Naši traktori i mehanizacija Slike vaših traktora i mehanizacije.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 09-08-17, 19:11   #3321
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: Traktorske gume

Pa rijetko koji traktor ima isti trag prednjih i zadnjih kotača.
Tak je to kad tehničke propise pišu ljudi koji nisu vidli kak izgleda ono kaj opisuju.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 09-08-17, 22:08   #3322
MilanZetor
Super Uvaženi Član

MilanZetor avatar

Član foruma od: 07.10.2011
MilanZetor je svjetionik u mrakuMilanZetor je svjetionik u mrakuMilanZetor je svjetionik u mrakuMilanZetor je svjetionik u mrakuMilanZetor je svjetionik u mraku

Nije ni dobro da ima, pogotovo zbog oranja. Bolji orači su oni koji imaju veći razmak unutarnje dimenzije prednjih kotača.
Nepročitano 10-08-17, 08:21   #3323
Novajlija
Aktivni Član

Novajlija avatar

Član foruma od: 08.01.2014
Novajlija će uskoro postati poznat

Pozdrav, dali znate koje su i gdje ima najjeftinije 16.9-28 gume za kupiti? Jučer malo bio u šumi malo zapeo i guma se vanjska lijepo rasparala što nije ni čudno pošto je dosta stara iz 85. godine je kao i traktor i dosta je ispucala, unutarnja nije dobila ništa ali sad fino viri van.
Novajlija je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 10-08-17, 11:19   #3324
MilanZetor
Super Uvaženi Član

MilanZetor avatar

Član foruma od: 07.10.2011
MilanZetor je svjetionik u mrakuMilanZetor je svjetionik u mrakuMilanZetor je svjetionik u mrakuMilanZetor je svjetionik u mrakuMilanZetor je svjetionik u mraku

Ovisi šta tražiš.. Dom Križevce zovi. Kod mene tko nije u sustavu pdv kupuje iz BiH, jeftinije je.

Mislim da je Trayal najjeftinije, ali ja je nikad nebi uzeo. Puno bolji izbor Mitas ili Cultor.
Nepročitano 10-08-17, 11:25   #3325
Novajlija
Aktivni Član

Novajlija avatar

Član foruma od: 08.01.2014
Novajlija će uskoro postati poznat

A gle uvijek tražim da bude što jeftinije i da ima dosta platana. Ne radim puno sa traktorom pa će mene gume izdrzati. Zašto su trayalke toliko loše?? Koliko vidim i najjeftinije su.
Novajlija je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 10-08-17, 11:33   #3326
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebe

Lošije su jer hoće ispucati i nisu za blato zapune se rifne i jednostavno kližu za suho su dobre . Trajal imam na Usranom jedna mi guma eksplodirala pa sem hitno moral kupiti a bilo je samo Trajala inaće ih nebi kupil ali nisem imal drugi izbor moral sem maknuti traktor sa ceste . No cijena od 1700 kn za 14,9x28 je ok .
Nepročitano 18-08-17, 17:29   #3327
zagi01
Regularni Član

Član foruma od: 20.12.2013
zagi01 je na dobrom putu

Evo morat ču promijenit gume na traktoru,jer več prosle godine mi je na tehničkom reko da su dosta loše.Imam ponudu tu kod sebe za trayal 1250 kn komad i petlas 1500. Posto ne radim puno godišnje traktorom mislim da bi mi trayal bil čist ok ili?
zagi01 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 18-08-17, 17:42   #3328
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Ja mislim da ti je sve to isti vrag, ionak se budu prije raspale nego potrošile.
MUHA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 18-08-17, 18:35   #3329
MrSima14
Super Uvaženi Član

MrSima14 avatar

Član foruma od: 03.03.2013
MrSima14 je nebrušeni draguljMrSima14 je nebrušeni draguljMrSima14 je nebrušeni draguljMrSima14 je nebrušeni dragulj

Moje su Trayal imale još nekih 60% ripne, ali sam ih bacio jer su ispucale između ripni.
MrSima14 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 19-08-17, 21:45   #3330
mali
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 17.02.2015
mali ima spektakularnu aurumali ima spektakularnu aurumali ima spektakularnu auru

Ma i cultor nije nis bolji od trajala obadve se rade u Srbiji i jednake kvalitetr do 10 godina maks
Mitas malo bolji ja zato od sad radijalke samo stavljam
mali je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Gume traktorske ,razni modeli i slike maksica6 Svaštara 33 30-06-16 10:43
traktorske gume lipic Potražnja 0 19-11-13 19:24
Kupujem polovne traktorske gume pege25 Potražnja 0 06-04-13 16:36
P:traktorske gume swizach Ponuda 7 20-01-13 18:05
traktorske gume Speedway maiky Mehanička radionica 26 26-06-12 18:29

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 01:56.