Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Obavijesti > Razne obavijesti, poruke... Forumaši nastradali u poplavama 2014
Razne obavijesti, poruke... Obavijesti o raznim događajima, sajmovima, sastancima članova, čestitke praznika, čestitke članovima...

Zatvorena tema
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 21-05-14, 21:23   #1
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno Forumaši nastradali u poplavama 2014

U ovoj temi bi mogli o našim forumašima koji su nastradali prilikom ovih nesretnih poplava koje su zadesile našu i susjedne nam države.

Vjerujem da neki od njih nisu u mogučnosti da nam se jave pa bi bilo ljepo čuti od forumaša koji su bliže i znaju više o njima da podjele s nama kakva je nesreča snašla te ljude.

Nepročitano 21-05-14, 21:43   #2
ajkula
Super Uvaženi Član

ajkula avatar

Član foruma od: 01.06.2011
ajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mraku
Početno Re: Forumaši nastradali u poplavama 2014

Dobra tema Muha,nadajmo se da ih ima što manje iako mi je žao svakog malog čovjeka kojemu je ta prokleta vodena neman sve odnjela
Nepročitano 21-05-14, 21:48   #3
Marko355
Super Uvaženi Član

Marko355 avatar

Član foruma od: 16.06.2008
Marko355 je zaista zgodanMarko355 je zaista zgodanMarko355 je zaista zgodanMarko355 je zaista zgodan

Nisam siguran je li i ovdje bio aktivan, ali kao da sam ga vidio, Kobac iz Gunje. Tko zna gdje je i kako je...

Pridruži se i ti! (KLIKNI)
Marko355 je odsutan  
Nepročitano 21-05-14, 22:18   #4
abrkili
Super Uvaženi Član

abrkili avatar

Član foruma od: 26.03.2007
abrkili će uskoro postati poznatabrkili će uskoro postati poznat

tunja golub, momak iz Đurića, svinjogojac i uzgajivač crne slavonske. Tunja nadam se da si nam dobro i tvoje stado...
Vi èinite naš svijet bogatijim i uspješnijim.
abrkili je odsutan  
Nepročitano 21-05-14, 22:54   #5
DELO1
Aktivni Član

Član foruma od: 09.03.2009
DELO1 je na dobrom putu

Ja nisam blizu poplava a niti ne poznam forumaše s tog područja
Pošto se u mom malom selu ništa od pomoći nije skupljalo, do Đakova nisam išao, poštu nam ukinuli a ne zivka mi se sto puta telefom pa sam si zamislio da pomognem na taj način da za koji dan kad se malo smiri situacija odem na lice mijesta i uplatim na benzinskoj 200l plavog dizela i dam tamo na korištenje, pelene neka kupuju purgeri ja bi pomogao poljoprivredi...
Ne znam dali je to pametna ideja ili da jednostavno kada budem u gradu uplatim na crveni križ može koji komentar kao savjet...
DELO1 je odsutan  
Nepročitano 21-05-14, 23:03   #6
oficir
Super Uvaženi Član

oficir avatar

Član foruma od: 23.02.2013
oficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajan

Nemojte umalovazavat purgere molim vas,evo svaki dan preko antena Zagreb ode po dva puna kombija i jedan sleper hrane i osnovnih higijenskih potrepstina kao i pelena i robe.
A to je samo jedna od organiziranih sakupnih stanica,kao i u crvenom krizu u ulici crveni kriz u zagrebu.....

Danas gledam koliko je zivotinja pomrlo pod vodom KATASTROFA....

Zamislite samo koliko ce trajati isusivanje kuca unesrecenima!?
oficir je odsutan  
Nepročitano 21-05-14, 23:58   #7
seljačić
Super Uvaženi Član

seljačić avatar

Član foruma od: 08.02.2009
seljačić će uskoro postati poznat

Neuplacujte ništa preko organizacija
Nepročitano 22-05-14, 17:06   #8
Krle
Regularni Član

Krle avatar

Član foruma od: 21.11.2010
Krle je na dobrom putu

Žalim zbog svih nastradalih u poplavama i zbog onih koji su pretrpeli materijalne štete. Evakuisani sigurno pate, ali u pravu je kolega koji kaže da ne treba slati novac. To ostavlja otvorena vrata za malverzacije. Ko želi da pomogne, najbolje je da šalje robu za koju tvrde da je deficitarna same organizacije koje zbrinjavaju evakuisane. Bar-kodovi robe koja se šalje kao humanitarna pomoć trebalo bi da budu preškrabani slovom H ili nekim pečatom ili nalepnicom sa natpisom "Humanitarna pomoć" ili "Not for resale" ili tako nekako, kako bi se sprečila preprodaja.
Nepročitano 22-05-14, 17:39   #9
oficir
Super Uvaženi Član

oficir avatar

Član foruma od: 23.02.2013
oficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajan

Cujem da je sada najpotrebnije lopate,gumene cizme,pitka voda i sretstva za dezinfekciju i protiv komaraca.
oficir je odsutan  
Nepročitano 22-05-14, 23:39   #10
NEWHOLLAND
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 15.07.2010
NEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajan

Kod nas u kraj je dovezeno par stotina krava. Nekoliko dana nisu imale sta jesti. Danas kad se proculo dovezlo se sjena i srota. Nadam se da ce sutra doci obecana smjesa.
NEWHOLLAND je odsutan  
Zatvorena tema

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 11:45.