Kostelić. Ma jučer još veća sramota došli u maškare sakupljači sekundarnih sirovina i ja u šali ponudim 560. Kaže mi Miko ma gazda ni Cigo više neće IMTa.

Nepročitano 12-02-18, 08:13   #2122
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od željko kž Vidi poruku
...bez pomoći kočnica iako su ispravne ...
Željko, da nisi preveć popil z maškarama

Citiraj:
... Ma jučer još veća sramota došli u maškare sakupljači sekundarnih sirovina i ja u šali ponudim 560. Kaže mi Miko ma gazda ni Cigo više neće IMTa.
Za ovo si zaslužil zahvalu
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 12-02-18, 18:17   #2123
toma84
Super Uvaženi Član

toma84 avatar

Član foruma od: 10.02.2008
toma84 će uskoro postati poznat

Citiraj:
Prvotno napisano od mali Vidi poruku
Dečki sve je to za ljude....
Dobri su ovi stari krševi kad nemaš za bolje.
560 neki dan dobio prve nove gume ,motorić brisača , i za žmigavce od tama umjesto prekidača ima rođendan
Gdje nabavio motorić brisača i po kojoj cijeni?
toma84 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 12-02-18, 19:33   #2124
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost

Nabavi na autootpadu zadnji brisač npr. Fiat i imaš vremensku brzinu direktnu i vraćanje u početni položaj. Takav sam jedan ugradil i prekidač od Usranog od žmigavaca sredina ništa lijevo direkt a desno vremenska
Nepročitano 12-02-18, 20:44   #2125
mali
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 17.02.2015
mali je nebrušeni draguljmali je nebrušeni draguljmali je nebrušeni dragulj

Citiraj:
Prvotno napisano od toma84 Vidi poruku
Gdje nabavio motorić brisača i po kojoj cijeni?
Jozic 200 kn mislim imas i nosač metlice 60 kn šalju dostavom.
A imas i web shop pa vidi
mali je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-02-18, 08:46   #2126
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Nabavi na autootpadu zadnji brisač npr. Fiat i imaš vremensku brzinu direktnu i vraćanje u početni položaj. Takav sam jedan ugradil i prekidač od Usranog od žmigavaca sredina ništa lijevo direkt a desno vremenska
Kaj Fijat ima u motoriču vremenski rele?

Ja se tebi divim, ali čudim se kak ti nije došlo da ugradiš s nekog citrona (ili sličnog) senzor za kapljice vode.
MUHA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-02-18, 08:52   #2127
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Zadnji ima i radi vremenski jedino stalno radi kad je mjenjač u rikvercu.
Nepročitano 13-02-18, 09:08   #2128
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

To ima Fiat 2019 godina, a to je pre skupa igračka za jedan traktor iz prošlog stolječa.
MUHA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-02-18, 09:28   #2129
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

To imaju Žabari od 87 Fiat Bravo itd motorič je isti oko 100 kn na otpadu i šalter od Usranog oko 9 kn i malo žica. Motorič za 200 kn imam na Usranom 0 bodova samo za tehnički.
Nepročitano 25-04-18, 23:23   #2130
Petretic549
Aktivni Član

Petretic549 avatar

Član foruma od: 19.10.2011
Petretic549 će uskoro postati poznat

Ekipa, molio bih nekog meštra da mi objasni, ako zna, kako spojiti vodiče tj. svjetla na onu kontakt bravu gdje se pale svjetla i pozicija ili ako posjeduje kakvu shemu toga..

Posljednje uređivanje od Petretic549 : 25-04-18 at 23:31
Petretic549 je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 03:04.