Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Ostali traktori > Rakovica Rakovica 60 ili landini

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 12-08-17, 22:03   #1
Hrco
Regularni Član

Član foruma od: 06.12.2011
Hrco je na dobrom putu
Početno Rakovica 60 ili landini

Pozdrav svima nisam dugo ništa objavljivao ali evo imam opet za slaganje čudan traktor u papirima je rakovica 60 ovako mi lići na landinca pa sad nisam više siguran, godina je 71 i motor mi izgleda kao na imt 555...
dobro to sad nije ni toliko bitno traktor sam povoljno kupio jer je u užasnom stanju ali sve se može složiti...motor je loš a stavio bi bolji i sigurniji motor od 558 ili 560..
Pitanje za znalce glasi koji motor od imt-a mogu staviti bez preinaka 558/560 ?
Attached Thumbnails
Klikni na sliku za veću verziju

Naziv:	IMG_20170808_110848.jpg
Pregledi:	65
Veličina:	81.4 kB
ID:	18013  

Nepročitano 13-08-17, 14:29   #2
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebe
Početno Re: Rakovica 60 ili landini

560 ima drugaćiji kuplung ako paše od rakovice na 560 a ako ne onda je problem jer su kod rakovice obratno lamele .

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 09:20.