Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > RUSKI TRAKTORI BELARUS opća rasprava
RUSKI TRAKTORI MTZ, LTZ, VTZ i ostali ruski traktori

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 02-10-18, 16:36   #2311
NEWHOLLAND
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 15.07.2010
NEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajan
Početno Re: BELARUS opća rasprava

Minsk, Bjelorusija
NEWHOLLAND je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 02-10-18, 16:39   #2312
savoris
Super Moderator

savoris avatar

Član foruma od: 14.12.2007
savoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebe

Pa kažemo ruski jer je Minsk bio pod SSSRom u vrijeme proizvodnje većine traktora.
Pa ruskinje , bjeloruskinje ili ukrajinke , teško pitanje na koje nemam odgovora pa onda radi sigurnosti biram sve.
Nepročitano 02-10-18, 17:12   #2313
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Mea culpa. Je, Bjelorusija. Pomiješal sam Minsk i Kijev.
Ali Ukrajinke su nekad bile popularne u našim krajevima

Savo prijatelju...nisi to više tak mlad.
Ne sve, već jednu po jednu
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 02-10-18, 21:28   #2314
DARIJUS
Super Uvaženi Član

DARIJUS avatar

Član foruma od: 10.11.2011
DARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svima

u kojoj bi ja brzini trebal orat sa 52-kom?...imam imt 755 (10 cola ko nezna) i vozim se u 4. bez problema, pa čak i u 5. ...ore duboko, netreba špere, okreće dobro brazdu...samo u odnosu na vladimirca (s kojim sam dosad orao) budem prerano gotov...oranje čista zajebancija...čak se ni ne naprežem...jedino me hebe hidraulik, jer je kontra od vladimira...
Nepročitano 02-10-18, 22:01   #2315
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od savoris Vidi poruku
Nisam samo ja dobijao takve poruke , evu tu i muhe neka potvri i sam koliko je on dobio upita na pp.
Nepitaj, možda i više nego postova......

pp treba ukinuti, ali ti ionak znaš kaj ja mislim o tome i kaj sam forisaral oduvjek. Imam i dokaz za to negdje pospremljen.
Nepročitano 02-10-18, 23:41   #2316
Majok
Aktivni Član

Član foruma od: 04.05.2018
Majok ima spektakularnu auruMajok ima spektakularnu auru

Dado,opet ću ponoviti istu stvar.Napao si me bez razloga,i u citatu naglasio dio o zetoru.Ako nisi shvatio ja sam zetora spomenuo iz zajebancije jer je riječ bila o termostatu.Apsolutno nikakve veze nije bilo sa tobom niti se tebe spominjalo.Tako da stvarno ne vidim u čemu je problem.Ti si rekao da ne bučim i što još,pa me zanima čime sam te isprovocirao.Sam si počeo svađu i onda ti odjednom ne paše takav način komuniciranja?Daj me nemoj.I daj mi molim te reci čime ja to dižem svog Rusa u nebesa??Čime?Time što sam pitao zašto mi termostat ne radi?

Savo jel su stariji modeli mtz-a imali onaj preliminarni filter ulja na cijevi?Onaj mali okrugli?Ako znaš na što mislim
Majok je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 16-10-18, 21:08   #2317
Majok
Aktivni Član

Član foruma od: 04.05.2018
Majok ima spektakularnu auruMajok ima spektakularnu auru

Danas sam se malo poigrao sa starim termostatom i izgleda da se on može i popraviti.Ostao je malo otvoren jer je valjda opruga što ga zatvara oslabila pa ga nije gurala do kraja.I ja sam malo samo otpustio ovaj vijak gore i sada zatvara normalno.I stavio ga nazad u traktor a novi spremio za rezervu,i evo radi odlično.

Nema do ruske domišljatosti
Majok je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 16-10-18, 23:21   #2318
savoris
Super Moderator

savoris avatar

savoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebe

U stara dobra vremena su stvari pravljene tako da mogu da se popravljaju , danas je to drugačije , nažalost.
Nepročitano 19-10-18, 09:53   #2319
savoris
Super Moderator

savoris avatar

Evo i ja sa malo igram nakon što sam dobio trunku slobodnog vremena od branja.

Slaže se jedan D243 , možda čak da bude i D245

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
Nepročitano 19-10-18, 21:22   #2320
DARIJUS
Super Uvaženi Član

DARIJUS avatar

Član foruma od: 10.11.2011
DARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svima

kak poravnat blok na mojoj 52-ki a da sve skupa ne skidam i ne nosim u radionu...?
opet mi je probila brtva glave, pojaviše se balončići i pjena izvana...sve je uređeno po p.s.-u jedino što mi je sumnjivo je blok...

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Mtz 52-82 (popularni BELARUS) savoris MTZ - Minsk Traktorski Zavod 2137 14-12-18 11:18
Balirke za kvadratne bale , opća rasprava zoran Balirke 2122 03-12-18 20:23
prodajem belarus t 40!!! t40sb Ponuda 6 31-10-12 20:17

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 14:15.