Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > SDF > Deutz Fahr traktori Deutz 7207C

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 10-06-18, 22:35   #11
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: Deutz 7207C

Čestitke Mane na kupovini.

Taj traktor se vrtel po oglasu za cca 10 soma eura, nadam se da ga nisi tolko platil. Kak se bu pokazal buš videl kad ga upregneš. Motori su im prakticki ne uništivi, a ostalo ovisi o ovome kaj ga je prije tebe koristil.

Nepročitano 10-06-18, 22:49   #12
mane
Super Uvaženi Član

mane avatar

Član foruma od: 05.05.2011
mane je zaista zgodanmane je zaista zgodanmane je zaista zgodanmane je zaista zgodan

Da, gume su Taurus zadnje. Jedna je bila vulkanizirana sa unutarnje strane i stavljena je podloga iznutra. To je kolko sam saznao rađeno pred cca 5 god. i funkcionira do dana današnjeg. Vidjet ću šta ću sa njom. Kad bi našao jednu polovnu a dobru, rado bi to zamjenio. Malo mi je glupo uzimat obje nove kad su još kaj se tiče ripne na 80%.

Da, cijena je bila i viša od 10000€ svojevremeno na oglasu.
Po satu koji radi, taj traktor ima 8000 rs.
Sa par strana sam čuo o tom traktoru samo dobre stvari, isto tako i o bivšim vlasnicima koji su ga koristili.
Osim te gume moram malo kočnice pregledat, desna slabo hvata i to je to.
Sve ostalo je onako kako treba biti.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
Nepročitano 12-06-18, 10:46   #13
josix
Uvaženi Član

josix avatar

Član foruma od: 08.11.2010
josix će uskoro postati poznatjosix će uskoro postati poznat

dva razlicita svijeta...

i da, desni ti ne blokira, levi da,
al opet bolje i tak nego da koci ko moj
Nepročitano 12-06-18, 11:19   #14
mane
Super Uvaženi Član

mane avatar

mane je zaista zgodanmane je zaista zgodanmane je zaista zgodanmane je zaista zgodan

Budem se danas zavukao pod traktor da vidim kakve su pakne. Ak su poderane naručit odmah druge ili ak se da samo ih poštelat.

Nepročitano 23-06-18, 13:37   #15
mane
Super Uvaženi Član

mane avatar

Znači situacija na desnoj kočnici je ovakva, gumice na cilindru puštaju ulje i naravno da su zamastile pakne od nožne kočnice, ručna je suha i hvata dobro.
Ja sam to danas odmastio kolko se dalo i oprao tromblu i složio natrag jer izgleda da u okolici nitko nema te gumice pa ću morat naručit drugi tjedan.
E sad, dal da stavim i nove pakne zbog te masnoće jer su ove ko nove? Našpricao sam ih par puta sa onim sprejom za odmašćivanje i malo pobrusio brusnim papirom i to izgleda sasvim ok.

Nepročitano 23-06-18, 13:51   #16
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Ako se obloga jako napila uljem nakon par poštenih zagrijavanja iz obloge bu izašla masnoča i opet nebu kočilo kak treba.
Možda da ih probaš skuhati u par voda ili ih napacati ivasolom i oprati vrelom vodom pa kak im bog da. Stvarno su na oko još u super stanju. Nadam se da nisu tvrde, a ako i jesu tu vrela voda more samo pomoči.
Nepročitano 23-06-18, 14:07   #17
mane
Super Uvaženi Član

mane avatar

Probat ću sad kroz par dana malo zagrijati kočnice pa kad dođu gumice vidjet ću kakvo je stanje.
Nek stoje u ivasolu dan dva pa onda ih malo prokuhat u vodi.

Nepročitano 23-06-18, 14:24   #18
Majok
Aktivni Član

Član foruma od: 04.05.2018
Majok ima spektakularnu auruMajok ima spektakularnu auru

Koje su ti dimenzije zadnjih guma?Što se tiče gumica,nadam se da nebudeš morao ići u susjedne zemlje po njih.Moj kolega nije za svog 8006 uopće mogao naći niti naručiti kod nas
Majok je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 23-06-18, 14:46   #19
mane
Super Uvaženi Član

mane avatar

16.9-34 su zadnje gume.
Budem vidio u utorak kakva je situacija sa tim gumicama kod nas, danas ih nisam uspio sve kontaktirat. Jedan u Jastrebarskom mi je rekao da ga zovnem drugi tjedan i da će naručit.

Nepročitano 30-06-18, 13:45   #20
mane
Super Uvaženi Član

mane avatar

Gumice sam pronašao kod PSC Ferenčak, drugi tjedan bi trebale doć.
Izgleda da sam kupio prilično rijedak traktor kod nas, pogotovo za moj kraj. 95% ih nema pojma kakav je to traktor i kako izgleda.

Nego, jesu njemu sinhronizirane brzine, mislim na ove spore, brze, radne?
Za ove četri znam da jesu.

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 12:41.