Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Šumarstvo Oštrenje lanca
Šumarstvo Šumarski traktori, vitla itd, umijeće potrajnog gospodarenja šumama, kao i ostalim ekosustavima i resursima vezanim uz šumu

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 19-03-17, 20:37   #261
bhorv
Super Uvaženi Član

bhorv avatar

Član foruma od: 26.09.2008
bhorv je svjetionik u mrakubhorv je svjetionik u mrakubhorv je svjetionik u mrakubhorv je svjetionik u mrakubhorv je svjetionik u mraku
Početno Re: Oštrenje lanca

Evo ja kupio ovdje. https://www.amazon.de/gp/product/B00...?ie=UTF8&psc=1
Ovaj link je vrlo koristan za oštrenje lanaca. http://static.stihl.com/security_dat...nih-lanaca.pdf

Posljednje uređivanje od bhorv : 19-03-17 at 20:55
bhorv je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 21-03-17, 16:06   #262
Pjero
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 22.11.2010
Pjero će uskoro postati poznatPjero će uskoro postati poznat

80€, 60°, 30°, 10°.
Pjero je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-02-18, 17:34   #263
ms660
Početnik

ms660 avatar

Član foruma od: 11.03.2016
ms660 je na dobrom putu

Dobar dan šumari potrebna mi je mala pomoć nigdje ne mogu pronaći brusnu ploču kao na slici znači Oregon dimenzije:100x4,7x16(3/8"),u stihl-u nemaju takve,niti mogu nabaviti u husqvarni mi prodali neke kineske obadvije se raspale nakon jednog lanca(riskirao sam i dobio po nosu Kinez jebiga),mašinica kupljena u Austriji pred 20god.(made in Italy),kome god kažem dimenzije vele Kinez pa nije kinez.možda tko od vas zna ako ne ajmo rušit onda.lp

Poslano sa mog S60 koristeći Tapatalk
ms660 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-02-18, 18:19   #264
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Oregon ti rebrandira TECOMEC strojeve za brušenje, pa probaj pitati nekoga tko to prodaje. Inače, te strojeve je prodavala Dobro distribucija u Maksimirskoj u ZG-u.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-02-18, 18:27   #265
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

ako si u mogučnosti kupiti preko ebay-a
https://www.ebay.de/itm/Oregon-Schle...O5W5SjCRZ4Sc_A
Nepročitano 13-02-18, 20:33   #266
Bobić
Super Uvaženi Član

Bobić avatar

Član foruma od: 16.12.2008
Bobić je sjajanBobić je sjajanBobić je sjajanBobić je sjajanBobić je sjajanBobić je sjajanBobić je sjajan

Nisam nikad probao kako bi se ponasale sajbe koje ja koristim za brusenje tracnih pila,,,
To su sajbe koje ne pale materijal i na koje se ne prima spaljeni metal (kao na slici posta iznad) pa nije potrebn niti cistac za istu,,,

Problem je mozda sto su moje sajbe 3,2 x 20
Bobić je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-02-18, 20:34   #267
puknuti
Super Uvaženi Član

puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

a kakve su te tvoje?
Nepročitano 13-02-18, 20:46   #268
Bobić
Super Uvaženi Član

Bobić avatar

Bobić je sjajanBobić je sjajanBobić je sjajanBobić je sjajanBobić je sjajanBobić je sjajanBobić je sjajan

Nove 150 x 3,2 x 20 ali potrosene su barem 90 x 3,2 x 20 vezivo su neke epoksilne smole na koje se nista ne prima pa cak niti piljevina koje kod mene zna biti pogotovo kad se sirovo drvo reze,,,
uopce netreba ciscenje od kako je stavim novu pa dok se ne potrosi,,,
nazalost nemam sliku da pokazem,,,
Nepročitano 13-02-18, 20:56   #269
puknuti
Super Uvaženi Član

a link itd?
ja sam jednom kupio orginalni štil , siva ploča , upravo se ponaša kak opisuješ .
Došla je 3x više od ovakve crvene kao gore na slici .
Rjetko je koristim jer je za 404 lanac ..a to koristim slabo
Nepročitano 13-02-18, 21:06   #270
Bobić
Super Uvaženi Član

Bobić avatar

Ja ih kupujem u Hak zg, to su bile neke promotivne,,,
Osjetno bolje od onih koje sam koristio prijasnjih godina i gotovo da ne pale ostricu ni kad puno skida,,,

Ako se dogovorimo za Gudovac poklonim ti koju,,,
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 13:09.